TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 26 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 385 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:04
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @burock ya sen beni anlamıyorsun ya ben anlatamıyorum yada türktelekom çalışanısın ben gordüklerimi anlatıyorum.
    Ben şuanda kullandığım paket şu" Sizinle 8Mbps 50GB" internete 24 ay taahütlü olarak 48TL. ödüyorum ve bu ay taahüdüm bitecek diye msj geldi.
    Bak bu aşşağıdaki linke bak ve gör mevcut paket fiyatı 55.90TL. 16Mbps 75GB herşey dahil fiyatıdır. Birde engelli paketin sayfasına gir bak aynı özelliklerde engellilere 57.80TL. ya i indirim degil bindirim var
    Ayrıca aşağıdaki linke de bak ve "Koşullar" kısmında yeni engelli aboneler başvurabilir diyor. Müşteri hizmetlerinin söylediğide bu yani ben mevcut abone olduğum için engelli tarifesinden faydalanamıyorum mevcut abone ile yeni abone arasında BTK Kararında böyle bir ayrımcılıkta yok varsa söyle
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/...-kampanya.aspx

Üye
    burock Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    23.07-2019
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    26/34/06
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle Türktelekom çalışanı değilim. Şu anki şartlarda söylediğin fiyat imkansız 48 TL olması mümkün değil. Verdiğin link normal paket fiyatı yazılmış yalın olacak ise + 10 TL daha eklenecek özellikle kampanya detaylarında yazılmış. BTK kararlarında yok ama her işletmeci her zaman net kazanım durumunda yeni aboneyi mevcut aboneden daha çok önemsediği için fiyatları farklı olacaktır. Yeni abone her zaman mevcut aboneye göre daha iyi kampanyalar oluyor. Politika olarak yanlış ama bir yasal yaptırım olmadığından durum böyle sanırım. Engelli paket dediğin sizinle tarife sayfasına girdiğimde senin söylediğin fiyatı bulamadım ? En düşük pakette 61 TL çıkıyor. Eğer link var ise 57.80 TL için link verebilir misin?

Üye
    tati seko Avatarı

Gerçek Adı
    serhat
    Son Giriş
    04.01-2019
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelliye kim önem vermiski bunlar versin kardeş varız amaa aslında yokuzzzzxz

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

@burock ben 2 yıl önce abone olduğum için 48TL. ödüyorum aşağıdaki link engelli tarifeleri ve benim şuan kullanmakta olduğum "8Mbps Sizinle NetLimitsiz 50Gb" 48TL. idi şuan yeni fiyatı 51.80TL. bu fiyat yalın internet ve 24 ay taahütlü fiyatı.. Ayeıca sana linkini verdigim adreste 24 ay 16Mbps 75Gb ultranet 65.90TL. ye geliyor peki bu paketten %25 düsünce 50TL. ye düşmesi gerekiyor ancak olan o değil. Tabikide mevcut ve yeni abone farkı olacaktır. Ancak engelli paketlerinde türk telekom haricinde diğerlerinde mevcut ve yeni abone ayrımı yok çünkü BTK kararında böyle ayrım yok ve o şekilde uyguluyorlar. Ama dediğim gibi türktelekom böyle bir ayrım yapıyor ve verdiğim linkte yalın erişim ücreti dahil diye yazıyordu ben btk ya yazdıktan sonra onu düzelttiler ekran görüntüsüde var bende. Ayrıca şuan mevcut engelli aboneler engelli paketlerinden yararlanamıyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/...ampanyasi.aspx
    Önemli olan 3-5TL. değil engellileri kullanarak sanki indirim yapıyormuş gibi ortalıkta kampanya reklamları yapıyorlar birde! Bu durumlarla karşılaşan arkadaşlarda 2 satır CİMER'e şikayet yazarlarsa çok daha iyi olur. Ha bu arada Sözde BTK 2019 da geçerli olmak üzere %25 ek indirim kararı aldı yani internet %50 indirimli olacak sözdeeee
    @burock verdiğim linkte ortada
    "Yalın İnternet tercih edenler için kampanyaya dahil tüm paketler​​​​​​​​​" diye yazan yere tıklayın orda yalın net dahil fiyatlar çıkıyor

