Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Emoli Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    04.09-2014
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamunaleyküm...Öncelikle site çok hoşuma gitti ve gördüğüm kadarıyla herkese elinizden geldiğince yardımcı oluyorsunuz. Umarım bana da yardımcı olursunuz..Ş imdiden çok teşekkür ederim..

Biraz önce devlet hastanesinden geldim özürlü raporu almak için başvurdum. İş yerinde rahat edebilmek yada özürlü memur olabilmek için bu raporu almak istedim. Sonuç olarak bana % 35 verdiler.
    Kronik hastalıklarım var. tek gözüm tamamen görmüyor ve kamburum. Gözden % 32 fizik tedavi % 5 verdi toplamda % 37 olması gerekirken ben % 35 aldım ve bana raporda şu ibareyi kullandılar " 6 ay piskolojik tedavi gördükten sonra tekrar kontrolü uygundur".

Sorum şu... Sizce bu tedaviden sonra bu rapor oranım yükselir mi? yada bana % 35 yeter mi? özürlü memur olabilmem için yada vergiden muaf olabilmem için?

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Maalesef illede %40 her işin başı %40 %40 bi aşağı insin yok sana birşey %40 önemlidir unutma %40 memuriyetin kapısı işsizlerin işi açların aşıdır %40 almadan ötvsiz araba da yok indirimli ücretsiz ulaşımda yok sürünmeye devam anlayacan

Üye
    Emoli Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    04.09-2014
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki 6 ay sonra gittiğimde bu oran yükselir mi?

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilemem belki dahada düşürürler veya 5 puan dha verebilirlee bilemem risk alıp denemeye değer 6 ayıda bekleme bence en kısa zamanda başka bir devlet hastanesine git derim ben