Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şimdi arkadaslar 2008 de arac sattım satın alan kısı trafık tescıl işini yapmamıs 2 tane ceza yemıs 2009 ve 2011 de sattıgım tarıh 21 08 2008 derhal trafık tescıle gıttım halletcez dedıler dılekce verdım borclar yanı cezalar ustumden kalktı 3 ay sonra vergı daıresınden kagıt borc gene benım ustume gözukuyor cezanın tarıhı bellı satılan tarıh bellı fakat vergı daıresı işini yapmıyor ne yapcam emnıyet işini yaptı duzeltı fakat bu vergı daıresıne satın alan kısının bılgısını emnıyet vermedıgı ıcın vergı daıresı borcu uzerıme gösterıyıor bu tıp konularda ne yapılmalı bılenler basına gelenler yardımcı olursa sevınırım

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim başımada geldi ki kaybetmiştim noter satış sözleşmem bile yoktu bimere acıklayıcı bir yazı yazdım 2 ay içinde hem e posta yolu ile hem posta yolu ile düzeltme evrakları elime ulaştı...