Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 60 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özcan kamil Avatarı

Gerçek Adı
    kamil
    Son Giriş
    25.05-2016
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul pendik
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim de borcum var aynen allah yardımcın oldun

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

durum hala aynı kredi çekip kartın birini kapattım yine kredileri ödemek için karta yüklendik geçim derdi hala söylediğim nokta da depinip duruyoruz hala borçlar devam ediyor borçla borç kapanmıyor aman açılmayın derim açılırken iyide geri kıyıya yüüzerken yorulmalar yani ödemeler batırıyor faizler ödediğin halde borcunu çoğaltıyor ödediğinde boşa gidiyor

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abı 39 mılyrlık kredı krtımı kullanıyon anlamadımkıı

rakamlarda bı yanlıslıkmı var anlamadım ben 39 mılyr nası kredı kartı verdıler sana abı 2750 maaslaa

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@memolikk

selam ne durumdasın?
    merak etme bende aynı durumdayım.
    yanlız değilsin.Kendini yanlız hissetme.Malesef birçok kişi bu halde.

benimde 130 bin tl den fazla idi.aslında net rakamı bende bilmiyorum.birden fazla bankaya olunca,herşey allak bullak oldu.hesaplar karıştı.
    4 yıldır ödüyorum.şuan kalan 33 bin tl
    yanlız değilsin.

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

teşkkürler devam ediyoruz ödemeye

sizin azalmış bizim ödeyerek hala aynı gibi duruyor malesef 138000 tl gibi kaldı herhalde siz nasıl ödediniz bu durumdan nasıl kurtuldunuz

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben öncelikle kredi kartlarının tamamını kapattım..kredi kartlarına hep asgarinin biraz üzerinde ödeme yaptım.kredi kartları zamanla kapandı..yekünü yüksek olan iki kredi kartım var şuanda borcu devam eden..onlarda kapalı ve yapılandırmada..birinin kalan borcu 9,818 tl,diğeri 3,500 tl..birinin aylık ödemesi 208 tl , diğerinin 153,00 tl..
    aylık 1,420 tl kredi ödemem var bunu annem ödüyor emekli maaşıyla.
    benim ödediğim 235 tl kredi var( aylık ödemesi )...kmh lar var..onlarıda az az ödeyip kapatıyorum...ya işte toplam kalan 33 bin tl..neler çektim ve çekiyorum sen gel birde bana sor..allahın belası bankacı kadın yüzünden oldu benim bu borçlarım...neyse biz birbirimize moral verelim..sen nasıl hallediyorsun..psikolojin nasıl..sende benim gibi sıyırdın mı

Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

@memolikk Arabayı satmayı düşünüyordun ne yaptın sattınmı. Azda olsa borç azalmadımı. Yalnız değilsiniz bunu bilin. İnşallah çözülür.

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

evet arabayı sattım
    biraz azaldı ama ödemelerim gelen gelirden fazla olunca takipe düşmeyeyim diye diye kredi kartından nakit çekim yapınca faizi oluyor sonra oda ödeyemediklerime ekleniyor bir yeri ödeyip bir yerden çoğalıyor durum biraz böyle şimdilik kredilerin vadeside bitmedi gitti kartları ödesem krediler ucu ucuna yetiyor falan filan bakalım nereye kadar gideceğiz banka ile bundan sonra çalışmam artık ama bunun için ilk önce düzlüğe çıkıp onlardan kurtulmak lazım bunu eşimden başka kimse bilmiyor herkese göre piyangodan para çıkmış zenginlemişim gibi bakıyorlar

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@memolikk

Ailenizden maddi destek alma şansınız yokmu? en azından borç olarak..bana annem çok destek çıktı..şimdiki kredi borçlarımdan birini o ödüyor,aylık 1,420 tl..

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hesabını bilmeden yaşarsanız böyle olur. tek maaş ev araba oh..bizim eve 6000 maaş giriyor ev eşya kredisi araba derken kıtkanat geçiniyoruz. arabayı sat yada evi başka çözüm yok

Üye
    Silifkeli Avatarı

Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    11:11
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle Allah hepimizin yardımcısı olsun..

benimde kredi kartı borcum var bir kısmını ödedim bir kısmı duruyor ,borç batagına düşen arkadaşlarıma basımdan gecenleri kısaca anlatayım belki birilerine faydası olur..2011 yılında gecirdigim bypass ameliyatından sonra dükyanımı kapamak zorunda kaldım ve üzerimdeki kredi kartları tek tek patladı ,çalışamadıgım içinde ödeme şansım olmadı ,akabinde bankalar teker teker icraları yollamaya başladı ,ilk başlarda çok üzüldüm ve utandım ama elden bişey gelmedi ,tam 7 tane icra dosyası vardı ve ne yapacagımı bilmiyordum ,aynı duruma düşen bir arkadasımla dertleşirken bana sakın yapılandırma ve ana borcun altında tek seferde ödeme yollarına bak kabul ederler dedi elime bir miktar para gectigi zaman utana sıkıla dosyalarımı devr ettikleri GÜVEN VARLIK şirketini aradım,sonuç aşagıdaki gibi öededigim rakamlar..

AKBANK:ana borç 4500...faiziyle 8700...ben 1500 lira teklif ettim 3 taksitte ödeyebilirim dedim ve kabul edildi ödedim dosya kapandı..

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI:ana borç 1800....faiziyle 2650...teklif ettigim rakam 900 ve kabul edildi tek seferde kapadım dosya kapandı..

DENİZBANK:ana borc 9000 2 tane dosyanın toplamı..faiziyle 31400..teklif ettigim rakam 7500 ...8000 lirada anlaştım tek seferde ödedim dosyalar kapandı

HALEN BEKLEMEKTE OLAN BORÇLARIM..

FİNANSBANK:2 Tane dosyanın ana borcu 9500...faiziyle 27000...5000 lira teklif ettim 11000 liradan aşagıya kapanmıyacagını söylediler anlaşma olmadı..

ŞEKERBANK:ANA BORC 5500 ...faiziyle 14700...4000 lira teklif ettim hoşlarına gitmedi sanırım dönüş yapan olmadı..

söylemek istedigim yapılandırıp ömür boyu borc ödemektense 2 sene para biriktirip tek seferde pazarlık üsülü kapamak daha mantıklı ,tabiki ev araba ,bag bahçe varsa üzerinizde pazarlık yapma sansınız olmuyor ve faiziyle hiç acımadan alıyorlar...

5 yıldır yaşadıklarım bunlar,allah hepimize yardım etsin

öncelikle Allah hepimizin yardımcısı olsun..

benimde kredi kartı borcum var bir kısmını ödedim bir kısmı duruyor ,borç batagına düşen arkadaşlarıma basımdan gecenleri kısaca anlatayım belki birilerine faydası olur..2001 yılında gecirdigim bypass ameliyatından sonra dükyanımı kapamak zorunda kaldım ve üzerimdeki kredi kartları tek tek patladı ,çalışamadıgım içinde ödeme şansım olmadı ,akabinde bankalar teker teker icraları yollamaya başladı ,ilk başlarda çok üzüldüm ve utandım ama elden bişey gelmedi ,tam 7 tane icra dosyası vardı ve ne yapacagımı bilmiyordum ,aynı duruma düşen bir arkadasımla dertleşirken bana sakın yapılandırma ve ana borcun altında tek seferde ödeme yollarına bak kabul ederler dedi elime bir miktar para gectigi zaman utana sıkıla dosyalarımı devr ettikleri GÜVEN VARLIK şirketini aradım,sonuç aşagıdaki gibi öededigim rakamlar..

AKBANK:ana borç 4500...faiziyle 8700...ben 1500 lira teklif ettim 3 taksitte ödeyebilirim dedim ve kabul edildi ödedim dosya kapandı..

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI:ana borç 1800....faiziyle 2650...teklif ettigim rakam 900 ve kabul edildi tek seferde kapadım dosya kapandı..

DENİZBANK:ana borc 9000 2 tane dosyanın toplamı..faiziyle 31400..teklif ettigim rakam 7500 ...8000 lirada anlaştım tek seferde ödedim dosyalar kapandı

HALEN BEKLEMEKTE OLAN BORÇLARIM..

FİNANSBANK:2 Tane dosyanın ana borcu 9500...faiziyle 27000...5000 lira teklif ettim 11000 liradan aşagıya kapanmıyacagını söylediler anlaşma olmadı..

ŞEKERBANK:ANA BORC 5500 ...faiziyle 14700...4000 lira teklif ettim hoşlarına gitmedi sanırım dönüş yapan olmadı..

söylemek istedigim yapılandırıp ömür boyu borc ödemektense 2 sene para biriktirip tek seferde pazarlık üsülü kapamak daha mantıklı ,tabiki ev araba ,bag bahçe varsa üzerinizde pazarlık yapma sansınız olmuyor ve faiziyle hiç acımadan alıyorlar...

5 yıldır yaşadıklarım bunlar,allah hepimize yardım etsin

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

geçmiş olsun hepinize
    ben har vurup savurarak borç yapmadım arkadaşlar birilerinden yada aileden borç bulamadığım için bankalara yöneldim bankalarda tabi parayı parayla satıyorlar ne yapalım can sağolsun gittiği yere kadar öderiz takipede düşmedim patlamadı daha şimdilik ben borcu ev almak için yaptım işin içinden çıkamadık ama hayırlısı ben iki kişiye yeni evlendim hanımın altınlarını çıkarıp verdim biri kayıncım biri teyzoğlu ikiside geri isteyince bana düşman oldu lar birine 4 sene birine 2.5 sene geçti bekledim ben alırken dostlarım hep düşman olunca istemek bankalara kaldı ama unutmayacam onları yinede kötü namına bişey yapamıyorum malesef neyse herkese mevlam borçlarından kurtulma şansı versin insaallah

bu arada borç 136000 tl cıvarında kalmış

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende dün 1,420 tl ödedim krediye. ( annem ödedi aslında )
    nisanın 8 i gibi de ben maaş alınca diğer borçları ödeyeceğim.
    bu arada kimse keyfe keder,zevk,lüks,kumar v.s için borçlanmıyor. Herkesin sorumlulukları ve zorunlulukları var.Saçma sapan yorumlar yapıp zaten gergin olan insanları,daha da bir germenin luzumu yok.

benimde şuan kalan 31,263,66 tl
    @muhendis3232

kimse keyfe keder borçlanmıyor,bilip bilmeden ohhh pohhhhh hehhhhh gibi luzumsuz yorumlar yapmanıza gerek yok.

tşk

Üye
    sakura71 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Fazi faiz ile kapatmaya çalışmak, sonu olmayan tünel gibidir. Cüzdanın bereketi kalmaz. İşiniz gücünüz rast gitmez. Allah yardımcınız olsun.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sakura71

bu konuda katılıyorum.Faiz dipsiz karanlık bir kuyu gibi.Allah boşuna haram kılmamış.Düştük bir kere bu kuyuya Allah kurtulmayı nasip etsin.Amin..

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon