Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    violatri Avatarı

Son Giriş
    28.06-2010
    Saat
    10:51
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben engelliyim,memurum.bir ev aldım.emlak vergisi ödemeyeceğimi biliyorum.kiraya verilecek.vergi beyanı ile ilgili hiçbirşey bilmiyorum.ne yapmalıyım?ilerde borcun var demesinler diye şimdiden soruyorum.

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    68
    Verilen Beğeniler
    31

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi araştir bende diyordum emlak vergisi vermiyorum diye ama 3 sene sonra üsküdar belediyesinin atmiş oldugu kazıkla kendime geldim.sonradan karar alinmiş %52 özürü bulunanlar'dan emlak vergisi almiyor(muş).benden 3 senenin emlak vergisini ve cezasini aldi.ikinci olarak ise kira gelir vergisiyle alakali bir yıl boyunca kiradan elde etmiş oldugun kazancını vergi dairesine beyan ediyorsun.yani 12 ay boyunca toplam su kadar kira gelirim oldu diye.onlarda hesapliyorlar valla daha bende cözemedim nasil bir hesap carpiyolarlar bölüyorlar belirli bir kismini muaf tutuyorlar.eger yıllık beyan etmezsen vede seni ilerki bir tarihde yakalarlarsa (ben gibi)ozaman hiç bölme işlemi uygulamiyorlar sürekli çarpma ve toplama yapiyorlar.2 sene 4 ay kira gelirini benden tam 5,350 TL olarak geri aldilar.sıkıysa ödeme icralik olursun......