Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    19:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bakın arkadaşlar dönüp dolaşıp aynı konulara çıkıyoruz. Mesela A Parti ve B Parti değil. Her partinin kendine göre prensipleri var ama sonuç olarak bizim burada tartışmamız gereken konu engellilerin haklarını gerçekten savunacak bir vekil. Yoksa o var bu var değil konu!

Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    0

Mustafa Sarıgül, engellilerin haklarını savunup sorunlarını çözeceğim diyor.

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Yok şu kadar engelli var, bu kadar engelli var, bizden biri millet vekili olsun, bizi mecliste temsil etsin. Ben buna katılmıyorum. Nedenine gelince de.
    1 - Bu engellilerin hepsi aynı ilde yada aynı seçim bölgesinde değiller. Ben Ankara 2. bölgeden aday olsam bana bu bölgedekilerin haricinde diğer arkadaşların (seçim için) ne faydası olabilir.
    2- Bu kadar engellinin içinde elbetteki düşüncesinden dolayı parti fanatiği olanlar var. Hiç tanımadığı birini bırak başka partiden diye bazen tanıyıp sevdiğimiz insana bile oy vermiyoruz.
    3 - Meclise giresiye kadar bizi temsil eder, meclise girdikten sonra hepsini unutur diye düşünen arkadaşlarımız illaki olur. Daha önce meclise giren engellilerin hak aradıklarını hiç görmedik.

Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasan_06 Mesajı Gör
    Yok şu kadar engelli var, bu kadar engelli var, bizden biri millet vekili olsun, bizi mecliste temsil etsin. Ben buna katılmıyorum. Nedenine gelince de.
    1 - Bu engellilerin hepsi aynı ilde yada aynı seçim bölgesinde değiller. Ben Ankara 2. bölgeden aday olsam bana bu bölgedekilerin haricinde diğer arkadaşların (seçim için) ne faydası olabilir.
    2- Bu kadar engellinin içinde elbetteki düşüncesinden dolayı parti fanatiği olanlar var. Hiç tanımadığı birini bırak başka partiden diye bazen tanıyıp sevdiğimiz insana bile oy vermiyoruz.
    3 - Meclise giresiye kadar bizi temsil eder, meclise girdikten sonra hepsini unutur diye düşünen arkadaşlarımız illaki olur. Daha önce meclise giren engellilerin hak aradıklarını hiç görmedik.
    Hasan_06 haklısın, bizde sabahdan beri bunları tartışıyoruz ve sabah da dediğim gibi daha kadro talebi için bile birlik olamadık. Yeter artık deyip birinin gerçekten bizim haklarımızı savunacak zamanı geldi de geçiyor. Tek İlden aday gösterilecek ve bunlar zaten konuşulur önemli olan birlikteliği sağlamak o da nasıl olacak bilmiyorum.

Arkadaşlar 2019 yılına kadar birini meclise göndermemiz lazım artık. Yoksa sesimizi duyuramayıp, yerimizde sayarız. O var bu var'ı bırakalım kendi kaderimizi kendimiz çizelim. Son karar tüm arkadaşlarımızın.

Üye
    06serpil Avatarı

Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şarkıcı metin şentürk var istanbul bağımsız aday adayı...

Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@06serpil

Şaka mı yapıyorsunuz anlamadım. Öye bir aday yok kaynak nereden söyler misiniz ?

Üye
    06serpil Avatarı

Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim patronum dünya engelliler vakfının avukatı dev de ve dünya engelliler birliğinde de metin şentürk başkan biliosunuzdur.bu hafta sonu bir çalışma konferans var istanbulda dev in.ona davet etmek için aradı patronu ve aday olacağını çok araştırma şirketine araştırma yaptırdığını ve sonucun çok olumlu olduğunu söyledi. yanımda konuştular. hatta sonra telefonu kapatınca patron allah allah bu niye akp den değilde bağımsız aday acaba ak parti kapılarını mı kapattı buna yoksa diye bayağı sohbet ettik. durum bu...

Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Süper o zaman. Alın işte bağımsız süper bir aday. Gerçekten bu habere çok sevindim. Teşekkürler bilgi için

Üye
    06serpil Avatarı

Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar metin şentürk milletvekilliği adaylığını açıkladı bağımsız...sizlere uzun zaman önce bunun haberini vermiştim. Belki bazıları bana inanmamıştı bilmiyorum ama sonuç olarak metin şentürk aday...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12