Sayfa 9 / 21 İlkİlk ... 567891011121319 ... SonSon
Toplam 304 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bulent381;

Gardaşım niye tehdit vari konuşuyosun ki.İnsanca düşüncelerimi yazdım sen bunun tam tersi bir davranış tarzı gösterip hakaret ediyorsun.Ayıp yani.İlla bu konuyu sen açtın diye biz öyle sağı solu karalamana göz mü yumalım.Böyle bir sistem mi var?Sonuçta medeni insanlarız tabiki de aramızda tartışma olacak ama herşeyin bir üslubu bir değeri vardır.Yapma lütfen biz burada tartışmaya birbirimizi kırmaya değil birbirimizle fikir alışverişinde bulunmak için bulunuyoruz...

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

seni tehdit etmiyorum haddimemi sonuçta bende senin gibi insanım kimseden bi farkım yok bi hakaret sözümü göster yaz ne hakarette bulundum sana ben formda akp öledir böledir yazıyorum sen GIYBET etme diyorsun sanane bu benim düşüncem sende olumlu şeylerini yaz Akp saygı duyayım ama direk şahsıma bişey söleme olurmu güzel gardaşım

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Sevgili Gardaşım;
    ''Keçi kaşınınça çobanın deynegine sürtünürmüş şimdi seninkide o hesap '' cümlesi bana hiçte hoş bir örnek olmamış.Bu alalen bana karşı hakaret içeren bir cümle.Herney buna pek aldırış etmedim ama şu son cümlen ''sabrımı sınama'' diye söylediğin cümle açıkca tehdit anlamı içeriyor.Sonuçta ben ingiliz değilim hangi kelimenin tehdit hangi kelimenin tehdit olmadığını gayet iyi biliyorum.Buraya üye olurken bir arkadaşımdan tavsiye aldım.İnsanların sınırları aşmadığı sürece görüşlerin hür bir şekilde ifade edildiği bir yer olarak öğrendiğim için üye oldum.Kimse kimseyi sevmek zorunda değil tabi fikirlerimide onaylamıyabilirsin.Ama bu şekilde cümle kullanmak ne size nede başka bir arkadaşıma yakışır.Umarım anlatabilmişimdir.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya sen başlattın şimdide üste cıkıyorsun gıybet filanda ney ohalde neden öle dedin seninle tartışmıycam ama şu forma mesaj yazarsam lütfen ama lütfen şahsıma en ufak bişey yazma hatta yorumlarımı bile dikkate alma boşver okuyan okusun sen he he de geç başka ne diyem artık olurmu güzel gardaşım bak lütfen

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Değerli Gardaşım,
    Niye bu kadar sinirlisin kötü bişey demedin ki sonuçta sana seni hükümetten daha çok sevdiğim için günaha girmeni istemedim.Bana teşekkür edeceğine sitemde bulunuyorsun.Bu davranışına anlam veremedim yani.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sinirli deyilim sadece yorumlarıma cevap yazma dikkate alma seni rahatsız ediyorsa okuma bile neden sinirlidin diye az önce sordun.Ben 2000-2001 ticaret lisesi bölümü mezunuyum evliyim 2 cocuk var o günden beri atanamadım bi taşeron firmasında çalışıyorum 2012de 65 puan aldım şimdi ise 73,7 aldım ha çalışsaydın diyceksin 2008 de ikiyüzbin sözleşmeli kadroya geçti yılda binlerce atama oluyor ve 2 kişi tanıyorum biri normal kpss den 70 puanla atandı diger kişi ise bi AKP il encümeni sayesinde atandı bende girmediyim sınav kalmadı belki nasiptir ama hiç olmasa şu atamaları 3000 bin deyilde 6000 bin yap biz atanamadak bile ümitimiz olsun hiç olmasa 2016 ya kadar bir beklentimiz olsun demi işte sinirim bu ve bu hükümeti sovunuyordun saygı duyarım düşüncen ama sırf bu hükümet için şahsıma dil uzatırsan dur derim yani örn(gıybet) filan

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Ama bide şöyle düşün derim.Belki atandın ki inş. öyle olur belki durumun daha kötü olacak belki çok kötü bir ortamdan herkesin birbirinin kuysunu kazdığı bir ortamda çalışacaksın.Belkide senin için en hayırlısı budur.Hem ne demiş atalarımız ''Kısmette Varsa Gelir Hintten Yemenden, Kısmette Yoksa Ne Gelir Ki Elden'' bazen kısmetten öteye gidemezsin...
    Gıybet konusuna çok takılıyorsun evet gıybet etmek kötü bişey bende hani dikkat et sonuçta iyide konuşsan kötüde konuşsan gıybet olur zaten müabrek gündeyiz bırak Allah'a havale et.Beni tamamen yanlış anladığından dolayı bu muhabbet buralara geldi.He ben hükümet yanlısıda değilim öyle olsam seninde bahsettiğin gibi çoktan atanırdım belkide...

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Neyse artık haklısın nasip artık herşeyin hayırlısı bakalım zaman neyi gösterecek allah herkesin gönlüne göre versin AMİN

Yasaklı Üye
    10KOLİK Avatarı

Son Giriş
    26.11-2014
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hükümetin derdi kendi cepleri çalıdıktan sonra yüzleri bile kızarmayan engelliyi düşünmek gibi dertleri neden olsun özelliştirme adı altında satmadıkları şey kalmadı yok yol yapıyomuş hava alanı yapıomuş ımf ye borcu bitirmiş sat ver onu bende yaparım teroristin yol kestiği direklerden bayrakların indirildiği türküm demeye korkar olduğum zamanda engelli maaşı azmış açılan kodra azmış engelli hakları yokmuş bunlardan önce türkiyenin geldiği durum vahim bence atalarımızın kemikleri sızlıyodur ismi anıldığında korku salan bir milletten kuyruğunu apış arasına almış herkese ağam paşam tavizler içinde olan bir türkiye

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Beğendiğim tek yönü bu akp nin sigara yasakları....

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Enterasan bir görüşte bulunmuşsunuz yani.Sağlığnızı düşündüğü için beğenmiyorsunuz hükümeti

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ugir Mesajı Gör
    Beğendiğim tek yönü bu akp nin sigara yasakları....

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Akp yi beğenmediğim doğrudur.Beğendiğim tek elle tutulur yasası sigarayı yasaklamasıdır.

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

ugir;

Aşk olsun hiç metro , metrobüs, tramway , yada hiç otobüse binmiyormusunuz?Hepsi son sistem klimalı rahat.He kalabalık ama diyeceksiniz onada çözümler bakın bulunmuyor , çözümler bulundu çalışmayalara devam ediliyor.
    Yakında anadoluya YHT(yüksek hızlı trenle) bağlanacaksınız.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Bisiklete biniyorum ben..

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Olsun şimdi bisikletleri taşımaya uygun otobüslerde alındı.İnşallah yakın dönemde yaygınlaştırılacak bu uygulama gerçi sayı çok az bisiklet kullanan.Nerede yaşıyosunuz tam olarak.?

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ugir Mesajı Gör
    Bisiklete biniyorum ben..

Sayfa 9 / 21 İlkİlk ... 567891011121319 ... SonSon