Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 89 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    algaNihat Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    AK Partinin seçim beyannamesi 5.Madde

" Her türlü yolsuzlukla mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz.

Şeffaflığın yerleştirilmesi ve yolsuzlukla mücadelenin bir zihniyet ve kültürel dönüşüm gerektirdiği bilinciyle,
    bireyden başlayarak tüm alanlarda daha ileri bir noktayı hedefliyoruz.

Ha ha ha hayyyyyyyyyy Anlayan anladı

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

2002 - 2015 arada 13 sene var. Elbette bu kadar süre içerisinde birşeyler yapıldı. Dünyada birçok şey değişiyor. Mesela ben 13 sene önce engelli değildim, şimdi engelliyim. Kıyaslamayı yaparken bunlar yapıldı demek olmuyor. Yapılabileceği halde yapılmayan şeylere de bakmak lazım ve eminim ki kim bu kadar uzun süre iktidarda kalsa bu yapılan şeyleri o hükümet de yapardı.
    17-25 aralık tarihini, gemicikleri, türgev'i, ayetle dalga geçilmesini, milletin a..na koyacağız diyen adamı nasıl iş adamı yaptıklarını, özelleştirmeyle kimlerin nasıl zengin edildiğini, özelleşen yerlerin nasıl peşkeş çekildiğini de asla unutamayız.
    Koskoca başbakan yardımcısı çıkıyor Ankarayı parsel parsel sattı diyor ve buna rağmen peşinden koşanar var. Benim oyum asla akp ye değil.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benden size oy ha ÖLÜRÜM daha iyi

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yıl 2000 Özürlü sınavına girdim sonuç.: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 21
    Yıl 2001 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 22
    Yıl 2002 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 23
    Yıl 2003 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 24
    Yıl 2004 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 25
    Yıl 2005 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 26
    Yıl 2006 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 27
    Yıl 2007 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 28
    Yıl 2008 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 29
    Yıl 2009 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 30
    Yıl 2010 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 31
    Yıl 2011 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 32
    Yıl 2012 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 33
    Yıl 2013 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 34
    Yıl 2014 Özürlü sınavına girdim sonuç: "HERHANGİ BİR KADROYA ATANAMADINIZ"...Yaş 35
    Yıl 2015 Özürlü sınavına girdim sonuç: " ? "...Yaş 36

Siz daha neyin tartışmasınını yaparsınız Türkiye gelişiyorsa biz engellilere mi değişiyor yapmayın Allah aşkına kimse kimseyi kandırmasın, gördüğünüz gibi sonuç ortada ben partilerin icraatlarına inanacak kadar aptal değilim...

Yasaklı Üye
    KaraDayı57 Avatarı

Son Giriş
    05.05-2015
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AKP ye ne verdin ne yaptın diyen adam....

2002 den sonra çıkmış yasalar ve yönetmeliklerle elde ettiği tüm hakları geri versin. (Yok vermem diyorsa bi zahmet şerefli ve adil yorum yapsın.)

@hasan_06
    Sanki veriyoduın a...

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Alacaksa ben tüm hakları vermeye razıyım. Hak olarak sadece 1 kez ÖTV indiriminden faydalandım o hak da daha öncede olan birşeydi. Hemde motor sınırlaması yoktu. En başta okumasını sonra yorum yapmasını öğren insanın asabını bozma. şerefli yorum vs.şeref meselesi senin savundugun partininki gibi birsey değil. ne verdi demedim verdikleri herşey dünyada değişen şeyler.
    Konu hasan_06 tarafından değiştirilmiştir (15.04-2015 Saat 18:35 ).

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    542
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Bu tür maddeler matbuu şekilde tüm parti programlarında mevcuttur.

AKP 12 yılda bana göre engelliler lehine doğru dürüst hiç bir şey yapmamıştır. Sadece mevcut mevzuatı tek bir yasada aynı çatı altında birleştirmiştir ve biraz da kapsamı genişletilmiştir. Açar bakarsanız bu uygulamaların ve mevzuatın AKP'den önce başladığını görürsünüz.

Her şeyden önce AKP'nin uzun vadeli bir engelliler strateji planı yoktur. Günlük çözümlerden (engelli maaşı denilen 3 kuruş maaş gibi) ibarettir. Doğumdan ölüme kadar -yardımlar üzerine değil- normal bir vatandaş gibi yaşayabileceği temeller üzerine kurulmuş altyapı mevcut değildir.

1997'de çıkartılmış "erişilebilirlik" mevzuatı bile ertelene ertelene 2015 temmuzuna kadar süründürülmüştür. Büyük olasılıkla yeniden ertelenecektir.

Üye
    şişiksami Avatarı

Gerçek Adı
    imas
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bir engelli olarak ve ülkemi sevdiğimden dolayı Akp ye oy felan yok

Üye
    berfin Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    9

@jandarma erol

Engellilerin haklarını vermek sosyal devletin sorumluluğudur.1986 yılından beri verilen 2022 maaşı,şimdi kesiliyor,verilen hak geri alınıyor.Buna eyvallah mı diyelim.Dün atari vardı bugün bilgisayar var,bu da mı AKP sayesinde oldu.İyi o zaman geberene kadar,ayy nankör olmayalım AKP yi başımızdan eksik etmeyelim mi diyeceğiz)) Ağır engellilere evde bakım aylığı ödeniyor eee devlet tabiki ödeyecek.Bu zaten avrupa birliği uyum yasalarında yapılması zorunlu olan maddeydi,yani o zamanda iktidarda akp değilde başka parti olsada yapacaktı,anladın mı?

Biz siyaseti Allah için yaptık, ben fakirliği iyi bilirim, ben de fakir bir aileden geliyorum diye diye dağ gibi servet yaptı.AKP yandaşları zengin olurken olan fakir halka oluyor..Emekliye yüzde 3 zam yap,engellilerin üç kuruşluk maaşlarına göz dik ama 400 milyon dolara uçak al,oğluna gemiler al.Ak Saray'ın hamamını, metrekaresi 10 bin Euro olan altın kaplama mozaiklerle döşe.Sadece kapıları 100 milyon tl.Altın varaklı kadehlerin tanesi bin tl.Sarayın maliyeti 5 katrilyonun üzerinde .Neymiş Türkiyenin itibarı söz konusuymuş.Senin halkın kilosu 4 tl ye patates alamıyor ,sen altın kaplama klozetlerde sıçasın diye.Kaçak sarayın tam maliyeti sorulunca,sarayı yapan TOKİ nin cevabı “Açıklanırsa ülke ekonomisi zarar görür” oldu..Gerisini siz düşünün artık.Yolsuzluklara hiç değinmiyorum bile.Başka bir parti bunları yapsa şimdiye kadar on kere iktidardan düşürmüştünüz ama söz konusu allah din diyen AKP olunca çıt yok.Bizim vergilerimizle yapılan saltanatı görüp hala çok şükür halimize diyenlerin ABV.

[QUOTE=GoXEl;1568407]

Meclis kapanmadan önce emekli milletveillerinin maaşına zam yapıldı yani 6 bin tl değil 7 bin 500 liraya yükseltildi,aynı gün bin tlnin altında maaş alan emekliye ise 100 tl zam yapıldı.Halen milletvekili olanların aylıkları 14 bin 500 lira

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

abd den yıllardır ulkeye ucuz dolar akıyordu sadece bızemı hındıstan rusya endonezya brezılya vs..gıbı
    gelışmekte olan ulkeler ucuz dolar buluyordu dıger ulkeler kendılerını buyuturken mıllı gelırı esıt dagıtırken bız betoncuları buyuttuk.

nerde sanayı teknolojı yatırımları nerde ulkeyı buyutecek iş sahası acacak fabrıkalar yok! bulamasınız sadece beton var ..bunlarla devam edesernız asg.ucretlı ış bıle buılamaycaksınız bırakın memurlugu.

akpnın yerınde başkası olsaydıda yapılan reformlarla inanın şımdıkınden daha ıyı olurdu emeklı, memur, asg.ucretlı,engellı'maaşları ama bunlar sadece kendılerını ve yalakalarını buyuttu besledı şimdı bunları kaybetmenın korkusu içlerınde .

acın bakın ekonomı kanallarını dolar kaçlıra olmuş krız gelıyor hazırlanın .krızle gelen krızle gıder ..
    yazdım daha once anlayan anladı anlamayan gıtsın pembe gozluklerıyle yasamaya devam etsın hayde....

Üye
    nuwanda Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    13:27
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Biri ''begenmeyen haklarini iade etsin'' demis. Ozet geçeyim. 2008 oncesi sol kol ampute olarak otvsiz arac alabiliyordum. 7 yil gecti alamiyorum fakat kac yildir verdigimiz burokrotik mucadeleyle hakkimizi geri kazanmak uzreyiz. meslegimle ilgili memur atamasi olunca istedigim an basvurarak engelli kontenjanindan atanabiliyordum, simdi engelli kpss sinavina girmek zorundayim ve meslek kadromda 1 kisilik kontenjan acilmiyor (3000 imam kadrosu acilabiliyor). Normal meslektaslarimla kuraya girmek zorunda kaliyorum, 3 ün 1 i cikiyor kurada. Bunlar 12 yilda benim kaybettigim olmazsa olmaz haklarim, ulkenin kaybettiklerini yazsak sayfalar yetmez...

Üye
    BİLGİHAN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilgihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    Samsun Alaçam
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım bırakın akp nin borazanligini yapmayı 39 yaşındayım 34 yıldır uzun yürüme cihazı kullanıyorum 34 yıldır 30 yıldır tamamını ödeyen bu devlet 2010 yılından itibaren neden odemiyor bu hükümet 3500 tl olan uzun yürüme cihazına 825 tl ödüyor bir özürlü calismayan insan bu farkı nasıl ödeyecek nerde sosyal devlet belediye otobuslerine bile kısıtlama geldi kpss girmeden yandaşları üst düzey yerlerde memur oldu siz neyin kafasını yaşıyorsunuz bırakın bu yaltakligi

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

Bu hükümetin (AKP) yaptığı büyük işlemleri inkar etmeden görmek gerek
    Dolar yılların rekorunu kırıp 2.73 tl yi aştı yılbaşından bu yana paramız TL % 20 ERİDİ
    İşsizlik son 5 yılın en yükseğinde %11.3 işsizlik var tabi bu açıklanan resmi açıklamaSIdır,bide resmi olmayan açıklama vardır

NE ÇOK BÜYÜK İŞLEMLER YAPMIŞ DEĞİLMİ
    BENDEN AKP YE OY YOK !!!

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bir şey Sorabilir miyim? Verdiğimiz oyları geri alabiliyor muyuz?

Yasaklı Üye
    KaraDayı57 Avatarı

Son Giriş
    05.05-2015
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tamam siz AKP ye oy vermeyin. Oyları siz vermediniz diye %10 düşer 7 Haziranda %35 oy alır.

Arkadaşlar mesela AKP meselesi falan değil Mesele sizin karakteriniz ile alakalı.

AKP hiçbir halt yapmadı ama maaşını alıyorsunuz. engelli avantajlarından yararlanıyorsunuz. Falandı filandı.
    Adam ÖTV siz araç alamamış ona yanıyor.

Devlet sana ÖTV siz araç vermek zorunda mı arkadaşım?

Birinizde adilce demiyor ki devlet engellilerin gözünü boyamak için ÖTV indirimi yapıyor diye (İşinize gelmiyor)

Neyse...Ben bu siteyi önceden çözmüştüm zaten yeniden banlanmamak için şimdilik susuyorum. Banlaya banlaya sizin gibi tek tip insan stili kalmış arkadaşlar...Dünya sizin etrafınızda dönmüyor.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon