Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    claer Avatarı

Gerçek Adı
    gürdal
    Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar İski faturasında engelli indirimini nasıl anlıyorsunuz Faturada engelli indirimi yada başka isim adı altında indirim ibaresi göremedim İski'e engelli indirimi için başvuru yaptıktan sonra gelen ilk faturada x/x/ tarihinden itibaren engelli indiriminiz uygulamaya alınmıştır, konut değiştirdiğiniz zaman İski ye bildirmek zorundasınız diye yazıyordu ama daha sonraki gelen faturalarda hiç bir şey yazmıyor ve kullandığım sudan ne kadar indirim yapıldığını anlayamıyorum metreküp olarak da her Ay tüketilen suya göre birim fiyatı değiştiği için oradan da anlayamadım. İski on-line işlem merkezindeki hesabımda da İndirimi yok yazıyor ben şimdi indirim alıyor muyum, almıyor muyum anlayamadım sizler nasıl anlıyorsunuz.

Üye
    ergunnn Avatarı

Son Giriş
    27.09-2017
    Saat
    14:31
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@claer benim faturada da indirimle ilgili herhangi bir ibare yok. Yalnız fatura makul geliyor. 2 kişilik bir aileyiz 25 tl civarı geliyor.

Üye
    PRENSESSIZPRENS Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim bende indirmli kullanıyorum fiyat konusunda yarı yarıya düşüuyo eski oturduğum dairede ev sahibinin üzeirndeydi 25-30 arası gelıyodu şuan 17-18 tl yi geçmıyo faturalarım rahat olsun için

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    31

@claer

Aşağıdaki linkten üye olun size özel sayfada her türlü ayrıntıyı bulabilirsiniz. İndirim alıyor muyum? faturam ne kadar gelecek? vs.
    https://esube.iski.gov.tr/giris.aspx

Üye
    claer Avatarı

Gerçek Adı
    gürdal
    Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. cicikıs sanada teşekkür ederim. https://esube.iski.gov.tr/giris.aspx üyeliğim var. orada indirim yok yazıyor. Artık İskiden sorup öğrenirim, önceden niye sormadınız derseniz, sizlerin faturalarında da herhangi bir indirim ibaresi var mı yok mu öğrenmek istedim. hepinize tekrar teşekkür ederim.