Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    agider Avatarı

Gerçek Adı
    Adnan
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Letonyalı ampüte model ve pop yıldızı Viktoria Modesta, Çoğu insan tarafından bir "rol model" olarak adlandırılan Modesta 26 yaşında... Kalçası ve sol bacağı doğuştan çıkık olan Viktoria bunun hayatını yaşamasını engellemesine izin vermedi. 15 ameliyat geçirmesine rağmen iyileşemeyen Modesta 20 yaşında sol dizinden aşağısını aldırdı ve şu anda kendi sözleriyle "yeni başlangıcını yaşıyor..." ​
    fft22 mf2981082 - O bir ampute yıldız. Viktoria Modesta...fft22 mf2981097 - O bir ampute yıldız. Viktoria Modesta...

fft22 mf2981088 - O bir ampute yıldız. Viktoria Modesta...fft22 mf2981089 - O bir ampute yıldız. Viktoria Modesta...

Gösterişli, mücevherli, ışıklı yeni nesil protezleri ile çekimler yapan ve ‘ampute modası’ başlatmayı hedefleyen popstar, 14 yaşında sürekli fiziksel şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle okuldan ayrılmış.

Dünya beni böyle kabul etsin diye ummaktan daha fazlasını yapmam lazımdı. Bu günlere gerçekten çok çalışarak geldim. Ancak benim gibi engelli insanların içindeki gücü biliyor ve buna inanıyorum' diyor, Viktoria

Ve ekliyor: 'Eğer size bir kurbanmışsınız gibi davranılmasını beklerseniz, en sonunda siz de bir kurban haline gelirsiniz.'

Üye
    Sselma Avatarı

Gerçek Adı
    Selma
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok beğendim afferin kıza