Sayfa 20 / 21 İlkİlk ... 10161718192021 SonSon
Toplam 304 mesajın 286-300 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bülent381 kardeşim eğer ki kurumlara nitelikte eleman bulunamıyorsa engelli olarak o kadrolara düz memur işçi atama yetkisi olmasına rağmen devlet personel bunu hiç yapmadı burda bir çok kişi araştırmadan etmeden önüne konulana razı oldukları için ses çıkarmadıkları için bu düzen bozuk devam etmekte diğer boş kadro sayıları için acaba kurumlara cezai müeyyide uyguluyor mu adaletli devletimiz ben sanmıyorum bu sınav daha yapılmadan önce düşünülüyorken her safhasında araştırma ve görüşmelerde buludum ancak fıs muhalefetin doğru önergeleri bile reddedilip sonra muhalefetin sunmuş oldukları yasa öenerilerini kendiler çıkarmış gibi göstererek siyasi rant sağladılar hep oylama hep engel başka bir surum söz konusu olamaz 2015 de şu maaşlar bir bir kesilsin göreceğim maddeye oy verdiler hakka değil aman evde bakım aman maaş aman işe aldılar v.s v.s bu yapıda ne kadar sağlıklı oldu bilemem ama bir hak mevzusu kesinlikle var senin bahsettiğin gibi. normal sağlıklı insandan istemedikleri nitelikleri engelli imam-hatip mezunlarından istediler v.s v.s saymakla bitmez kokuşmuşluk....

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bulent381;

allah aşkına merak ediyorum bi konu aç imam hatipli olupda düşük puana rağmen atanan varmı acaba

saçmalamaya başladın iyice

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

turan yılmaz;

turan yılmaz 2012 atamalarına bak bakım kac puandan müyezzim kac puandan imam kac puandan gassal alındi öyle gel burda yorum yap benmi sacmalamışım yoksa senmi maksat yorum yapmak diyorsun araştır bakk

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

evet bülent doğru söylüyor çok düşük puanlarla girdiler onlara bişe demiyoruz hayırlı olsun ama geride kalan engellileride düşünmeleri lazım baksana ilk atamalara nerdeyse 90 nın altına düşmemiş gibi düşse bile bir iki puan böyle olursa tıpkı normal kpss deki gibi ekpss de de yığılmalar başlar ve hergeçen gün kamuya girme hayal olur

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

haklıyım tabi arkadaşlar 2012 sadece imamhatip deyil saglıkcılarda düşük puanlarla atandı. İşte bilgisayar herkeste var hemen hemen google yazın bakın turan arkadaşı suçlamıyorum kendine göre oda haklıdır saygı duyarım

Üye
    ONURERENEGE Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AKP ve ak lar dan nefret ediyorum

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    09:41
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence ak parti oy kaybediyor,çünkü bu sitede engelliler sıkıntı içinde,birde site dışındakilerde aynı durumda,engelliler birlik olursa,hiç bir parti bunu göze alamaz,yani ağlamayana süt yok kardeşim,tuzu kuru olanların işine gelmez bazı yazılanlar,yarın senin başına gelmeyeceğine senediniz varmı,bende ak partiye oy verdim daha önce,bişeyler düzelmse birdaha vermem,birileri için bedelli askerlik çıktı,demekki engelliler için her konuda kolaylıklar getirlebilir,yeterki istensin,

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gün birlik olma günüdür bize öncülük eden birileri olmalıdır meclise kadar cıkmalıyız ama 5.10 kişi deyil 5bin 10 bin en az işte ozaman ses getiririz acıkça pazarlık yapmalıyız iş yoksa oyda yok diye bakın nasıl alımlar oluyor

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

bulent381;

yürekten katılıyorum yazdıklarını arkadaşım

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Torpille 300 bin kişi kpss ve ekpss olmadan devlet kadrolarına yerleşmiş Şimdi akp politikalarını savunan arkadaşlarım çıkın hadi ortaya akp hükümetinin 300 bin kişiyi önce sözleşmeli kadro daha sonra devlet kadrolarına yerleştirilmesine ne diyorsunuz çok merak ediyorum açıkçası yani yeni bir akraba devleti ve bunun sonucunda saltanatın geri döneceğine bir kanıt artık, madem hükümet kadroları eş, dost, akraba ve yandaşları sınavsız yerleştiriyor o zaman KPSS ve EKPSS neden yapılıyor neden bu konuda hiçbirimiz hakkını aramıyor ama ben diyorum ki benim hakkımı kim yiyorsa Allah burunlarından fitil fitil getirsin Allah onları ıslah etsin bize de yardım etsin..

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

tum engellı ve aılelerını desteklemsı gerekır yoksa bırbırımızle kalırız işte boyle.1.8m engellı oldugu yazıyor sgk nın araştırmasında yanı x3 5,5m kışı yapar oda tum oyların yuzde 10 u yapar matematık açık.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bazı devlet büyükleri açıklamış 2015 te en fazla 4-5 bin engelli memur alınacak diye engelliler günü oldu tüm engelliler umutlandı belki kadro haberi verirler diye hani ne oldu yine hüsran anca 2002 den 2014 arası 34 bin engelli memur aldık diyolar agızlarda sürekli bu laflar var.sayın arkadaşlar biz engellileri bu hükümet görmezden geliyor önümüzde seçim vaar arkadaşlar ona göre 1000 düşünün 1 karar verin saygı deger arkadaşlarım saygılar

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

bulent381;

Katılıyorum bende oyum belli zaten seçim öncesi atama olmazsa akp ye oy yok benden

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

300-500 lirası olan engelli zengin sayılırken on binlerle ifade edilen oranlarda maaş alanlar yetmiyor-zam isteriz derken, üç-beş kuruşluk engelli malzemeleri için deveye hendek atlatması gerekenlerin karşısında lüks otolarını daha da lüksleryle değiştirme sevdasını politika zannedenler varken, engelli-memur-işçi hak ve maaşlarında kısıntı, kesinti yapmak için bahaneler aranırken birileri bir gecede yüzde bilmem kaç zammı cebine indirirken bence insanlık, eşitlik, adalet kavramları ayaklar altına alınmış ve insan onuru hiçe sayılmaktadır.

Politika yapabilmek için önce insan olmak şarttır... Oktan Baba nın dediği gibi ağlatıp ta gülene yazıklar olsun: Oktan Keleş Batsın bu dünya - YouTube

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hakkımızı yiyenlere haram olsun hakkımı da helal etmiyorum

Sayfa 20 / 21 İlkİlk ... 10161718192021 SonSon