Sayfa 5 / 21 İlkİlk 12345678915 ... SonSon
Toplam 304 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:57
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok şükür tayyip geldikten sonra engelim %19 a düştü cumhurbaşkanıda olursa tam iyileşecem heralde bekliyorum sabırsızlıkla

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

exelans;

çok güldüm ))))

Üye
    jonquil Avatarı

Son Giriş
    29.12-2014
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent benim ki de % 5 e düşürülmüştü. Düşün yani SP hastasıyım. Sonra uğraştım doktorlar % 67 dedi . Ankra % 42 verdi. Yani arkadaşın dediği doğru. Nerdeyse sağlam çıkıcaz .

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşte tayip iyleştiriyor hastaneye gittiyinizde yine hasta kabul ediliyorsunuz bu işte bi terslik var hastanemi,tayyip mi?? Dogru acaba

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:57
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

engelli milli takımında oynuyorum bu ülkenin uluslararası camiada engelliyim akp nin türkiyesinde ne engelliyim nede sağlamım sadece bekliyorum ne olacaz diye

Üye
    mrtgbn Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

unuttu engellileri,

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşte engelliler eylem yapıyor tüm bunlara ne gerek vardı senden çokmu şey istedik toplasan 127 bin engelli nedirki türkiye genelinde seni bukadar seven kişilere bu yapılırmıydı içimizdeki sevgiyi öldürdün ben 2 dönem üst üste oy verdim ama artık ismini duyunca bile diksiniyorum milleti makarnayla kömürle kandıramıycaksın artık yalancılar partisi filistin ırak suriye insanı sizin gözünüzde türk milletinden daha deyerli emin olun size oy veren ben artık gercegi anladıysam bu millette er yada geç anlayacaktır yazıktır günahtır bu insanlara bunlar keyiflerinden orada deyiller bir lokma ekmek için yarınları için umutları için mücadele ediyorlar ama siz tomalarla'gazlarla onlara bile müdahale edersiniz yazık size söylenecek söz bulamıyorum artık

Üye
    zekeriyausta61 Avatarı

Son Giriş
    28.03-2016
    Saat
    15:19
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştıracak tedbir ve önlemleri almak devletin görevidir. ancak; bu hükümet engelliler algısınıda genişletti. iç hastalıklarınıda engelli sınıfına soktu etraf sahte raporla haksız kazanç elde edenlerle doldu. asıl engelliler madur edildi. BEN BEĞENMİYORUM.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

zekeriyausta61;

iç hastalıklarınıda engelli sınıfına soktu diyorsun sokacak tabi onlar engelli değilmi yanlış olan sahte raporlardır bu raporları alanlar ve verenlerdir

Üye
    erenberen Avatarı

Gerçek Adı
    Ergün
    Son Giriş
    15.01-2015
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akp sadece engellileri degil tüm ülkenin afedersiniz içine etti hangi politakasını begenelim....

Bu ülke hiç bir zaman bu kadar fakirin fakir oldugu zenginin daha çok zengin oldugu zamanı görmedi yaşamadı...

Daha ne olsun... hastaneler düzeltildi felan diyorlar yav neyi düzelttiler.. normal olması gereken şeyi yaptıgında. düzeltti işte oldu.... yuh gerçekden yuh....

düzelttikleri övündükleri hastaneler bile bir ton sorunla cebelleşiyo neyi düzeltti... muayne ücreti reçete ücreti.. bir tane yeni hastenemi yaptı yada ne bileyim hastanelerin personellerini mi çogalttı yıllardır aynı herşey tek düzeltilen ilaç kuyrukları başkada herşey aynı benim gözümde...

iş bilmeyen asistanlar dolu hastaneler doktorları mesleklerinden soguttular çözüm olcak işini iyi bilen iyi doktorların hepsi özel hastanelerde şu anda...

engelliler konusu ise tam zorluklar bilmecesi yav rapor alıyon o kadar ugraştırıyorlar sonra bir ugraş daha vergi indirimi alcan 2-3 günde çözümlencek işler aylar sürüyo ondan geçiyon hayda ssk emeklilige başvur ondada aylarca bekle bu kadar süründürmenin anlamı nedir zaten engelli bu insan neden sen bu kadar fazla engel koyuyon... sonra bitiyo bu işkence sonuç maaşlar düşürülüyo mis gibi ülke haline döndürdü ülkeyi yazık beeeee kiraların en az 600 lira oldugu ülkede 600 lira 700 lira maaş baglıyorlar şaka gibi açlıkdan ölün diyorlar fakirin bu dünyada yaşamaya hakkı olmayan bir politika izleyen bir partiden bahsediyoz....

ne desek boşşş....

12 yıldır tek olumlu yaptıgı şey sözde yollar yollar duble duble hemde...

ama bunu da eşi dostu çevresi zengin olsun diye yapıyo.... yani halka hizmet için yapmıyo....

benim halkımda ooo işte bak yol yaptı köprüler viyadükler vb şeyler yaptı....

evet yaptı ama yaptıgıda kendine halka degil malesef...

12 yıldır inşaat sektörünü izleyin bakın neler görceksiniz tayyip ve yandaşları zengin etmekden başka birşey yapmadı......

işsizlik çıg gibi arttı ülkede küçük şehirlere hiç bir yatırım yok 12 yıldır ... büyük şehirleri dahada büyütttü sagolsun büyükşehiler çıkılmaz bir hale geldi...

offfffffff sinirlerim gerildi cidden..

Çok basit yaşadıgım bildigim bir olaydan bahsedeyim sizlere...

sultanahmet meydanında asırlık tadlar diye bir yer açtırıyo akp hükümeti 4 yıldır...

sultanhmet meydanında çarşı açtırıyo .. çok güzel paralar kazanılıyo bu çarşıda 1 ayda olsa..

bu çarşıdaki insanlar firmalar 4 yıldır aynı ....

ben ist belediye başkanına yazdım geri dönüş olmadı oturdugum semtin belediye başkanına gittim olmadı...

biz niye orda yokuz niye her yıl degiştir herkes ordan ekmek yesin...

ama olurmu kendi yandaşları yiyecek sen kimsin....

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

exelans;

oh be kardeşim ne mutlu sana işte daha ne istiyorsun

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

erenberen;

ergün kardeş yaptığın yorum için sana defalarca teşekkür ediyorum.

zenginlerin dahada zengin olduğu fakirlerin dahada fakir olduğu,engellilerin insanca yaşama hakkı olmadığı bi ülke yönetiminde MEMNUN OLMADIĞIMIZI açıkça belirtmişsin,teşekkür ederim.

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:30
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

slm.akpnin engelli politikasımı varmışki neyini begenecegiz.bu konuyu açan arkadaş ne maksatla açtı dogrusu bilemiyorum,ben memurum kamuda,tuzum kuru,ömür boyu iş garantim var ama ülkemin yönetiminden hiç menmun degilim,benim yüzlerce tekerlikli arabası olmadıgı için dışarı çıkamayan,işitme cihazı alamadıgı için konuşamayan,iletişim yapamayan,üniversite bitirip iş bulamayan arkadaşlarım varken ben nasıl mutlu olabilirimki,o parti gelir bu parti gelir ama bu milletin kaderi hiç degişmez malesef..allah sonumuzu hayretsin ne diyelim.demekki çogunluk menmun, o zaman bende menmunum sorun yok yani

Üye
    özgür çocuk Avatarı

Son Giriş
    13.12-2016
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben çok beğeniyorum mesela ene son 3 bin kadro vermiş.Bence bu kadar duyarsız bir kitleye 3 bin sayısı bile fazla.Ankarada eylem oldu kimse kılını kıpırdatmadı müstehak bize.2. atamada 500 kişi alsınlar hatta hiç almasın engelliler evinde otursun!!!

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    özgür çocuk;

ben rahatım oy vermedim bu hükümete bi beklentimde yok allah nasip ederse tayyipte kimmiş hem puanda güzel 73'7 lise ilk atamada giderim hayelde olsa kuruyorumya inadına tayip oh)

Sayfa 5 / 21 İlkİlk 12345678915 ... SonSon