Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferhan akkuş Avatarı

Gerçek Adı
    gariban
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    odunpazar
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    koah hastasıyım vergi indiriminden %40 rapor alarak özürlü emekli oldum..engelli kartı alabilirmiyim.kart alma hakkım varsa bou raporum yetiyormu.yoksa yeni rapormu almam lazım..bu raporu toplu taşıma için kullanıcam..

Üye
    ttggccee Avatarı

Gerçek Adı
    Tuğçe
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Alabilirsiniz.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Alabilirsiniz ve raporunuz da geçerlidir.

ardaenes16
    Misafir Üye
    ardaenes16 Avatarı

İkamet ettiğin ilde Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğüne raporun aslı ( kendileri fotokopisini çekip aslı gibi yaparak aslını yine iade ediyorlar ) 2 adet fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile giderek orada dolduracagin matbu form ile teslim ediyorsun 15/20 gün sonra gidip kartını alıyorsun

Üye
    ferhan akkuş Avatarı

Gerçek Adı
    gariban
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    odunpazar
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aile ve sosyal poltikalr il müd .. gittim o ayrı bi şey tekrar rapor almanız gerekiyor dedi..aynı tahlıllrı yaptırmak büyük bi eziyet..ayrıca rkoah dan rapor aldıktan sonra şeker hastalıgınada yakalandım..anlamadım ne yapacam..ayrıca ben şunu belirteyim ben bu raporu vergi ind.yararlammak için vergi dairesine başvurup gerekli evrakları hallettikten sonra devlet hastanesindenmuayane tahliller yapıldıktan sonra ankara %49 buçuk gitti ankara % 40 a düşürdü..bana maliye vergi dairesi ve raporum 3 nüsha olarak geldiben bununla sgk il müd.. gittim ..pirimim tamamladıgım için sistemden baktılar emekli olabilecegimi söylediler ve gün vererk yazını almaya gelebilirsin ..o gün gidip yazımı aldım ve işi bıraktım benim emekliligim bu şekilde olduu.2 ay sonra yaşlılık aylıgından maaşa baglandım..