Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Conservator Avatarı

Son Giriş
    15.11-2014
    Saat
    00:11
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sizin bu durumunuzun sorumlusu AKP'dir. CHP görevlileri zaten yardım etmeye çalışmış. Kime beddua ettiğinizi sanıyorsunuz? Oy vermek isteyen insan bir yolunu bulurdu o gün. İşin kolayına kaçmışsınız. Bu arada ben tam ortaya damgayı vurdum 3'ünde de, ama bazı kişiler çok fazla zorlanmış, sürekli taşırmış. Belki de gafil avlandıklarından dolayıdır. Verilen kaşenin üstü ve altı ovaldi fakat kenarları düzdü. O düzlüğü tutturduktan sonra yuvarlağa denk gelişini de ayarlarsanız hiçbir sorun kalmıyor.

Üye
    cerbe Avatarı

Gerçek Adı
    mikail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bayburt
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

arkadaşlar bende veremedim kapıya gelenlerin yanına bile gitmediler illa içeri geleceksiniz dediler bulunduğum yer 135 secmenin bulunduğu bir köy isteseler yapardılar iş güzarlık yaptılar gecen secimde evimde kulanmıştım

Askıda Üyelik
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    61

Arkadaşlar ben kullandım ve sizde keşke kullanabilseydiniz inanın sırtımda taşırım hepinizi . Ben size gözlemlediğim bir detayı anlatayım metrobüs ile İstanbul ` da işe giderken hiç görmediğim bir detay gözüme çarptı seçim yaklaşıyor diye AKP hemen güvenlik kabininin yanına tekerlekli sandalye koymuş. Daha önce inanın yoktu.

Üye
    Hayaldünyası Avatarı

Gerçek Adı
    Hayâl
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    23:31
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yasimin ne onemi var yaaa cok mecbur kalmadikca asla ama aala kendimi sirtta tasittirmam ben yaa psikolojim bozuluyo....

Conservator Yani Tugce isimli sahis sana diyorum sen yuruyebildigin icin isin kolayina kacmissiniz dersin tabi...Ben defalarca mailler dilekceler yazdim...devlet mwmuruyum ustelik ben...Ben asla isin kolayina kacmadim...Oyle gorup bilmeden ahkam kesme!...

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

inanın sırtta taşınma olayına inanamıyorum. böyle bir olay varsa o yüksek seçim kurulunun işgüzarlığıdır.

arabayla giderken oy kullanacağım yerde, işin kolaylığına kaçıp belki kullanırım dedim. gittiğim yerde her partiden adam vardı. birisine sordum; ''nasıl oy kullanabilirim''diye. inanın herkes yanımada çoğaldı. 2 tane t.sandalye varmış. ben olmaz, kendi sandalyemi alıp geleyim dedim. bir tanesi bekle abi 1 dk. dedi. gitti ve sandık görevleriyle geri döndü. ve oyumu arabanın içinde kullandım .

orada. kime oy vereceğiniz belli değilse, herkes yardıma geliyor, hatta yarışıyorlar birbiriyle.
    ama elbette senin oy vereceğin parti belli ise, rakip partinin size yardım etmesini bekleyemezsiniz. çünkü her partiden o kadar temsilci bulunuyor sandıklarda.

damga vuruırken, hedefi tam tutturmaya gerek yok. oradaki yuvarlağın 1/3 oranında içindeyse. yani vurduğunuz damganın üçte biri yuvarlağın içindeyse, oyunuz geçerlidir.

* bu arada. oy kullanmaya saat 16 da gitmiştim. evimede çok yalın yerdeydi. sandıkta oldukca sakindi.

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Özellikle verilmiş gibi tüm 65 yaş üzeri ve engellileri asansörü olmayan okulun 3. katına vermişler. Sandık görevlisi de insan sıfatında dolaşan bi yaratık.. onca insanın ricasına rağmen "ya buraya gelecekler ya da oy kullanmayacaklar ya da oy atacağınız partililere söyleyin çıkartsınlar " diyen bi şerefsiz..Tabii 65 yaş üstleride iki büklüm bi nine , felç bi dede ve bende polislerin yardımıyla çıkıp oyumuzu kullandık.. Sadece bizim sandığın başkanında varmış bu öküzlük diğer sandıklarda yardımcı olunmuş insanlara...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12