Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar merhaba,
    istanbul/bahçeşehirde bulunan aqua dolphin'in engellilere özel ücretsiz girişi veya indirimi var mı? daha önce yararlanan oldumu? yardımcı olacak olursa sevinirim.
    teşekkürler.

Üye
    muzir Avatarı

Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    her yer
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

aqura parklarda calısan arkadasa sordum. yokmus.

Üye
    bora yaşar Avatarı

Gerçek Adı
    ayla
    Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    02:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evt var. Ben geçen yıl engelli oğlumu götürdüm.bilmiyorlardı öğrendiler.hiç bir ücret almadılar.biz bostancıdan kalkan arabalarla gittik.10 tl ücret istediler.alınmaması gerektiğini söyledim.agua parka geldiğimizde müdüriyete kadar kaç görevli vardı bilmiyorum.hiç birisinin engelli haklarından haberi yok. Indirimden yasal haklarından en son müdüriyete kadar gittim benim verdiğim 10 tl nin önemi yok fakat arkamdan gelecek engelliler için bir kapı açmış olabileceğimi düşünerek devam ettim .ve hak verdiler. ödenen parayı geri verdiler.birde özür dilediler.biz bilmiyorduk dediler.giriş ücreti zaten vermedim ve çok sıra vardı izdiham diyebilirim beni ve çocuğumu aradan alıp içeri kadar eşlik ettiler...

Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba cevabınız için teşekkürler.
    peki engelli kartı olanları ücretsiz alıyorlar ya yaş sınırlaması var mı? nasıl oluyor girişte kime ne dememiz lazım uygulama nasıl işliyor acaba?

Üye
    bora yaşar Avatarı

Gerçek Adı
    ayla
    Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    02:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yaş sınırlaması olmaması lazım çünki buradan büyük insan da küçük insan da faydalanıyor.kimsenin birşey bildiği yok .engelli kimlik kartı olursa daha iyi olur.benim oğlum down sendromlu olduğu için karta da gerek duyulmadı zaten.sizler yani bizler insanları eğitiyoruz bilmiyorlar bilmelerini sağlıyoruz ..yani öğretiyoruz..

direk müdiriyete git ve orada hallet işini yasal hakkının olduğunu söyle .ücret alınmaması gerektiğini .umarım yardımcı olurlar...