Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 89 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    KaraDayı57 Avatarı

Son Giriş
    05.05-2015
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: tg04 Mesajı Gör
    Karadayı sen akp sayesinde hangi işe girdin ve şuan çalışıyorsun çok merak ettim
    Ben AKP sayesinde değilde Zekam sayesinde iş yapıyorum.
    Tabi bu işi yaparken AKP nin olmasa bile mevcut yasa üzerinden iş buldum ve bunu değerlendirdim devam ediyorum.

EKPSS gibi sınavlardan başarılı olanlar var ben olamıyorsam sorun bende devleti yada başkasını suçlamam. Sonuçta o sınavdan çalışarak tam puan alan adam var?

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: KaraDayı57 Mesajı Gör
    Tabi bu işi yaparken AKP nin olmasa bile mevcut yasa üzerinden iş buldum ve bunu değerlendirdim devam ediyorum.

EKPSS gibi sınavlardan başarılı olanlar var ben olamıyorsam sorun bende devleti yada başkasını suçlamam. Sonuçta o sınavdan çalışarak tam puan alan adam var?
    ben ekpss sınavından 85.55 puan aldım ve atanamıyorum gerçi 90 puan alan arkadaş atanamıyor haa neden atanamıyor diyorsan engellisine hizmetli işi veren tek ülkeyiz aç bak başka hangi ülkede engellisini bu kadar aşağılayan bir yer var sadece bizde engelli bir insana hizmetli işi vermek ağır işler vermek kirli pislik içinde işler vermek nedir? Bu hangi ülkede var ? benim hizmetli olarak çalışmam benim sağlığıma çok büyük tehlike veriyor yapamam ama sadece hizmetli kadrolar var Where is adalet?? neyse gel gelelim benim küçüklüğümde zeytini 3 kere ıssırıp yiyin ekmek değil pasta yiyin gibi saçmalıklara tekrar dönüyoruz galiba haber izlemiyorsun ama bakan Faruk Çelik Fox Tv de asgari ücret sorusuna neden cevap veremedi? Çünkü yavaş yavaş açlık sınırına yanaşıyoruz yarın birgün yarım simit yeter derlerse hiç şaşırmam o zaman sende çeyrek simitle doyuyorum ben dersin Allah bilir neyse daha da cevap vermeyeceğim konuyla alakası yok ama aklıma şu söz geldi Akıllının tahmini, cahilin kesin bilmesinden daha doğrudur. Ne kadar da güzeldir saygılarla...

Üye
    hasaner Avatarı

Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: AytacYILDIZ Mesajı Gör
    türk milleti bu lafı dedikce kaybeder denedikmi daha iyisini denemedin nerden biliyorsun bunan daha iyisi gelmiceni
    türk milleti koyun olduktan sonra semer vuran çok olur hakkını yesinler sende öyle ağzını aç bak
    şu an muhalefet olan ve alternatif olarak düşünülenlerden hangisi daha önce denenmedi?

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasaner Mesajı Gör
    senin yaptığın partizanlık değil dimi göksel pardon goxeı

noksanlıkları tabii ki söyleyeceğiz ama senin dediğinin tersine yapılan iyilikleri görmezden gelip hayasızca hakaret edenler var ben buna kızıyorum o yüzden nankörler diye sitem ediyorum. yahu 12 senede hiç mi iyi bişey yapmadı bu parti?
    Yazılarımda bir parti ismi varsa veya gördüysen OK. Haklısın kendimle çelişiyorum. Burada mesele parti değil arkadaşım, icraatlara bakıp bu hükümeti körü körüne savunmak... Elbette yapılanlar vardır tabi ki, olacakta bu onların işi, bunun için ordalar... Sen hiç işine saatinde giden, ve işini yapan adama ikramiye verildiğini gördün mü? ben görmedim... ikramiye taktirdir, ödüldür, bunu alabilmek için işinin dışında yenilikçi ve katmadeğer katan bir proje yaparsın o zaman ikramiye yada ödül alırsın... Bu adamlar vergilerimizle hizmet sunuyorlar diye başarılı mı oluyor... Güldürmeyin adamı ya

Başarılı ülke yada yönetim koyduğu farkla kendini ortaya çıkarır...

Ekonomik istikrar, gelir dağılımında eşitlik yada adalet. İnsan hakları, sanatta başarı, bilimde insanlığa sunulan yeni buluşlar (bizim mühendislerimiz öldürülüyor, zanlıları ortada yok?), sproda başarı? kadın hakları, engellilere sunulan imkanlar vs vs vs bunların hangisinde elle tutulan bir noktamız var????

