Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bankalar varklılık gösteriyor Halkbankası insaflı bukonularda Bakım aylıklarındanda almıyor bildigimkadar.
    Siz kredi taksitlerini şubedenmi ödüyorsunuz yoksa atemedenmi.....

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

ben akbankın (axess) kredi kartını kullanıyordum.son kullanma tarihi geldiğinde,tekrar kargo ile kredi kartı gönderdiler.kargodan kredi kartı istemediğimi söyleyerek kredi kartını almadım .son kullanma tarihi gelen kredi kartımda ,borç bırakmadım.yani eksi bakiye yoktu.bir sorun çıkar mı.

ayrıca denizbankın da kredi kartı vardı.onu hiç kullanmadım.ondan kart aidatı kesilmiyordu.zannedersem kullanmadığım için banka kredi kartımı iptal etmiş olabilir.denizbanktan bir sorun çıkar mı.

Üye
    Liljan Avatarı

Gerçek Adı
    Liljan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    19:25
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

telefon bankacılığı ile iptal etmelisiniz kartlarınızı ...

Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ufuk Bey; Bu istisnalar acaba otomadik fatura durumumu?.

Bir sonraki dönemde hesabınızın belirtilen istisnalardan herhangi birini sağlaması durumunda, Bankamız hesap işletim ücretini sizin adınıza karşılayacaktır.

Sayın ERDOĞAN *****

www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 36459417 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır.

Öncelikle Bankamızdan hizmet aldığınız için teşekkür ederiz. Hesap işletim ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz.

Bankalardaki vadesiz hesaplar, yüksek miktarda nakit taşıma sorununu ortadan kaldırırken, günün her saatinde ATM’ler aracılığıyla nakit çekme, banka kartları aracılığıyla alışveriş ve ödeme yapma gibi avantajlar sağlamakta, zaman kazandırarak hayatı kolaylaştırmaktadır. Bu hesaplar sayesinde, şubelerin yanı sıra İnternet Şubesi ve Alo Garanti üzerinden, her türlü bankacılık işlemi kesintisiz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Bankalardaki tüm vadesiz hesaplar için açma, kapama, işletme ve arşivleme işlemleri yapılmaktadır. Aynı zamanda bu hesaplar, 7 gün 24 saat sizlerin kullanımına hazır tutulmaktadır. Güvenli bir şekilde ve her geçen gün artan bir kaliteyle bu hizmetlerin sürdürülebilmesi için, teknoloji ve insan kaynağı tabanlı ciddi maliyetlerin ortaya çıktığını belirtmek isteriz.

Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda iki defa yansıtılan hesap işletim ücreti, size sunduğumuz bu hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır.

Hesap işletim ücreti yansıtma dönemi ve tutarı bilgisi ile ücret yansıtılmayan istisnai uygulamalarımıza Vadesiz TL Hesabı | Bireysel | Garanti Bankası internet adresinde yer alan “Ücretler” bölümünden ulaşabilirsiniz.

İncelemeye konu olan hesabınızın, istisnai durumların dışında kaldığını ve bu nedenle hesap işletim ücreti yansıtıldığını bilgilerinize sunarız. Bir sonraki dönemde hesabınızın belirtilen istisnalardan herhangi birini sağlaması durumunda, Bankamız hesap işletim ücretini sizin adınıza karşılayacaktır.

Saygılarımızla,

Garanti Bankası

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12