Sayfa 3 / 11 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 165 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BAO Avatarı

Son Giriş
    06.10-2014
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Adları batsın, boyları devrilsin, sürüm sürüm sürünsünler inşallah. amin.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bazı arkadaşlar a yıl 2000 de engelli aylıkları bölemiydi hastane yollar vs böylemiydi diyorlar efendi ben ozaman atari süper mario oynuyordum şimdi benim çocuk playstajın pes 2014 oynuyor acaba bunudamı tayyip aldi bize ozamanın şartlarıyla şimdinin şartları bir deyil kıyaslamaksa yanlıştır benim bu hükümeti eleştirdiyim şey adaletsizlik 2008 200bin işçi kadroya geçildi yılda 30-40 bin öyretmen alıyorlar engelliler ise unutuluyor işte göz boyuyorlar 2022 maaş veriyorlar falanda filanda bırakın bu anlayışı engellilere kadro verin iş verin sayın RTE

Üye
    ElifD Avatarı

Gerçek Adı
    ElifD
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adrianople
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    29

Begeniyorum.

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben engellilere ve engelli yakınlarına büyük bir fırsatlar verdiği kanısındayım. çünkü yaşlısına engellisine engelli yakınına varıncaya kadar bir çok hizmetlerde bulunuyor. onun içindirki kimse bu AKP hükümetini yabana atmasın. benim bildiğim bir çok insan var hem emekli maaşı alıyor hem bakım ücreti alıyor hem yardım alıyor. ayrıca çocuklarıda ücretsiz okul okuyor.

Üye
    Engin ÖZEN Avatarı

Gerçek Adı
    Engin ÖZEN
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    Amasya/Merzifon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bao;

kardeşim ne guzel yazmışsın agzına saglık ıfade etmek ıstedıgım tam buydu

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    61

Unfeeling arkadaşım süründürüyor derken mecaz anlamda dedim misal 2 ay oldu nerdeyse ve hala tercihler yok bunu beklemekte bir nevi sürünmek sıkıntı insan hayatına yön verecek sonuçta, ayrıca şu aralar sadece bizi değil gördüğün gibi ülke de sürünüyor!!

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben dizaltı protez kullanıcısıyım 2002 de devlet diz altı protez ödemesi 1434 tl idi
    sen silikon istiyorsun rahat yürümek istiyorsun kimsenin umrunda değildi ve çoğu üşkağıtcı medikalçi doluydu
    hastaya protez yazdırıp protez yapmadan hastayla anlaşan ve çoğu ceza aldı ve devlet ozaman 2 yılda bi protez hakkı veriyordu ŞİMDİ
    İSE 9800 TL AKTİF VAKUMLU diz altında en iyiye yakın prosedürü braz uğraştırıyor heyete çıkıyo 2 yerden onay alıyor
    ehli vicdan sahibi olarak eskilerle kıyaslayınca eksik olabilirler sene 2014 ama elimizdeki en iyi siyasi parti
    ve önceden trenler yüzde 20 indirim uyguluyordu şimdi hızlı veya kara tren ÜÇRETSİZ
    BAZI HAKLARIMIZDA CETVEL NEDENİ İLE HAKKINI YİTİREN LER VAR DOĞRUDUR KALÇA ÇIKIĞI POLİO SEKELİ YÜZDE 40 ALAMAYANLAR VAR
    AMA DEDİMYA İYİNİN KÖTÜSÜ DEYİN İSTER ELİMİZDEKİ İYİ DEYİN YENİ SİYASİ PARTİ ÇIKANA KADAR AK PARTİ
    Ve ekpss ve kura devlete eskiden engelli alımı ne kadardı rakamla konuşalım
    şimdi en son atamalarda ne kadar

Üye
    ebrars Avatarı

Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akpde çalışan çok iyi insanlar var hakkını yemiyelim.çalışmayanlarda var tabi.hiç olmazsa bakım parası için yaşlıya engelliye bakılıyor artık.

Üye
    TURBEY Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık
    Son Giriş
    05.05-2015
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

süper ya...
    şiddetle beğeniyorum engellilerin derdi tasası kalmadı 10 numara bu akepe olamasa ne yapardık bilmem

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

eMeL sürünme konusunda demek istedigini anlamıştım için rahat olsun son mesajımda bir örnek vermiştim yaptıklarımız ve yapabildiklerimiz konusunda bir arkadaşımız da 14 yıldır sınavlara girdiğini yazmış doğrusu kaç puan aldığını merak ettim. önce ki mesajımda yazdığım gibi 85-90 alıpta atamasını yapmadılarsa bu ciddi anlamda Akp nin bir ayıbıdır ama puanı düşükse ? EKPSS sistemi gelmeden önce çarkın nasıl döndüğünü hepmiz biliyoruz inkar edemeyiz. son dakika sınavları ile kimin ne koşulda neye göre girdiğini bilmeden el altından yerleştirmeler yapılıyordu. o yüzden EKPSS benim için en önemli icraat olmuştur ÖSYM nin duruma el atması ve şeffaf bir şekilde yapılması bile insana bir huzur veriyor benim fikrim bu yönde eleştirmekte elbette gerekli. tamam bu kadar haklar yeterli daha istemiyoruz demiyorum engelli bireyler hayatları boyu normal insanlara göre yardıma muhtaçtır sosyal maddi kültürel ne gerkiyorsa yapılması elbette gereklidir.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

3,5 kışıyı ışe aldılar dıye herkes memnun ama bı gun oişten ayrılmak zorunda kaldıgınızda yada emeklı olmaya calıştıgınızda allah belasını versın bunların dıyeceksınız ozaman hıç aglamayın tıpıştıpış ışenıze devam edın olene kadar .
    2015te tum maaşların kesılecegınıde unutmayın ..

Üye
    eses-26 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekerlekli sandalyelerin doğru düzgünü 1.500 tl den başlarken sadece 250-300 tl sini ödeyen,belden aşağısı felç olan insana akülü araç vermeyen,
    bakım parası verirken bile gelir hesabı yapan,hiç bir güvencesi olmaya ağır engelliye üç ayda 1100 tl maaş veren akp yimi beğeneceğiz.Allah aşkına biraz mantıklı olun.her fırsatta sadece reklam için engellileri kullan akp yimi beğeneceğim.ben hakkımı bile hella etmiyorum.yazıklar olsun diyorum.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim tanıdık engelli işsiz arkadaşlarım var 2022 aldıgında postane çıkışı allah razı olsun diyorlar 20 gün sonra aldıkları 3 aylıklar bittikten sonra sokakta veya kahvede cay içerken görüyorum lanet olsun bunlara diyorlar RTE bir sözü vardır BALIK VERME BALIGI TUTMASINI ÖYRET !!!

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    17:06
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

[turan yılmaz;

ne güzel söylemişsin bazı arkadaşlarımız cetvel yüzünden mahrum kaldı ama kötünün iyisi demişsin ben polio sekeliyim ve rapor alamıyorum %19 veriyorlar ve bunuda ne sağlama ne engelliye sayıyorlar ne yapmam lazım amaaann kötünün iyi deyip geçmelimiyim alımlar deniliyor halen alımlarda torpil işliyor geçen arkadaşım torpille memurluğa girdi devlet kurumlarına alım yapıyorlar ÖMSS ile değilde KPSS istiyorlar nasıl bir saçma devlet neresini beyeniyorsunuz neresi kötünün iyisi

Üye
    muzy1 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:08
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    140
    Verilen Beğeniler
    47

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kalıbımı basarım ki her 10 engelliden 8'i akp yi desteklemektedir.. kalan azınlık her zaman daha çok bağırmıştır, ve etkisiz olmuştur

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 1234567 ... SonSon