Sayfa 1 / 21 1234511 ... SonSon
Toplam 304 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın arkadaşlar bu konuyu daha önce acmıştım fakat konu farklı yerlere gittigi için konu kapatıldı.AKP nin engelli politikasını begeniyormusunuz?lütfen konuyo başka yerlere taşımayalım!!

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    10

Dünyada ilk ve tek özürlü memur seçme sinavi uygulayan tek hükümet

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

DİĞER ÜLKELERDE SINAV UYGULAMADAN ENGELLİLERE GÖREV VERİLİYOR.....Bizimkilerin ise VERDİKLERİ DEĞERDE ORTAYA ÇIKIYOR...MİSAL GEÇEN GÜNLERDE..Gazeteci çoşkun aralın bir belgeseli vardı..engelleri aşan ülke slovenyaydı adı..Engellilere verdikleri haklar verdikleri hizmetler harikaydı..Sadece engellilerin çalıştığı bir restaurant bile yapmışlar..

Üye
    eses-26 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne engelli sınavı kardeşim o da göstermelik hani kaç kişi yerleşti. Diğer ülkelerdekinin on da birini yapmıyolar.1.500 tl lik tekerlekli sandalyenin 300 tl sini ödeyen bu insafsızlara mı beğeneceğiz.hadi ordan arkadaşım.kimse salak değil.

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

''Bülent381 ''
    Gardaşım canın sıkılıyor heralde yada eğlence arıyorsun.Geçen seferde aynı şeyi yaptın milletini birbirine düşürüyorsun.Ondan sonra son sözü sen söyleyip konuyu kapatıyorsun.Böyle olmaz.Zaten kritik dönemlerdeyiz.Mmillet bir din , birde politikada ne kadar hassas olduğunu bile bile insanları birbirine düşürmek na hoş bir durum.Burası birbirimizde didiştiğimiz değil birbirimize destek olup birlik beraberliğimizi pekiştirmemiz gereken yerdir.Birbirimizi kırdığımız değil.Bu hususa dikkat edip konuyu kapatmanı rica ediyorum...

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hepsi hikaye basit bir düzmece ne engellisi yaa

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Kesinlikle bir hikaye var ya.
    ''Hoca evinin çatısını aktarırken dengesini kaybedip yere düşmüş. Tüm ahali etrafına yığılıp ne yapabileceklerini tartışırken, Hoca:
    “Bana damdan düşen birini getirin.” demiş.'' bu hikaye misali seni ancak engeli yaşayan biri anlar.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ferhat kurt gardaşım gecen konuyu açtım ama konu farklı yere gidince bendeyil admin kapandı ha rahatsıs oluyorsan hiç bu konuyla muhattap olma yorum yazma okuma vs görmezlikten gel

Üye
    kaderimsin83 Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biz beğensek yada beğenmesek ne yazarki,balık baştan kokmuş bi kere ne yazıkki...

Üye
    anka67 Avatarı

Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    zngldk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm. Bazı engelliler kıymet bilmiyorlar. Akp gelmeden önce ben iş bulma hayali dahi kuramıyordum. şimdi 2 senede bir engelli memur sınavı yapılıyor ve sorular çok kolay. En azından iş hayali kuruyoruz. Engelli maaşlarında %600 oranında artış yapıldı. Evde bakım aylığını akp çıkardı. Siz bilirsiniz yinede. Yiğidi öldürün ama bari ahakkını yemeyin.

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaa arkadaşlar tamam hükümet güzel şeylerde yaptı ama ben 14 senedir sınav kapılarında ter döktüm ve döküyorumda 78 puan, 80-86 puanlarda aldım madem hükümet güzel işler yaptıda ben başka ülkenin vatandaşımıyımda 14 yıldır kamuya giremiyorum, bırakın Allah aşkına şu palavraları devlet nerde gençlik kolları üyeleri varsa, nerde şakşaksılık yapanlar varsa, nerde eş dost akraba varsa onları torpille işe alıyor sizde sınavla alındı zannediyorsunuz. Arkadaşlar kimse gerizekalı değil doğruyu yanlıştan ayıracak aklımız var Allaha şükür, bana kimse devletin adaletinden, sosyalliğinden bahsetmesin benim bunlara karnım tok...

Üye
    BİLGİHAN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilgihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    Samsun Alaçam
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hayır beğenmiyorum hep göz boyama 3000- 3500 tl lik uzun yürüme cihazına 825 tl ödüyor ben 35 senedir kullanıyorum 2010 kadar hepsini devlet ödüyor du şimdi ne değişti 825 tl ödüyor, En düşük memur maaşı 1750 tl çıkarlar 2100 tl derler bu millet te inanır eş ve 3 çocok dahil 1, Hastane muayene katkı payı yaptıkları 2. aile doktoru 5 tl 3 ilaç tane başı 1 tl hiç bir şeye inanmıyorum memleket inşaat ihale memleketine döndü biz karnımızı doyurduk bir de suriye liler çıktı

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

__engellinin aldığı 3 aylık maaşına göz diken
    __418 tl den başlayan malülen emekli maaşı sistemi
    __türkiyenin her bi avuç toprağını (kurumları) özelleştirme adı altında SATAN bi hükümetten

MEMNUN DEĞİLİM ALLAH'A HAVALE EDİYORUM ONLARI

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Beğenmiyorum ve kıyaslama yaptığınız zaman da lütfen 3 sene ile 12 sene iktidarları olanları aynı kefeye koymayın. Gelişmiş ülkeler kansere direk çözüm buluyor biz ne yapıyoruz. Kıyas yapacaksan Dünya çapına göre kıyaslama yapın. AKP'den önce de ÖTV'de motor hacmi sınırlaması yoktu.
    Benim en başta beğenmediğim konu: Malulen emekli oldum bana ödediği para 780,00 TL. Periton diyalizi yapıyorum Her gün en az 1 mini kapak, 1 adet spanç bantıyla, dezenfektanıydı, batikonuydu kullandığım şeyleri mecburen para ile almak zorundayım ve aylık sadece bunlara 100-150 TL arasında ücret ödüyorum. Bunu mu beğeneceğim. Makinam elektrikle çalışıyor ve aylık kullandığım elektriğin %15'ini tedavi için harcıyorum. Elektrik indirimi yok bunu mu beğeneceğim. Gözlerin görmediği halde iş vermişiz daha ne istiyorsun diyen eski ş... sağlık bakanını gibi olanları mı beğeneceğiz. Bakara makara diyeni mi yoksa peygamberde kibirlendi biz onun yaptığı hataya düşmeyeceğiz diyen bakanı mı neyi hangi politikasını beğeneceğiz. Tamam birşeyler yapılıyor elbet ama bunları kendi paralarıyla mı yapıyorlar. İnsanların cebinden çıkan vergiler arttı haberimiz yok. Özelleştirme desen satacak birşey kalmadığından idareyi kapatacaklarını söylediler. Milli emlağın taşınmaz satışlarına bakın ne kadar yer satılıp ne paralar elde edilmiş.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dün milli piyangoda satıldı 10 yıllıgına 2 nokta kaç milyar dolara ne olucak o para fakiremi dagıtacaklar acaba

Sayfa 1 / 21 1234511 ... SonSon