Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar Nevsehir yüksek secim kurulunu şikayet etmek istiyorum nereye şikayet edeceğim.

Nedeni ise 30.03.2014 seciminden önce NEVŞEHİR secim kuruluna dilekçe verdim, iste kendımın engelli olduğunu ve tekerlekli sandalyede oldugumu ikinci veya üçüncü katta oy kullanmamın zor olduğunu kullandığım okulda da asansörün olmadıgını ve bunun icinde zemin katta basamak olmayan yerde oy kullanmak istediğimi dilekçe ile belirttim.

SONUÇ: Aynı tas aynı hamam gene 2. Katta oy kullandım 3 kisi yardım edip çıkarttılar.

Şimdi ben bu konuyu nereye şikayet edebilirim vede boyle bir konuda ne kadar sonuc alabilirim bir sonraki secim icin düzelir mı boyle bir olayla karşılasan var mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yüksek Seçim Kurulu bu hak ihlalinin sorumlusudur. Şikyeti de oraya yapmanız lazım. Aslında dava açıp avrupa insan hakları mahkemesine kadar gitmek gerek...