Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugun itibari ile En ucuz engelli internet aboneliği hangisidirlimitsiz tarifelerde tt nette fibernette 20 hızda 55 Tl veriyor.daha hesaplı bilinen tarife var mıdır.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Sabit telefon varsa sınırsız 53 öduyorum.Bana göre pahalı aslında binada interneti kablosuz homeplug adaptörle paylaştırmak en mantıklısı.Öle komşun varsa tabi...

Üye
    ronaldo7 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ttnete internetimi superonline geçireceğim blöfü yap ,telefon dahil 48 tl den veriyorlar ama gerçekten kapatmak için işlem yaptır

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

süperonline 44 tl hızıda 50 gb memnunum arasıra yavaşlasada neden olduğunu bilmediğim sebebden dolayı

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    54

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ronaldo7 Mesajı Gör
    ttnete internetimi superonline geçireceğim blöfü yap ,telefon dahil 48 tl den veriyorlar ama gerçekten kapatmak için işlem yaptır
    bahsettiğiniz hangi tarife ismini yazarmısın.

ben konustukça öde(tel+ 8mb kadar hız)44 tl ödüyordum.haziran ayında sözleşmem bitti bir sonrakı fatura 48 tl geldi(yılbaşında 44 tlden 48 tlye cıkmıstı ücreti ve benım sözleşmem oldugu ıcın zam yansıtılmamıştı) fakat bu ay henuz fatrua gelmedı ben faturaları internetten takıp edıyorum nasılsa 48 tl gelecek iye önemsemıyordum.Dün iş olsun dye ttnete girip fatura işlemlerime bakınca 80 tllik ücreti görünce şaşırdım.Ttnetın kampanyalar kısmına gırp uygun tarıfe aradım ama en ucuzu tel + net 66 tl.Engellılerı ıcin olanda baktım normal tarıfedn farkı yok.ttnet eviriyo ceviryo resmen öpüyor.hep dıyom hızmetı 0 ücreti kazık alternatıfsız dıger fırmalar ttnetın altyapısını kullandıgı müddetcede durmak yok öpülmeye devam edecekler.
    dün akşam baktıgımda 80 tl olan fatura bilgisi az önce baktıgımda 82 tl olarak görunuyor.birdaha bakmasam iyi olcak galıba yoksa son ödeme gününe kadar 100 tlyi bulur bu hızla

Üye
    Çapa63 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

peki sonuç olarak Uygun olan internet hangisi

Üye
    hatti Avatarı

Son Giriş
    22.05-2015
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

35 Mbps’e kadar İnternet
    Limitsiz
    100 GB AKN

işnet'te 55.35 TL
    ttnette 63 TL
    -------

24 Mbps’e kadar İnternet
    Limitsiz
    75 GB AKN

işnet'te 46.17 TL
    ttnette 55 TL

Bu paketler vdsl olarak geçiyor.. bunları kullanabilmeniz için vdsl modeminiz olması gerekiyor..

-----------------------

8 Mbps’e kadar Adsl İnternet
    Limitsiz
    50 GB AKN
    -
    işnette 35.63 TL

Ttnette 48 TL

AKN kotası düşük derseniz asagıdaki paket daha uygun gibi

8 Mbps’e kadar Adsl İnternet
    Limitsiz
    75 GB AKN
    -
    işnette 40.86 TL

ttnette 52 TL...

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

evde sabıt tlf olmayanlar ıçın en ucuz hangısı ttnet dışıda olabılrı?

Üye
    hatti Avatarı

Son Giriş
    22.05-2015
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence yalın internet kullanmak mantıklı değil... ttnet yalın internet'te erişim ücreti adı altında adsl için 15 tl, vdsl için 18 tl ekstra ücret almakta.. telekomdan engelliler için sosyal tarife adı altında bir paket var.. aylık şehir içi ve şehirlerarası 3000 dakika 12.5 tl.. telefonunuz telekomdan alın internetinizi işnetten..

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    54

Ne engelli tarifesi ne de konuştukça öde kampanyası ucuz değil.

engelli tarifesi sözde engelliye ucuzda gerçekte öyle değil TT Net’in resmi sitesinde 8 MB’ye kadar için 48 tl yazıyor ama dün Telekom’a gittim o tarifenin ücreti 44 tl +7 tl telefon = 51 tl engelli raporunun ve kimlik fotokopisini istiyorlar bu tarifeye geçme işini Engelli ve Gazilerin kendileri veya 1. derece yakınları yapabiliyor.
    konuştukça tarifesi en son kullandığım tarife tel + net 44 tl idi yılbaşında 48 tl olmuştu. Haziranda sözleşmem bitti yenilemedim sözleşme bittikten sonra ilk faturam 48 tl geldi bende iyiymiş ne gidip yenileyip uğraşım nasılsa ücretlendirmede fark yok diye düşünüyordum ki 2. Faturada 82 tl geldi
    gelen fatura aşağıdaki gibi:

PAKET ÜCRETI 81,99
    Internet 66,99
    Telefon 15,00
    Yuvarlama Farkı 0,01
    TOPLAM FATURA TUTARI 82,00
    Önceki Aydan Devir 0,03
    ARA TOPLAM 82,03
    Gelecek Aya Devir 0,03
    ÖDENECEK TOPLAM 82,00
    Yalnız SeksenIkiTL

