Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar

ihtiyacı olan arkadaslar içi tekerlekli sandelye temin edecek bir proje hazırlıyorum ama bu projeyi paylasacak kimseyi bulamadım bu sitede belediyede calısan bu konuyla ilgii yardımcı olabilecek birilerini bulabilirim diye düşündüm varmı yardımcı olabilecek kimse ?

Özel msj ile bana ulasabilirseniz sevinirim

Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

projenizi anlatsanız da aydınlansak?

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engelliler ile ilgili bir çok proje yapıldı bu projelerin istisnalar hariç maddi çıkar sağlamak içindi yakından takip ettiğim için biliyorum Engelliler ile ilgili maddi yardım gerektiren konular için birkaç önerim var sizlerle paylasmak isterim

Atık Projesi

Evlerimizden çıkabilecek geri dönüşüm olabilecek atıklar gerekli düzenlemeler ve reklamlar ile bir yerde toplanabilir örneğin bir sandalye 500 ytl ise bir medikal firmayla anlaşılır 350 ye cekilir toplu alım indirimiyle yapılabilir bu daha sonra geri dönüşüm toplama merkezlerinden biri ile anlaşırız arayada belediye girer örneğin 5000 kutu kola bosuna belediye tekerlekli sandalye temin eder
    Belediye – Atık toplama Merkezi Medikal firması İle bu sorun çözülür

İnternet üzerinden yapılabilecek Projeler gibi birkaç projem daha var sadece bu işi önemseyek birilerini arıyorum hepsi bu

Arkadaslar VArmı fikri olan ? yada yardım edebilecek