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: KaraDayı57 Mesajı Gör

O sınavdan aynı dereceyi almış, yanlışları bile aynı soruda olan, aynı şıkları işaretlemiş 100 lerce kaytarılan adam çıkmışken, bunları inkar etmek nasıl bir akıl tutulmasıdır???? anlamış değilim...

Üye
    1806 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Para olmayınca olmuyor ama ise sade bu yönden bakarsak yanlış olur dini yönden bakarsak benim çocuğum kapalı okula gidebiliyomu ise gidebiliyomu dininin gereklerini yaparken zorlaniyomu ben buna bakıyorum.

Üye
    hasaner Avatarı

Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: GoXEl Mesajı Gör

O sınavdan aynı dereceyi almış, yanlışları bile aynı soruda olan, aynı şıkları işaretlemiş 100 lerce kaytarılan adam çıkmışken, bunları inkar etmek nasıl bir akıl tutulmasıdır???? anlamış değilim...
    ekpss ile ilgili böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. sen biliyorsan ver savcılığa. büyük bir itham bu. yoksa çamur atma politikan mı?
    böyle birşey biliyorsan kişi ismi- tc atandığı kurum vs gönder bana ben savcılığa suç duyurusunda bulunacağım

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ekpss değil, KPSS sınavı skandalından bahsediyorum ben.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: 1806 Mesajı Gör
    Para olmayınca olmuyor ama ise sade bu yönden bakarsak yanlış olur dini yönden bakarsak benim çocuğum kapalı okula gidebiliyomu ise gidebiliyomu dininin gereklerini yaparken zorlaniyomu ben buna bakıyorum.
    şaka yapıyorsun değil mi? senin için tek kriter bu yani?

Üye
    hasaner Avatarı

Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ekpss değil, KPSS sınavı skandalından bahsediyorum ben.
    iki dakikada döndün he.. aman çevir kazı yanmasın

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

iki dakikada döndün he.. aman çevir kazı yanmasın
    Gerçekten kendine acı bence arkadaşım... Daha tartışmanın dozunu ayarlayacak saygıya sahip değilsin... 2 dk da dönen görmek istiyorsan ülkenin cumhurbaşkanından inciler sana;

ilk önce: terör örgütüyle masaya oturan şerefsizdir.
    sonra: evet imralı ile çözüm süreci hakkında görüşüyoruz... bu yeterlidir umarım

KPSS sınavı tabi ki seni ilgilendirmiyor değil mi? çünkü sen engellisin, o sınava girenler engelli değil... KPSS'de sorular çalınıp, iktidar yanlısı kişilere dağıtıldı bunda sorun yok, ama EKPSS'de olmadı bu, eğer EKPSS'de olsaydı görürdüm seni burda...

Ama Cenab-ı hak büyük bunda da er yada geç patlar bir skandal, kimsenin ettiği kimseye kalmıyor, yaşayıp göreceğiz... o zaman burada karşılarışırız seninle kardeşim...

Üye
    jandarma erol Avatarı

Gerçek Adı
    BEKİR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    37

tg04; herhalde bileceğim yaşım 35, 25 yaş ve altı olanlar bilmez. 5 Nisan kararlarını, 2001 krizini. parası olmadığı için hastanelerin acilinden geri çevrilen hastaları, aynı çarşafla hastanelerde aylarca yatanları, hemşireler ve hasta bakıcılar tarafından azarlanan hasta ve hasta yakınlarını, başörtüsü ile okuma hakkı elinden alınan kardeşlerimizi vs. vs. vs. yaşı 25 ve altı olanlar o karabasan günleri bilmezler elbette. Daha çok şeyi, anlatmakla bitmez burada. saygılarımla....

Üye
    hasaner Avatarı

Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gerçekten kendine acı bence arkadaşım... KPSS sınavı tabi ki seni ilgilendirmiyor değil mi? çünkü sen engellisin, o sınava girenler engelli değil... KPSS'de sorular çalınıp, iktidar yanlısı kişilere dağıtıldı bunda sorun yok, ama EKPSS'de olmadı bu, eğer EKPSS'de olsaydı görürdüm seni burda...

