Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 51 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Güzel bir tarife arkadaşlar

Turkcell Engel Tanımayan İnterneti Bol Paket

• Engel Tanımayan İnterneti Bol Paket’ten yararlanmak için önce Engel Tanımayanlar Tarifesi’ne abone olunması gerekmektedir.
    • Engel Tanımayanlar Tarifesi’nden zihinsel engelliler hariç, yüzde 40 ve üstünde iş gücü kaybı olan tüm engelli müşterilerimiz, vazife malulleri, gaziler ve vefat eden gazilerin gazilik unvanı taşıyan eşleri yararlanabilir.
    • Engel Tanımayanlar Tarifesi’ne abone olmak için, maluliyet bilgilerinin yer aldığı nüfus cüzdanı, malul kimliği ya da yüzde 40 iş gücü kaybını belirten hastane raporu belgesi ile birlikte en yakın Turkcell mağazasına gelerek, belgenizin fotokopisinin alınması gerekmektedir.
    • TC Kimlik numaranız ile sadece bir kez Engel Tanımayanlar Tarifesi’nden yararlanabilirsiniz.
    • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
    • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
    • Paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz Engel Tanımayanlar Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    • Engel Tanımayan Tarifesi altında bulunan Engel Tanımayan İnterneti Bol Paket her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB içerir. Paket faydaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Paketiniz otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.
    • Paket aşımında yapacağınız yurt içi kullanımlar Engel Tanımayanlar Tarifesi üzerinden ücretlendirilir, internet kullanımız 5 TL/100 MB olarak ücretlendirilir.
    • Paketinizdeki dakika hakkınızı bitirdiğinizde Engel Tanımayanlar tarifesinden 20 krş/dk olarak ücretlendirilirsiniz.
    • Paket kapsamındaki faydalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.
    • Engel Tanımayanlar tarifesine katılım 50,000 kişi ile sınırlıdır
    • Tarifeye geçen aboneler otomatik olarak Turkcell Engel Tanımayanlar Kulübüne üye olacaktır.
    • Engel Tanımayanlar tarifesindeki tüm abonelerimiz Turkcell Engel Tanımayanlar çatısı altındaki tüm ürün ve servislerimizden yararlanabilir

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

kaç tl bu aylık

Üye
    456 Avatarı

Gerçek Adı
    felan filan :)
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Uzaydaaaa :)))
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde turkcel engelli tarifesi. turkcellilerle 1.500 dkk, diger yöne 500 dk. 8 gb internet 40 tl

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! -1 Zaten Değerlendirdiniz!
    PTTCELL
    200 dakika
    250 SMS
    sınırsız internet
    kendi içinde 3500 dakika
    14+1,5 =15,5 TL

ben çok memnunum öyle periyodu falan yok kaç saniye kullandın o saniye düşüyor

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

45 tl arkadaşlar,
    ama daha ucuz tarifelerde sitede incelemenizi öneririm

Üye
    Sky_Walker Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    5

@hakanoncul PTT cell'in sadece engellilere kampanyası mı bu? İnternet sınırsız derken, belli bir kota yok mu?
    Vodafone'dan 500 dk, 1000 SMS 2 gb internet için 23 TL ödüyorum, normal tarife(engel kısıtı yok).

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@Sky_Walker

Ptt ye fatura yatırmak için girmiştim baktım 14 tl yazıyor en ucuz tarifesi oydu bende formu imzaladım 1,5 TL de devlete ödüyorsun bana maliyeti 15,5 TL

Her ay yaklaşık 50 dakika konuşma ve 200 sms i ve hemen hemen internetin tamamına yakınını çöpe atıyorum bana yetiyorda artıyor bile

Kota derken sadece hızın düşüyor

Üye
    Sky_Walker Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    5

Ben ayda en fazla 50 dk, hadi taş çatlasa 100 dk konuşuyorum telefonda, SMS desen o da bayramlarda, kandillerde
    Asıl önemli olan internet benim için. 1-2 GB'tan sonra mı hız düşüyor? Sırf interneti için alınır bence

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@Sky_Walker

Tam anlamıyla bende kullanmıyorum daha doğrusu telefonum eski tiplerden kullanımına göre seninle aynı kafadayız

Bildiğim kadarıyla 3 gb den sonra galiba hız düşüklüğü oluyor deniyor ama ben oralara kadar gelemedim

Üye
    Sky_Walker Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    5

@hakanoncul PTTCell'i araştırayım, Vodafone'a da yeni geçtim, taahhüt bitince PTTcell'e geçerim artık 1 ay öncesinde öğrenseydim kesin geçerdim, benim tarifeyle arada 9 TL fark varmış Ayrıca internet kotası da daha iyi PTTCell'in Sadece interneti kullanan biri için büyük fark Bilgi için çok teşekkürler, yazdım kenara PTTCell'i

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@Sky_Walker

etki yok reklam yok sadece bilgi paylaşımı
    aklıma gelmişken artı taahhütte yok

Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Turkcell dışında hepsi uygun ama her yerde de turkcellden başkası çekmıyor ne anladım o zaman bende 1500 dk turkcel 500 dk her yöne 2 gb net 31 tl ödüyorum sadece mesaj yok ona da gerek yok artıkın

Üye
    Sky_Walker Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    5

Yahu arkadaş bu PTT pazarlama stratejisini hiç bilmiyor, beni kaybetti 1 yıl beklemek zorundayım, üstüne her ay fazladan 9 TL ödeyeceğim
    Senin adına sevindim, benim adıma da kullan o interneti bol bol youtube'da eğitici videolar izle Seneye bu zamanlarda ben de PTTcell'i olabilirim

İstanbulda olan için neredeyse hepsi aynı, ama İstanbul dışı Turkcell açık ara önde.
    Tecrübe:
    Yıl 2012
    Yer Bursa - Karacabey Körfezi,
    Olay Taka üstünde balık tutarken, Vodafone ve Avea normal hat bile çekmezken, Turkcell'i olan 3. arkadaş telefondan görüntülü görüşme yapıyordu, bize nazire yapar gibi

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

YIL 2015 ve İletişimin bu kadar ilerlemiş olmasına rağmen halen yüksek fiyatları gömüyorlar! ayıp valla...

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlla buraya gelin diye bir dayatma yapmaya elbette hakkım yok fakat 1997 senesinden beridir cep telefonu kullanırım o gün telsimdi ve şehir içinde çekmesi için elimiz kolumuz havada çeken yer arardık hatta şimdi selfi çekenler ellerini kaldırıp foto çekme hareketini nerden buldu sanıyorsunuz 2000 li yıllarda turkcell e geçtik daha sonra vodafone daha da sonra avea yaklaşık 1 yıldır bu hattı kullanıyorum 15 gün önce izmir e gidip geldim sadece 7 adet tünelden geçerken sinyal kesildi onun dışında hiç kesinti olmadı.

Tabi ben pttcell den ücret alan çalışanı değilim ama bulunduğum yerde hizmet alabildiğim ve ucuz kullanabildiğim tek hat diyebilirim.Hatta ben katıldıkdan yaklaşık 2-3 ay sonra 12 TL lik aboneliği de çıkmıştı .Sizde bulunduğunuz ilin sinyal çekim kalitesini araştırıp sorup ondan sonra operatör değişikliği yapın derim ,burda iyi olan sizin orada iyi olmayabilir

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon