Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Türkiye ve Avrupada engelli maaşı nasıl belirleniyor yanı verilen para nelere harcana bilir şeklinde nasıl belirleniyor?

Minimum yaşam değeri, insanların ailesiyle birlikte günün ekonomik ve sosyal koşullarına göre insanca yaşamasını mümkün kılacak, insanlık onuruyla bağdaşacak bir ücret olarak belirlenmelidir. PEKİ BU EKONOMİK OLARAK NSIL BELİRLENİYOR?

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    307

engelliler yada normal insan için için avrupada yaşamak,ülkemde yaşamaktan daha kalitelidir,olaya sadece maddi yönüyle bakmayın ve avrupa denincede aklınıza sadece almanya gelmesin,ben avrupada yaşamadım ama kısa süreli gidip görmüşlügüm var,gerçekten onların insana bakışı her yönden çok çok farklı,orda size kimse sakat muamelesi yapmaz,sosyal yardımlarıda türkiyeden kat kat üstün,adamlar öyle bir düzen getirmişlerki her şey tıkır tıkır işliyor,kurallar herkes için aynı,san bakan çocugusun,sen engellisin yada sen zenginsin tarzında bir hayat felsefelri yok.ben burda kurulu düzenim ve işim olmasına ragmen imkanım olsa,yani oturma izini alma şansını yakalasam birgün durmaz avrupaya giderdim çünkü benim bu güzel ülkemde o kadar çok adeletsizlikler,o kadar çok haksızlıklar oluyorki,bunları düşünmekten sinir sistemim bozuluyor

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Bulgaristandan engelli maaşı almıştım uzun bir süre. Aylık olarak askeri ücretin yarısı kadar maaş veriyorlar. odun, kömür, telefon vs.. tüm ihtiyaçlar faturalar bedava senede 2 defa erzak veriyorlar. 2 senede bir doktor kontrolünden geçerek yeni rapor alıyorduk sadece. ( dil bilmediğim için ters bir doktora denk gelince ücreti kestirdi. )

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim öğrenmek istediyim şey şudur, örneğin Almanyada bir engelliye (çocuklukdan engelli birisi) 2000 avro maaş verildiyinde bu para nelere harcanmalı olduğu nasıl belirleniyor?

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123