Ama Cenab-ı hak büyük bunda da er yada geç patlar bir skandal, kimsenin ettiği kimseye kalmıyor, yaşayıp göreceğiz... o zaman burada karşılarışırız seninle kardeşim...
    KPSS de skandal yaşandı bunda hemfikiriz diyecek tek kelime lafım yok.

ama sen bana acıyacağına önce ne yazdığına bak. Ekpss den bahsediyor Karadayı sen altına "O sınavdan aynı dereceyi almış, yanlışları bile aynı soruda olan, aynı şıkları işaretlemiş 100 lerce kaytarılan adam çıkmışken, bunları inkar etmek nasıl bir akıl tutulmasıdır???? anlamış değilim..." yazıyorsun. çamur atıyorsun kısaca. bende savcılığa vereceğim diyince yok o değil kpss diye kıvırıyorsun.
    devam et kıvırmaya..
    saçmalamalarından sonra seni ciddiye almayacağımı bil. buda son olsun.

Üye
    SNITCI Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

https://www.facebook.com/mustafa.pep...type=2&theater

İZLEYİN AMA GÜLMEK YOK BAŞIMIZDAKİ VE BAŞIMIZA GELECEK ADAMLARIN HALLLERİ
    DÜNYAYA REZİL OLMUSUZ DAHA NE OLSUN

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

KPSS de skandal yaşandı bunda hemfikiriz diyecek tek kelime lafım yok.

ama sen bana acıyacağına önce ne yazdığına bak. Ekpss den bahsediyor Karadayı sen altına "O sınavdan aynı dereceyi almış, yanlışları bile aynı soruda olan, aynı şıkları işaretlemiş 100 lerce kaytarılan adam çıkmışken, bunları inkar etmek nasıl bir akıl tutulmasıdır???? anlamış değilim..." yazıyorsun. çamur atıyorsun kısaca. bende savcılığa vereceğim diyince yok o değil kpss diye kıvırıyorsun.
    devam et kıvırmaya..
    saçmalamalarından sonra seni ciddiye almayacağımı bil. buda son olsun.
    Arkadaşım KPSS ile EKPSS arasında ki fark nedir? birisi normal diğeri engelli çalışanlar için düzenlenen sınavdır... heh bir nokta yakaladın kendince bununla savun, mutlu ol... bu ülke yarın darmadağın olduğunda, daha da geriye gittiğinde EKPSS den aldığın dereceler seni kurtarır... Ayrıca, benim işim başımdan aşkın, size laf yetiştirmeye inan bende meraklı değilim... Seçim zamanı geliyor, makarnanız, kömürünüz dağıtılır mutlu mesut yaşarsınız

Terbiyemi ve adamlığımı bozmuyorum, o kıvır kelimesini gel yüzüme söyle istersen... sonra kim kıvırıyor burada video paylaşalım? ne dersin?

kalın sağlıcakla....

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: AytacYILDIZ Mesajı Gör
    https://www.facebook.com/mustafa.pep...type=2&theater

İZLEYİN AMA GÜLMEK YOK BAŞIMIZDAKİ VE BAŞIMIZA GELECEK ADAMLARIN HALLLERİ
    DÜNYAYA REZİL OLMUSUZ DAHA NE OLSUN
    Videodaki adamın konuşmasının bununla ne alakası var???

Birde buna bak istersen????

https://www.youtube.com/watch?v=L7POucn9hWQ

Üye
    1806 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Goxel kardeşim herkesin dünya görüşü farklı bunu kabullenecek olgunluktasın ki boyle karşılıklı yazabiliyoruz birbirimize (Elbette en bahtiyar odur ki;dünya için AHÎRETÎ unutmasin ahiretini dünyaya feda etmesin...mektubat-71) saglicakla

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: 1806 Mesajı Gör
    Goxel kardeşim herkesin dünya görüşü farklı bunu kabullenecek olgunluktasın ki boyle karşılıklı yazabiliyoruz birbirimize (Elbette en bahtiyar odur ki;dünya için AHÎRETÎ unutmasin ahiretini dünyaya feda etmesin...mektubat-71) saglicakla
    Ben AKP'yi desteklemiyorum ama her gün 30.000 Allah zikri yapıyorum... Bu benim rabbimle aramdadır... Öteki değilim... Ne güzel bir paylaşım o zaman bende kitabımızdan ilmimizden örnekler vereyim

Ve lâ te’kulû emvâlekum beynekum bil bâtılı ve tudlû bihâ ilel hukkâmi li te’kulû ferîkan min emvâlin nâsi bil ismi ve entum ta’lemûn(ta’lemûne).
    Ve birbirinizin mallarınızı aranızda bâtıl ile (haksızlıkla) yemeyin.Ve insanların mallarından bir kısmını, bildiğiniz halde günahla yemeniz için, onu hakimlere (rüşvet olarak) vermeyin.

Veylun lil mutaffifîn(mutaffifîne).

Eksik ölçenlerin (ve eksik tartanların) vay haline.

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon