Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbul'da belediyenin yada derneklerin ücretsiz kursları var mı ?
    Evde ingilizce öğrenmek etkili olur mu, hızlı ve etkili yöntemler biliyor musunuz ?

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evde etkili olması tamamen size bağlı, halkeğitim merkezlerine gidin uygun fiyata ingilizce kursları var. genelde A2 düzeyine kadar veriyorlar yani temel seviye. bunun B ve C si de var

sıfırdan ingilizce öğrencekseniz evde olmaz. internette ingilizce eğitim setleri var ücretsiz olanları indirebilirsiniz yararı olur tabi bunu kursa giderseniz ona takviye olarak düşünün kursa gitmeden çok zor bi yerden sonra sıkılırsınız. 1 yıl düzgün bi kursla devam ederseniz ileri seviye ingilizce öğrenebilirsiniz performansınıza bağlı olarak değişir

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Hiç bilmiyorsanız sıfırdan başlayacaksanız evde çok zor hatta imkansız olur. En azından fonetik açısından telaffuzda sıkıntı yaşarsınız.
    Halk eğitim veya başka bir kursa kaydolmanızı ve düzenli devam etmenizi öneririm.
    Gramer birbirine bağlıdır çünkü.
    birini atladığınız zaman diğer yapıyı üzerine kuramazsınız ve hiç bir işe yaramaz başa dönmek zorunda kalırsınız.

Üye
    cemal1453 Avatarı

Gerçek Adı
    cemal çabuk
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    18:56
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öğrenmek tamamen sizin çabanıza bağli ben dersaneye gitmeden öğrendim truzimde lazımdı konuşma İngilizcesini bilirim İngilizceyi öğrenirken günlük hayatta pratiğini yapabilirseniz bir şekilde daha hızlı öğrenirsiniz en baştan başliyorsanız İngilizceyi en basitinden öğreten kitabla başlayın kendinize günlük ders programı yapın ve programı hiç aksatmayın ve öğrendiğinizi test edeceğiniz sizden daha iyi İngilizce bilenler varsa onlarla bildiklerinizi konuşarak dahada ilerler ve öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlarsınız