Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafa5507 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa savaşcı
    Son Giriş
    26.08-2013
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar
    15 nisa2013 tarihi itibariyle bugün görme bozukluğu sebebiyle göz doktoruna gittimgöz tomografilerinin sonucu ve yaptırdığım rutin tahlillerinin neticesinde
    doktorum bana yüzde 95 oranında emse hatası olbileceğimive tedaviyi emse merkezlerinde devam ettire bilecegimi söyledi bende internet üzerinde
    kısa bir araştırmayla bu hastalığın az çok ne olduğunu öğrendim bu hastalıkbende kesin olduğu gerçekleşirse bana buhastalığa sebep olan etkenlere hukuksal tazminat ve hukuksal haklar doğarmı bei bilgiledirirmisiniz

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu hastalık bağışıklık sitemi ve sinir sistemiyle alakalı genetikte olabilir sonuçta tazminatı neye göre isteyeceksin kimden hesap soracaksın merak ettim doğrusu dersen ki benim ne gibi halkarım olur Raporu alırsan sosyal hizmetlerden kart alırsın o kartla birçok yerden indirimli faydalanabilirsin vergi indirimi alarak erken emekli olabilirsin sonra araç alımında ötv ödemezsin vsvs