Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    FATİH ÇAYLAK Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aynen oyle yazdilar sizlerden ricam herkez kayıt açsinki uygulamaya biran önce geçilsin

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hasan 06 özür dilerim

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Önemli değil soruyu sorduğum kişi cevap vermeyip de aynı şeyi savunduğum kişi farklı bir şey söylüyormuşum gibi cevap verince şaşırdım

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Tüm engellileri alamaz diye bişey yok istese çokta güzel alır hangi avrupa ülkesinde engelli bu kadar muhtaç epi topu sınava 60 bin kişi girmiş alır istese hepsini kuraya 60 bin kişi katılmış alır istese hepsini milletvekilinin bakanının devlet büyüklerinin maaşından düşürür engellisini alır isterse himayesi altına kimse bana hikaye okumasın koca Türkiye bir avuç engellisine sahip çıkmıyor

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Ali bey haklısınız ama bu seferde suistimaller çoğalır. Şuanda bile bizim ekpss de bile neler döndüğünü az çok biliyoruz. Öyle bir durumda neler döner siz tahmin edin. İktidarın bu konuda başarı elde etti diyebilmek için kanunen zorunlu sayının üstünde engelli personel almalı.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi iyi kötü calışıyorum maaşımda iyi cok şükür.ama kabullenemediyim için bu sitem gercek ama gercek söylüyorum ben böyle isyan ediyorsam işsiz engelli arkadaşlar düşünsün oy verirken derim

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

ben ortaöğretimden girip 85 küsür puan aldım umudum var ama az o yüzden üniversite okuyorum bölümümü bitirdikten sonra ilk amacım normal kpss ile atanmak eğer atanırsam bari ilerde yerime başka engelli kardeşim atanır zaten aldıkları bir avuç başarabilirsem normal kpss ile atanırım

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Bu hükümet sosyal yardım olayını biraz fazla abarttı. Doğalgazlı eve kömür yardımı yapıyorlar. İş yapma gücü olduğu halde çalışmayarak sadece bu yardımlarla geçinen insanlar tanıyorum. Hal böyle olunca o insanlar sadece kendi menfaatleri uğruna, bunlar giderse sosyal yardımlar biter çalışmak zorunda kalırım diye oy veriyor.

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

bende böbrek hastasıyım sırf diyalize girerken engelli maaşı kesilir diye nakil olmayan hasta gördüm bizim içimizdede suçlu var aslında

Üye
    mejnun Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Kılınç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:08
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

50 puanla imam hatipliler Diyanet'e atanır. Oradan senin 70-80 hatta 90 puanla atanamadığın kadrolara yatay geçiş yaptırılır. Bazı soytarılar çıkar hala adaletten bahseder.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dolar 2,55 olmuş, biz hala " kadro alacak mı"? başlığına bakıp konuşuyoruz. Benim şahsen ümidim vardı ama artık yok.

Patlıcan 5 lira olmuş, marketten 100 liradan aşağı harcama yapmadan çıkamıyoruz ve bu dengede devletin en az 10 bin engelli kişiye kendi kadrolu personeline verdiği maaşı verecek şekilde bir arttırım yaparak kadro vereceğini düşünüyoruz. Bu resmen hayalcilik.

Birkaç ay önce istihdam bürolarından bahsetmiş ve kiralık işçilik döneminin geleceğini söylemiştim. Seçime yaklaşıyoruz ve bilmem kaç bin fidan dikimi için 6 AYLIĞINA 120 BİN İŞÇİ alınacağı bir müjde gibi pazarlanmaya başlandı. Korktuğum başımıza geliyor.

"engelliler kadro alacak mı"? sorusunun cevabı "Babayı alacak" muhtemelen. Borçlarınızı mümkünse kapatmaya çalışın, bankalara bulaşmamaya çalışın. Etrafımda ticaret yapan insanlardan "Durum iyi" diyen bir kişi yok. Rakamlara da bakıyorum, işler iyi gitmiyor. Kadro alsak da devletin maaşları ödeyip ödeyemeyeceği meçhul olacak.

Allah sonumuzu hayır eylesin, sona yaklaşıyoruz çünkü

mejnun;
    Haklısın kardeşim ama onlarada kızmayalım cünkü makarnaya kömüre ihtiyacları vardır belki

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

120 bin işçiyide kadro diye gösterirler belki

Yasaklı Üye
    Sculptor Avatarı

Gerçek Adı
    Bir isim
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bir yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Boşuna konuşmanın anlamı yok.

Üye
    algaNihat Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Tratışmak, sorunları dile getirmek, adaletsizlikleri eleştirmek boşuna konuşmaksa,
    ozaman hiç kimse konuşmasın bizlere yapılan herşey müstahak yandaş işadamlarının köleleri olmaya devam...

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bulent381 Mesajı Gör
    Dolar 2,55 olmuş, biz hala " kadro alacak mı"? başlığına bakıp konuşuyoruz. Benim şahsen ümidim vardı ama artık yok.

Patlıcan 5 lira olmuş, marketten 100 liradan aşağı harcama yapmadan çıkamıyoruz ve bu dengede devletin en az 10 bin engelli kişiye kendi kadrolu personeline verdiği maaşı verecek şekilde bir arttırım yaparak kadro vereceğini düşünüyoruz. Bu resmen hayalcilik.

Birkaç ay önce istihdam bürolarından bahsetmiş ve kiralık işçilik döneminin geleceğini söylemiştim. Seçime yaklaşıyoruz ve bilmem kaç bin fidan dikimi için 6 AYLIĞINA 120 BİN İŞÇİ alınacağı bir müjde gibi pazarlanmaya başlandı. Korktuğum başımıza geliyor.

"engelliler kadro alacak mı"? sorusunun cevabı "Babayı alacak" muhtemelen. Borçlarınızı mümkünse kapatmaya çalışın, bankalara bulaşmamaya çalışın. Etrafımda ticaret yapan insanlardan "Durum iyi" diyen bir kişi yok. Rakamlara da bakıyorum, işler iyi gitmiyor. Kadro alsak da devletin maaşları ödeyip ödeyemeyeceği meçhul olacak.

Allah sonumuzu hayır eylesin, sona yaklaşıyoruz çünkü

mejnun;
    Haklısın kardeşim ama onlarada kızmayalım cünkü makarnaya kömüre ihtiyacları vardır belki
    2015 ortasını bekleyın doların kaç para olacagını ozaman gorun .

ev -araba gıbı çok buyuk alımlardan kaçının asla borçlanmayın.

2016 dada secım olmadıgı ıçın 5k-10k alınıcak goygoyunu kesınlıkle ınanmayın.
    alıcakları oncekınden de az olcaktır çunku sızınle ışlerı bıtmış olcak.

2015de de alsalar alsalar 5k alırlar oda bu yılkı herseyı degıştırecek secımın hatrına yoksa engellılere bayıldıgı yok bunların oyle olsa mılyonlarca engellının 2022 maşına gozdıkmezler.bırde gss çıkacak başımıza soruyorum hangı ulkede engellı devlete ''harac'' vermek zorunda ALLAH aşkına bırı cevap yazsın bır tanecık ornek ıstıyorum.
    ya öl ya para verdır bunun adı.

çok zor durumda olanlar 2015de alıncak taleplerı ıyı degerlendırsınler bırdaha asla gıremeyebılırler 85-90gıbı puan almadan.hızmetlıde olsa gırsınler bakarsınız ıyı bıyer duşer .
    benden soylemesı...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon