Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cemmoz Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Öz
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2015 Haziran Seçimleri malum yaklaşıyor. Kiminize göre hayal yada şaka gibi gelse de bazılarımızın fikrinde illaki vardır. Benim olduğu gibi. %44 Engelli raporum var Sağ Göz Retina yırtıklığından dolayı ve Askerden de muaf oldum. Ömss Sınavına girdim 71 ile de atanamadım . Bu yılki ömss sınavına başvurmadım. Bunu övünmek olarak söylemiyorum ama aile maddi durumumda da Allah'a şükür bir sıkıntı yok. Babam ile birlikte Müteahhitlik yapıyoruz. Ben 2 yıldır bu işe başladım fakat babam 33 yıldır bu meslekte. Aydın Merkezde de Allah'a şükür babamın iyi bir konumu ve yeri var. 2015 Haziran ayında yapılacak Milletvekili seçimlerine aday adayı olmak istiyorum , eğer layık görülürsem aday olmak. ilk iki sırada yer bulamayacağımı düşünüyorum en azından 3-4. aday olursam ciddi şekilde yürütmek istiyorum. Bazen oturuyorum düşünüyorum kendini rezil etme diye , gülecekler diye. Fakat ben Ömss sınavı için gittiğim kurslarda o kadar arkadaşımı engelli kardeşimi gördüm ki en azından onların sesi , siyasetin kirli yüzünden azcık kopup engellilerin sesini duyurabilirim diye düşündüm. Lise Mezunuyum ve 1987 doğumluyum. Şuan 4 yıllık İktisat Bölümünde Kamu yönetimi okumaktayım 2. sınıftayım. En azından görüşlerinizi alırsam bana yardımcı olabilirsiniz.

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

Aydın'da CHP silip süpürecek... Girebiliyorsan ordan gir.

Üye
    yusufgirat Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    07.12-2015
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meclisin 550 milletvekilinin yarısı engellileri istismar olarak gördükleri bir ülkede yaşarken sizin aday olmanız çok makul olur hiçbir engel ve sorun sizi kararınızdan döndürmesin...çalışmalarınızda şimdiden başarılar

Üye
    Nagihan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Yüksel
    Son Giriş
    28.04-2015
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hangi engelli Milletvekili Engelliler için bir çalışma yapmış? ya da engellilerin sorunlarına değinmiş ki? Siyasi partiler engelli olsanız da maddi durumunuza ve oy potansiyelinize bakar, merhaba ben geldim diyeni değil, yıllardır o partide aktif görevlerde bulunan kişileri aday gösterir,

Müteahhitlik yaptığınızı belirtmişsiniz , Aydın da Engelliler için bugüne kadar ne tür çalışmalar yaptınız? hangi etkinliklerde vardınız? hangi Engelli kuruluşlarına üyesiniz bunlar önemli, Meclis e bu güne kadar kaç dilekçe verdiniz? kaç milletvekiline sorunları iletttiniz? yapmadı iseniz şimdiden başlayın

Üye
    TEKİN KAVAK Avatarı

Gerçek Adı
    tekin
    Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı olur kardeşim inşallah

Üye
    VİRGO Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Okuduğunuz hangi üniversitenin iktisat bölümü?

Üye
    MUHENDIS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:30
    Yaşadığı Yer
    GÖNLÜM ADANA DA KALDI.
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

bende bu dönem aday olmayı düşünüyorum.bakalım listeye girecekmiyiz ?

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

İnşallah hayırlı olur. Siyaset özellikle milletvekilliği o kadar basit değil. daha önceden hangi dernek v.s bir yerde yönetici olarak bulundunuz mu? Siyaset ile ilgili neler biliyorsunuz. Her hangi bir partide üyeliğiniz ve siyaset akademisine katılmışlığınız var mı? En önemlisi bir arkadaş ortamında yüz yüze 10-15 kişilik grupta önemli bir konuda herkesi susturup kendi düşüncenizi ifade edebiliyormusunuz? televizyonda bir açık oturuma çıktığınızda her türlü soruya cevap verebilecek durumda olmanız gerekir.
    Not: Mecliste elbette bu vasıfa sahip olmayan milletvekilleri var, ama sen engellileri temsil edeceksen bu vasıfların olması gerektiğine inanıyorum.

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

chp de engelli şafak pavey var bence o tam engelli kadının bir kolu bir bacağı yok lakin ben bizim için pek birsey yaptığını görmedim tamam kanun teklifleri veriyor ediyor lakin engellilerle ilgili daha kampamlı bir çalışması yok. neyse olun destek veren olur illaki 9 milyon engelli var tr de

Üye
    cemmoz Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Öz
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başarı dileyen ve öneri sunan yol gösteren herkese teşekkür ederim. kısmetse deniyecem Allah hepinizden Razı olsun

Üye
    ersinhoca Avatarı

Gerçek Adı
    Ersin
    Son Giriş
    19.02-2017
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merabalar. Öncelikle size başarılar diliyorum. 2019 yılı seçimleri için bende Kayseride adaylık düşünüyorum. Sence bende başvurmalımıyım. Bende %45 engelliyim. Kimya öğretmenliğini birincilikle bitirdim. Fen bilimleri enstitüsünde kimya alanında mastır yaptım. Sosyal bilimleri enstitüsündede Yönetim ve organizasyon alanında mastır yaptım. Birçok da mesleki hizmet içi seminerlere katıldım. kamuda idarecilik görevlerinde bulundum. Sence beni aday gösterirlermi.