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1.888
    Verilen Beğeniler
    5.538

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Garip60 hizmeti iyimi biara aradıydık hafta sonu diye bakılmadı bayramda .nakil işlemi varmı bunların şehirdışı ordan oraya

https://hizliresim.com/4z9BQp bizim tarife bu tehatüt bitiyo babamın üstüne engelli tarifesi varmı ne kadar bu tarifenin engellisi ne kadar

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1.888
    Verilen Beğeniler
    5.538

Benim yazı buraya gelmiş

D smartta ucuzmuş iyimi sizce

https://evde-internet.com/?gclid=Cj0...B#kampanyalar1

Üye
    denizin kızı Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    18:41
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    4

yaklaşık 3-4 yıldrı ttnet yalın engelli internet kullanıyorum taahhüt biteli çok oldu bu aya kadar 78TL ödüyordum bundan sonra 88TL oldu bu fiyatlar düşündürüyor gerçekten

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

@macasi Aynen benimde anlatmak istediğim bu engelliler arasında ayrımcılık yapılıyor.. Türk Telekom Mevcut engelli abonelere engelli indirimi yapılmıyor.

Üye
    Mümin Çelik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    35

Aynen öyle yapmıyor illa taahüt istiyor ama süper online da var ben süperonline kullanıyorum ve taahütsüz 54 tl yetiyorda artıyor

Üye
    Pride Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    17.08-2018
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    9

@burock
    Merhaba bu şekilde bir şart bulıunmuyor. 90 gün süresi eski hizmet numarasının sistemde saklanmasıdır eğer müşteri isterse tekrar aynı hizmet numarasını kullanabilir. Ben internet hattıma indirim alamadığım için iptal ettim daha sonra yeniden bir internet bağlattım türk telekomdan şuan 75 gb aknli interneti (ev telefonu ve internet tek fatura birleşik) 69.90 ödüyorum 24 ay taahhütlü modem dahil ücreti. Daha önce TÜRK TELEKOM çağrı merkezinde çalışmış biri olarak diğer servis sağlayıcılarını önermem çünkü alt yapı zaten türk telekomun kendine ait diğerleri o alt yapıyı kiralayan şirketler.

@uNiQuE_54
    Merhaba, Ev telefonu kullanıyor musunuz? Size kaç gb aknli bir internet yeter ona göre yardımcı olmak isterim

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1.888
    Verilen Beğeniler
    5.538

Evet yeni üyelere daha indirimli tahatüt bitince devam etmeyin bence

Üye
    Mümin Çelik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    35

Süper online fiber kendi alt yapısını kullanıyor onu yanlış biliyorsunuz

Üye
    Pride Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    17.08-2018
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    9

@Mümin Çelik

Malesef yanılıyorsunuz Türkiyede tek alt yapı Türk telekoma aittir. Hizmetini superonlineden alan bir kullanıcı herhangi bir arıza durumunda yine superonlineyi arar ancak superonline türk telekom ile iletişime geçer ve bunlar çok sancılı süreçlerdir. Ben 3.5 yıl Çağrı merkezinde çalışmış biriyim

Üye
    Mümin Çelik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    35

Bursa da kendi gözümle gördüm alt yapı çalışmalarını binamıza gelip kendi cihazlarını taktılar asfaltlar daha yeni yamandı gözümle gördüğümemi inanayım sizemi ha normalini telekom alt yapısı kullanarak dağıtımı yapılıyor ama fiber kendi alt yapısı

Üye
    aesacus Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Sametmenc05

Superonline'ın A sinifi altyapi lisansi var. Kendi fiber kablolarini kendi altyapisi ile getiriyor. Sadece ADSL hizmetini TurkTelekomdan veriyor. Bir sure onlarin altyapi tasarimi icin danismanlik yaptım.

https://www.superonline.net/hakkimiz...ne-teknolojisi

"Turkcell Superonline dünyada pek çok gelişmiş ülkenin hayal bile edemediği bir hız olan saniyede 1000 Mbps’ye ulaşabilen fiber internet hizmetini Fiberkentler olan Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon’daki kullanıcılara sunuyor."

bu sehirlerdeki fiber altyapisi kendi altyapisidir.

Sayfa 2 / 26 İlkİlk 12345612 ... SonSon