Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmetmehmet Avatarı

Son Giriş
    16.11-2011
    Saat
    08:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bizler için en uygun cep hattı hangisi ve aylık ne kadar fatura ödüyorsunuz ?

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar tarifeler öyle degiştiki artık turkcelin destek cell felan yanın da hikaye kalıyor artık tarifelerin en uygun fiyatlılarını araştırıp onları kullan maktan başka çaremiz yok ben destekcell kullanıyorum ama bazen öyle oluyorki başka bi tarife ben den daha ucuza konuşuyor bende anlıyamadım en ucuz tarife hakkında bilgisi olan varsa paylaşırlarsa seviniriz arkadaşlar

destekcell şebeke içi 15 kuruş sabit hat 15 kuruş başka şebekeler 35 kuruş artı ötv vede kdv diyor ama ben hiçde faturanın düştügünü görmedim

Üye
    hakandogualp Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Doğualp
    Son Giriş
    03.10-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    İZMİR/BAYRAKLI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

turkcell - bizbize destek paketi.Bizbizecell tarifesine göre %54 indirimli.Avea kullandım ancak net anlaşılmıyor.Çeşmeye gitdiğimde Yunanistan diyor.12,50 tl nin altında fatura etmiyor bir sonraki aya devrediyor.Bence uygun diyorum.

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben avea faturalı sınırsız kamu tarifesi kullanıyorum,ayda 12,5 tl sabit ücrete bütün kamu tarifeleri ile sınırsız konuşabiliyorum,tabi vergiler ve diğer konuşmalarınız da dahil olunca bu fiyat 20 lirayı geçebilir,aveanın tarifeleri daha ekonomik oluyor,ben size avea tavsiye ederim,engelliler için mevcut tarifeler çok eski,yeni düzenlemeler yok ve yeni çıkan tarifeler engelli tarifelerinden çok daha ekonomik,en çok hangi operatörler ile konuşuyorsanız ona göre almanızı tavsiye ederim,mesela benim kardeşim öğrenci avea cep öğrenci tarifesini kullanıyor,öğrenci olma veya yaş şartı da yok,kontürlü bir tarife ve bu da çok ekonomik,zaten genellikle herkes bunu kullanıyor,gsm operatörlerinin sitelerinden tek tek araştırmanızda da fayda var tabi,iyi günler....