Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    necati bacak Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar, bağkurlu olduğumuz için kaza sonrası bağkur borçlu olduğun zaman sağlık hizmeti vermiyo idi. tabi ki biz kuruma her ay pirim ödedik ve 08.01.2008 tarihinde malulen emeklilik talebimiz oldu ve 7 ay gibi bir süre zarfında emekli oldum
    ben sağlıkdan yararlanmak için bağkuru devam etmek zorunda kaldım. emekliliğimiz onaylana kadar prim yatırdım. sonra internetten baktım benim 1657 tl fazla ödemem gözüküyor.
    iade edilmesi için bostancı bağkura yazıyla talepde bulunduk. talep dilekçemize 26 kasım 2008 de olur cevap verdi. fazla priminiz hesabınıza havale edilecek deniyor. ama hala edilmedi
    ve itiraz dilekçesi yazdım 17 mart 2009 da. ona hiç cevap verilmedi! bağkur vermiş olduğu telefon
    ya cevap vermiyo yada santral bağlıyorum diyor kesiliyor
    bunun için hangi yolu izlemem lazım?

bilgi için ilgili arkadaşlardan bilgi ricamızdr saygılar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Bu, dilekçenize yanıt verilemediği hususuna da değinerek, konuyu Başbakanlığa sorun: BMER
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    necati bacak Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bülent bey ilginize çok teşekür eder sayılarımı sunarım .