Fatura böyle gelince hemen daha uygun tarife var mı diye ararken TAM ZAMANINDA Kampanyası’nı gördüm( TTNET'le Tam Zamanında Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > TTNET )
    Hız 16 mb ye kadar
    ücret tel hariç 44 tl tel dahıl 44 + 7 (tel ücreti) =51 tl
    12 ay ya da 24 ay tercih edebiliyorsunuz
    Ttnetli olup herhangi bir tarifede sözleşmesi olmayan bitmiş olanlar için çok güzel bir tarife bence
    not:24 ay sözleşmeyi kabul ettiğinizde 7 tl olan tel ücretı 1 yıl geçerli 1 yıl dolunca tel için yeni sözleşme yapılması gerekiyormuş ama net için yeni sözleşmeye gerek yok 12 ya da 24 ay 44 tl sabit ücret olduğunu söylediler
    Birde sormayı unutmuşum ev telinden görüşme yapınca faturaya fazladan ücretlendirme yapılıyor mu. Konuştukça öde tarifesinde konuşma yapılmazsa ilave edilmiyordu konuşunca da konuşulan dakika kadarı normal tarifeden faturaya ekleniyordu. Bu tarifeye geçecek olan arkadaşlar sormayı unutmasın .öğrenince cevabı buraya yazarlarsa başka arkadaşlarda faydalanabilir.

Not:ttnet olsun diğer firmalar olsun fiyatlarını tel hariç yayınlıyorlar o yüzden tarifelerdeki fiyatların düşük gibi görünmesi aldatmasın yukarda 82 tl gelen faturamda görüldüğü gibi 15 tl tl ücreti var bazı tariflerde daha az oluyor en son katıldığım tarifedeki gibi 7tl

Not: 44 + 7 = 51 tl yaparken bana 49 tl ödeyeceğimi söylediler

not: bu kampanya 31 ağustos 2014 de bitiyor- 15 gün sonra.

Kısacası ne sözde engelli tarifesinde belge hazırlamakla uğrasın ne de konuştukça öde kampanyasına geçin şuan baktığım en uygunu tam zamanında kampanyası ücretleri hemen hemen aynı olmasına rağmen hız farklı diğerlerinde 8 mbye kadar iken tam zamanında kampanaysında da 16 mb ye kadar

Üye
    turbay Avatarı

Gerçek Adı
    turan turbay
    Son Giriş
    30.04-2017
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben turknete abone oldum gayettte güzel 37.50 sınırsız 16 16 mbs kadar artı 3000 dakika saat sınırı olmadan şehir içi şehirler arası telefon

Üye
    dejavu35 Avatarı

Son Giriş
    14.10-2014
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şu an için en ucuz internet fiyatlarına göz gezdirdiğimizde en uygun fiyatın Doping internet te olduğunu görebiliriz.

Ev telefonunuz var ise sınırsız internete aylık 39,99 TL ödeyerek, ev telefonunuz yok veya kapattırıp sadece internet kullanmak istiyorsanız ise aylık 49,99 TL ödeyerek ucuz internet kullanabilirsiniz.

Bu fiyatlar için şu anda başvuru yapıp interneti aktif olan aboneler için 36 ay sabit fiyat garantisi verilmekte, 36 ay sabit fiyat garantisini alabilmek için 36 ay taahhüt yapılmakta.
    Devamlı internet kullanan biri için sanırım 36 ay taahhüt yapmak kötü bir şey olmasa gerek, sonuçta 36 ay boyunca hiç bir işlemle uğraşmadan aynı fiyattan internet kullanılabilecek, kaynak: indirimliinternet.com

Unutmadan söyleyeyim bu kampanyanın süresi ne kadar bilmiyorum ancak engelli olmasanız da aynı fiyatlardan şu an yararlanmak mümkün, yani engelli indirimli olan kampanya değil ama en ucuz internet şu anda bu.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

süperonline 3lük paket 49 tl sınırsız internet(25 mbps 75gb akk) + türkcell tv sinema paketi + ev telefonundan 100dk fiber alt yapı varsa en uygun bu 24 ay taahhüt istiyorlar

Üye
    dejavu35 Avatarı

Son Giriş
    14.10-2014
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet bahsettiğiniz kampanyada gayet uygun ancak Superonline fiber altyapısı bir çok bölgede bulunmuyor, tabi ki seçenekler arasında bulunabilir.

Bu kampanyadan yararlanmak için oturduğunuz adreste fiber internet altyapısı bulunması gerekiyor, peki bunu nasıl kontrol edeceğiz? bu adrese tıklıyoruz Fiber Nerede ? | Turkcell Superonline ve il ilçe mahalle ve apartman seçimimizi yapıyoruz son olarak ta sağ taraftaki adresten fiber sorgula diyoruz, sonuç eğer adresinizde fiber internet var ise bu kampanyadan yararlanmanız mümkün. Eğer adresinizde ADSL var diyor ise o zaman bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

Ancak Doping internet te herhangi bir sorgulama yapmanıza gerek kalmıyor fiyatlar tüm Türkiye geneli için aynı şekilde. en ucuz internet adresini ziyaret ederek 39,99 TL fiyat ile tüm Türkiye genelinden (16 mbps'e kadar 50 gb akk) en uygun fiyatlı interneti kullanmamız mümkün.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    turknet kullna varmı yakında baglattıran evde tlf yoksa kaçpara yoksa ıllada sabıt tlf mu baglatırıyolar.yalın ınterent konusunda kafam karışık ve 2yıl bıtınce nolucak?

Sayfa 1 / 3 123 SonSon