Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 72 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    epeydir musluktan akan su o kadar pisime gidiyorki, elimi bile yikamak istemiyorum. hele dis fircalamak kabus gibi. careyi bardaga damacana suyu doldurup onunla fircaliyosun.
    bu ankara suyu hakkinda biginiz varmi, sagliga zararli olursa diye hep damacana suyuyla yemek cay yapiyoruz. kimbilir kizilirmaga asit doktu galiba paraleller.

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ramzan ayından beri kızılıtrmak suyu veriliyor sisteme...sessizce ...millet hastaneler de kıvranıyor..su satıcıları para yı götürüyor..olan her türlü vatandaşa oluyor..

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    535
    Verilen Beğeniler
    148
    Blog Mesajları
    1

Ankara'da aklı olan musluğuna bir ters ozmoz su arıtma cihazı taktırıp öyle kullanır. Ankara'nın suyu yeni pislenmedi... yıllardır pis. Üstelik sadece Türkiye'nin değil, DÜNYANIN en pahalı sularından biri. Çünkü Melik başgan, pırıp pırıl Gerede suyu yerine Kızılırmaktan pompayla su getirip hem mütahitlere hem de elektrik idaresine para kazandırmayı tercih etti.

Ben Angaralılara müstehaktır diyorum. Herkes hak ettiği şekilde yönetilir. Melik başganın en fazla oyu aldığı Sincan'da dün insanlar neredeyse yağmur suyuyla boğuluyorlardı, caddelerde yüzerek kurtuldular. Yakında hava durumunda Ankara'da dalga şiddetini de verecekler.

Dünyada bu kadar başarısızlığın bu kadar takdir gördüğü başka bir kent daha yoktur herhalde.

Üye
    destkop Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

ankaranın suyunu 32 yıldır içiyorum. çok temiz ve lezzetli. arkadaşlar lütfen siyaseti her konuya bulaştırmayalım. ankarayı ankara yapan melih başkandır. evet sincanda sel oldu ama; doğal afete istediğin kadar engellemeye çalış yine engelleyemezsin. adı üstünde sel aldını götürür. kızılırmak suyunu en son 2007 de verdiler lakin birdahada verilmedi. şuan çamlıdere ve kurt boğazı barajının suyu veriliyor. bilginize.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

İstanbul da aynı durumda..ve ishal salgını çok yaygınlaşıyor..Yaklaşık 2 aydır yemek ve çay için bile damacana su almaya başladık.

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar,

Yiyenim hemşire ve dün gelen bir bilgiye göre Ankara musluk sularına kanal suyu karışıyormuş ; ve de nerden karıştığı hala bulunamamış.
    Hastaneler bu sebepten dolayı gelen vakalar çokmuş. Tavsiyem musluk suyunu içmeyin. Biliginize...

Üye
    nurrcan Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    18:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    55

Sukufe konuyu ak partiy ne zaman bagliycaksin hazirlik yapacagimda ondan sordum

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

ben paralel yapidan supheleniyorum, melih babayi bile suclamiyorumkiakp yi suclayim
    dusmanimin dusmani dostumdur diyecek halim yokki pis suyla banyo yapip hart hart kasinirken

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

MeTePe ters ozmoz nasi biseyki. cok pahalimi. ben bunu bilmiyorumda, SWShi tech ceramic cartridge diye bi su aritma seyiymis aldik 35 lira diye. ee buna usta sagirsan tak diye o da para dedim. he bismillah diye aletleri alip giristim. hic olmazsa meyve sebze yikarken temizce olsun diye. bizim ustalikta bi seye yaramadi acikcasi. 35 liraya bu kadar pis su adam olmaz dedim vazgectim.
    sen bu ters ozmozu hele tarif ette bide parasini usta parasi gerekmi sevabina yaziver.malum kulak duymuyo. ustalarin yaptiginida ben kolay begenmiyorum, kac para ciksada guzelce ogrenip mekik basganina dua edeyim

Üye
    Aretias Avatarı

Gerçek Adı
    taner türkoğlu
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:37
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    10

imkanınız varsa karadenize yerleşin ne su derdi ne trafik derdi bide yaylalarına çıktınmı ömrüne ömür katılıyor

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    286
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Ankaranın suyu bildim bileli çok temiz ve lezzetliydi.biz hiç damacana bilmedik.2007de kızılırmağa bağlandı. Ozaman damacana aldık.o da çok sürmedi.su problemi düzeldi.nezaman il il gezdim.ozaman gördüm birçok ilin suyu çok kireçli ve hazır su alıyor ozaman ankaramın suyunun kıymetini anladım.ama son birkaç aydır ankaranın suyu kesinlikle değişti.su kokuyor ve tadı kötü.ishal salgını başladı heryerde.meğer kızılırmağa bağlanmış.mansur yavaşın beypazarında bile damacana su içiyoruz.beypazarının suyu aşırı kireçli.mansur yavaş evleri restore edeceğine beypazarının su problemini çözseydi.melih başkanada hayran değilim ama şunu iyi biliyorumki al birini vur ötekine

Üye
    anka düşüm Avatarı

Gerçek Adı
    yaren yar
    Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    39

gecenin 1 birinde tvde ankaranın suyu salgın vs konuşuluyordu. konuklardan biri dedi ki "ankaraya sakarya'nın suyu veriliyor ve ben Türkiye'de sakarya'nın aşırı kirli suyunu aratacak bir sistem olmadığını biliyorum" benim semtimde genelde musluktan akan su açıksarı sidik renginde. musluk suyunun çayını dahi içemiyorum, tadı, kokusu miydemizi bulandırıyor, hastalık da cabası: bu mu gökçekin başarısı, engelli halimizle hazır su almaktan taşımaktan helak oluyoruz...

Üye
    leventdkm Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    -ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ankaranin suyu lezzetli yazmislar ya ))) kanalizaYon suyu karismis o suyden sarimsi akiyo. Ya kor olmak lazim yada tat alma duygusu yok sanirim. Dogruyu bile yooooo olurmu oyle setbdoyonuz ya.b

Ankaranin suyu lezzetli yazmislar ya ))) kanalizaYon suyu karismis o suyden sarimsi akiyo. Ya kor olmak lazim yada tat alma duygusu yok sanirim. Dogruyu bile yooooo olurmu oyle sey diyonuz ya.allah.dan korkun ya

Lezzetli he )) aslinda bizim millete hersey mustaak. Ya bide dogruya dogru eyriye eyri diyin yaaa.. adam bok karistirsa yine lezzetlu doyonuz ya.bunun siyasetle ilgisi yok. Gorusun ne olursa olsun ama durust ol her zaman.

Üye
    destkop Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim ben içiyorum damacanada kullanmıyorum. ısrarla diyorum su temiz ve lezzetli. senin damak tadın değişikse ben napayım. kızılırmaktan su verildi ozaman bizde içmedik. şimdi içiyoruz. gidin izmirin ve eskişehirin suyunu için; bakalım ankaranın lezzetini alabilecekmisin. mon kafalar. işi siyasete dökmeyin izmir eshişehir cehapenin biz bişimi dedik. eskişehirde herkes damacana içiyor. porsuk çayınının suyuveriliyor onu neden eleştirmiyorsunuz. her işi siyasete vurmayın.

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon