Sayfa 12 / 21 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon
Toplam 304 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    polio sekeliyim engelli raporu alamıyorum akp politikalarından belkide en çok etkilenen benim gibilerdir kamu çalışanıda değilim ama şöyle baktım oy verecek adam bulamadım gene tayyibe verdim oyumu bunların içerisinde gene en iyi bu kim ne derse desin ben zamanında ailem kitap parası bulup alamadığı zamanları biliyorum tanıdıklarımın kırtasiyeye aylık taksit ödediklerinide hatırlıyorum

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Işte sıkıntı burda kimse akp ayılıp bayılmıyor aslında yaptığı güzel içraatlarda var

peki erdoğan yoksa kime vereyim diye düşünüyorsun ama bulamıyorsun istemesende mecburi akp diyorsun

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Kendileri için düşündüklerini engelliler için de düşünsünler başka bir şey istemem. 7 yıldızlı otellerde tatiller, villalar, çocuklarına burslar, Amerikalarda üniversite eğitimleri, binlerce lira maaş, meclis lokantasında 1-2 liraya ziyafetler... daha yazayım mı...

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Sen onların yaptığının 10da 1'ini yapıyormusun acaba önce bi onu sorgula bence.

Üye
    yağmur ak Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    11:00
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akp engelliler için bir adım atıyorsa iyi iş yaptığı anlamına gelmez ki daha önce başa gelenler işlerini yapmıyorlardır. Ki zaten bunu yapmak zorunda mesela matematik öğretmeniysem iyi ders anlatıyorsam bununla çok iyi ders anlatırım diye övünmem yersiz zaten benim işim bu. Yalnız ben ve benim gibi olanlara da bir çare bulunsa keşke . Devlet engelliden saymıyor (%23 engelliyim), millet sağlamdan kabul etmiyoor. Güleyim mi Ağlayayım mı? Engellilerin avantajlarından yararlanamıyorsun, sınavlarına giremiyorsun. İşveren de sakatsın diye seni işe almıyor. Zaten kepazelik sınavından (kpss) geçmen zor. Ne olacak halimiz. ENGELLİ OLUP, OLMAMAK... ASLINDA BÜTÜN MESELE BU

Üye
    yusufyüreklim Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ne Sakat Ne de Sağlam Sayılmak!!!

yusufyüreklim;

İşte tüm mesele bu sesimizi duyan kimse yok malasef sakatsın ama sakat sayılmıyorsun. BİMERe yazı yazdım bana verdikleri cevap o kadar komik ki engelli sayılabilmeniz için sağlık kurulundan %40 engelli raporu almanız gerkemektedir diyor. Bunu hiç biliyormuydum ya bilgilendirdikleri için teşekkür ederim...TEK kelimeyle yazıklar olsun resmen dalga geçiyorlar ya...

Üye
    müslüm60 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2015
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende beğenmiyorumama kardeşlerim bunlar oyu nerden alıyor

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

yandaşlara 5 kendıne 10 engelıye 0, yıyor ama işde yapıyor kafası bunları 30sene daha ıktıdar yapar.
    obur zatı muhteremde ogluna bırakır koltugu, yapmak istedıklerıde bu zaten buyuk rte ımparatorlugu.
    korelı tombık gıbı olucak o gecerken el sallamazsanız sopayı yersınız.

okadar senedır avrupa bırlıgıne gıremedık bundan sonrda alsada gırmezler zaten hedef batıya degıl doguya dondu.

yalnız hesap edemedıklerı bışey var ılk krızde işsiz kaldıklarında bu sagıma baktım bulamadım soluma baktım bulamadım dıyenler onu her tvde gorduklerınde tvyı dışarı atacaklar. artık nebır ış nede baglanbılecek 2022 kalıcak beklıyın gorun.

