Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    emin eviden orayı çok düşündüm hatda şubesine gittim görüştüm secenekleride bana uygun sadece güvenmekte biraz tedirginim

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

güvensizliğin sebebi nedir.?

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emin evim çok düşümdüm ve şartlarıda bana uyuyor seçenekleride uygun hatda şubesine gittim görüştüm fazla güven duyamıyorum

sebebi sağlam kuruluşmu

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

ben sana emin evim hakkında kısa bilgi verim. emin evim dini tarikat cemaatlerine bağlı olan bir kurumsal şirkettir. insanlarımızı haram faiz fitnesinden korunmak için cemaatler tarafından kurulan bir şirkettir. eminevimde arsa-ev-dükkan-daire-apartman-araba-motorsiklet-kamyon gibi alışverişler yapılabilir. tek bir amaç vardırki oda insanlarımızı banka delen faiz lobisinden kurtarmaktır. ve eminevim katılım bankalarla çalışmaktadır. kuveyttürk+türkiye finans+albaraka+bankasya gibi katılım bankalarla ticari gelir ile çalışmaktadır. bankadan 100 bin tl lik ev aldığında 200 bin geri ödeme seçeneği var. eminevimde sadece 100 bin tl ye en az 6 bin tl en fazla 10 bin tl fazla ödüyorsunuz.

EMİNEVİM SİSTEMİYLE EV ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Çok fazla avantajı bulunan bu sistemden önemli gördüklerimizi maddeler halinde sıralayalım,

* Taksitler faizsizdir. Organizasyon ücreti dışında fazladan herhangi bir ücret ödenmez.

* Bu sistemde Faiz ödemeden ilk aylarda ev alma şansı vardır.

* Evini bir müddet bekledikten sonra alacak olanlar o güne kadar yardım alır ve evini daha ucuza mal eder.

* Türkiye'nin her yerinden, beğendiğiniz evi alabilirsiniz.

* Kendi birikiminizle alacağınız evi Eminevim size daha kısa sürede teslim eder.

* Bu sistem sizi tasarrufa yönlendirir.

* Taksitler evinizi alana kadar düşer, evinizi aldıktan sonra borç bitimine kadar sabitlenir, hiçbir şekilde artmaz.

* İstediğiniz her an evin değerinde değişiklik yapabilirsiniz.

* Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz.

* Zorunlu hallerde sistemden ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödemiş olduğunuz rakamı alabilirsiniz.(Organizasyon ücreti iade edilmez)

* Teslim tarihinde kişi kendi evine geçeceği için kiradan kurtulur ve evini ucuza mal eder.

* Eminevim evini alan kişinin borcu bitene kadar teslim edilen eve satılamaz koyar. Böylelikle bütün müşterilerinin hakkını korumuş olur.

EMİNEVİM SİSTEMİNDE TAKSİTLER ÖDENMEYİNCE NE OLUR?

- Taksitler, her ayın 1 i ile 20 si arasında ödenmelidir. Müşteri, aylık ödemesi gereken taksitleri ödemez ya da geciktirirse iki farklı uygulama ile karşılaşır bunlardan birincisi, ödemediği ay kadar teslim tarihi ileri atılır. İkincisi ise ödenmeyen taksitlere küçük miktarda gecikme cezası yansıtılır.

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaten o yüzden emin evimi çok düşündüm faiz batağından insanları kurtarıyor birde açıkçası bankaya fazla para vermek beni çok sıkıyor azlında caresizlikden bankaya koşmak insanı dahada sıkntıya giriyor çok teşekkür ederim bilgeler için

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kerimc;

korkma bu insanlar senin hakkını yemez ve yedirmez... güvenebilirsin... ben teşekkür ederim kardeşim faydalı olabildiysek ne mutlu...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12