Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    sere
    Misafir Üye
    sere Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba. Benim 2022 maşım annem vasi atandı. Atv haberde şöyle bir şey okumutum: Üzerine vasi atanan engelli vatandaşların ki ben değillim zihinsel olarak kabvul edildiği için oy kullanamıyormuşl. Şimdi bir de ben maaş oldığım için eğer oy kullanabilirsem benim 2022 maaşımı keserler mi? Ona göre oy kulklanmayı düşünüyorum. Önemle rica olurnur. Yorumlarınızı avilen bekliyorum. Şimdidden teşekkür ederim. İyi Akşamlar dilerim... Bu arda seçmen kağıdım gelmiş

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

YSK, vasi tayin eden engellilerin oy kullanamayacakları yönünde karar aldı,vasi tayin eden engellilere seçmen kağıdıda gitmiyor ancak size seçmen kağıdı gelmiş oy kullanmanızda bir sakınca yok 2022 maaşınız oy kullandığınız için kesilmez.

Üye
    indigo_girl Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ya bu ne biçim iştir ya biz zihinsel engelli değiliz ki asıl bu kararı alan insanların beyninde engel ver bu ne biçm sistemdir ya allah hepsini kahtetsin.