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş rte yi eleştiriyosunda tamam ama bu muhalefete niye bakmıyorsun

milleti rte yönlendiriliyosa bunun suçu millet değil diğer siyasiler ben bazen düşünüyorum erdoğan muhalefete böyle devam edin

muhalefet sizin iktidar bizim koltuklarımız sağlam deyip paramı veriyor acaba

Her konuda anayasa koşan muhalefet engellilere açılan kadro 1415 bunla ilgili niye sus pus

Asgari üçrette yapılan komik zamda niye sus

Zaten ahmet davutoğlu götüremez bu işi ilk secimde akp gider ozamanda göreceğiz siyasileri ne yapaçağını neler yapaçağını unutma

Birazda mecburiyetten veriyor millet

1950 beri zihniyeti belli olan chp yimi yoksa 17 yıldır koltuğa yapışmış içraatı olamayan sadece ankarada bu ülkenin bayrağı tek diyen bahçelimi ve hala başarıdan bahseden bahçelimi 14 parti bir olup akp deviremeyip hala başarı sayanlarmı

ben proje sunan vaat veren umut veren samimi olan halkla bütünleşen halkın içinde olan lider isterim

söyleyin akp yok sayalım kime oy vereceğiz uçan kuşlaramı

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

akp mkyk uyesı lokman ayva bıle ıstıfa ettı mkyk uyelıgınden kurucu uye adam ,yazısında bunlarla ugraşmaktan emegımın karşılıgını engellı hakları konusunda alamamaktan, falanca tarıh ıtıbarıyle ıstıfa ettım demış cok uzunca bı yazı ıdı hatta bı konu başlıgına yapıştırmıştım.lokman ayva bıle pes etmış chplı safak payevde ne yapsın adamlar kurucu uyuye bıle gulegule demışler normalde ıstıfa edınce yapma etme dıyen olmamış hop koltuga yandaşlar geçmış hemen .

engellı partısı kurun kardeşım yettı bunların yaptıkları kendı ışımızı kendımız gorelım artık.bır hdp kadar olamadık adamlar canavar gıbı her ıstedeklerını alıyolar ama bızım yalakalar ona bıle oyvermezler oyları boşa gıtmesınmış gıderse nolucak kamudan mı atıcaklar senı, polısmı alıcak senı evden kımden korkuyosunuz anlamadımkı.

enaz yuzde 10 u bulacak bı partı kurulmalı yoksa boş butun yazılanlar yanı sana muhtac hala getırmezsen akpyı ne bır yasa hıcbışey gecmez artık bu meclısten.

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evet engellilerin kurduğu adıda engeliler partisi olan ve kendi göbeğimizi kendi sesimizi duyracağımız bir parti

iyi olur ama ne kurmacabasında olan nede cesaret eden var ortada

Pardon zaten etp partisi var

Bu engelsiz türkiye partisi var 61 parti olarak kurulan buraya destek vermek lazım

Üye
    asusosmanlı Avatarı

Gerçek Adı
    osmanlı
    Son Giriş
    12.08-2015
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    girne / k.k.tc
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

polio sekeli engeli olan kişileri ortada bıraktığı için engelli politikasının hepsini doğru güzel yapmıştır. diyemiyorum. Biz ve bizim gibileri mağdur etmiştir. bu yasanın değişmesini bir çözüme kavuşmasını istiyoruz. bir yeri yaparken bir yeri yıkması gibi olmuştur.

Üye
    okan01 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kim adam gibi çalışıyor ki bütün atmalar tutmalar başa gelinceye kadar sonra hepsi kendi cebine çalışıyor ben türkiyede halk için çalışan hükümet görmedim halk için çalışmaya geleni de tepe takla edip baştan indirdi ler oyüzden ben hiçbir siyasetçiye inanmıyorum. Allah sonumuzu hayr etsin inşallah

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya allah aşkına bu adaletmi 150 bin kişi sınava ve kurayla başvurmuş 4138 kişi alıyorsun nerde görülmüş bu bu hakmı hukukmu adaletmi ya adam öyretmen atamaları için yarın meclisi topluyor şehit ve gazi yakınlarına verilen deger yine ortada ama iş engellilere gelince söyleyecek tek şey aglayanın malı gülene helal olmaz bu dünyada işiniz iş ama öteki yerde merak etmeyin zerre kadar bile şeyin hakkı sorulur ey siyasetciler

Üye
    halim_066 Avatarı

Gerçek Adı
    haLim
    Son Giriş
    08.01-2017
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engelli ayligimi kestiler ne memnun olacam be

Sayfa 12 / 21 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon