Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,

Biz engellileri savunacak birini seçelim neden a partisine veya b partisini oy verelim ki bizden biri çıksin TBMM bizi savunsun hakkımızı arasın daha mantıklı olmaz mı sizce ?

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    61

Bende düşündüm bunu arkadaşım ama bizim insanımızdan bir cacık olmaz sessiz sakin koyun gibi bir halk olmuşuz kimse hak hukuk aramıyor sadece şükrediyor bu ülkede.
    Düşününce neden olmasın Türkiye nüfusun %10 engelli ve bu engelli kişilerin en az anne - baba ve kendisi toplam üç kişi yapar . Bu şu demek bir araya gelsek birgünde hükümette kurarız hükümette yıkarız. Yeter herkesin burda ağlayıp sızlandığı yok hakkım yendi , işe giremiyorum yok vergi indirimi alamadım , rapor alamadım . Alın size kendi hak ve özgürlüğünüz sadece birleşip tek çatı altında toplanmak lazım inanın Türkiye `deki engelliler birlik olsa neler olmaz ... Şimdiye kadar hangi parti engelliler için iyi bir şey yaptı düşünün bir herşeyi zorlaştırmakdan başka

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bak burada sana aynen katılıyorum turan yıkmaz söylediklerin ilk defa doğru

Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iron,
    çok haklısın ama artık bir şeyler yapılmalı tabiki şükredeceksin ama elindekilerle değil daha fazlasını isteyip yine şükredeceksin ki mevla versin. Hak hukuku iyi bilen biri çıkarsa inan ki şimdi değeri olmayan engelliler o zaman atın olurlar altın. Anne baba diğer akrabalar bunlarda destek olacak tabi o zaman işte engelli yasalarını biz belirleriz.

Turan yılmaz,
    Ya şu chp geç ne parti oluyor ne de muhalafet hiç bir şeye yaradığı yok acıkcası eğer ki gercekten muhalefet olsaydı akp nin bizleri şu an verdiği hakların 2 katını verirdi. Bizim chp anca seçim yaklaşınca aklına geliriz. Akp engellilerle ilgilenmiyor değil en çok bu hükümet değer verdi bizlere zaten ama bu yeterli değil yetmiyor bizlere bunun sebebide muhalefet partilerdir.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

bana işçinin hakkını savunan bir tane işçi sendikası söyleyin engelli millet vekiline oy vereyim birlik olalım masalından vazgeçin artık kayseri sporun şampiyonlar liginde 100yıl üstüste şampiyon olma ihtimali engellilerin birlik olma ihtimalinden daha fazla bu toplum her bireyiyle aşırı derecede bencil en basiti toplu taşıma araçlarını üçretsiz yapsınlar şeker kalp işitme kısacası o araca binecek olan tüm engelliler muhteşem bir uygulama der öve öve biteremezler OFlular hiç birinin aklına gelmez biz önce zihniyetimizdeki bozukluğu değiştirmeliyiz yoksa sectiğimiz kişide şafak hanım gibi engellinin sorunundan daha çok millet vekili maaşlarının yetmemesinden yakınırlar

Üye
    yakamoza Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    26.12-2015
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fazla laf'a gerek yok aday olmak isteyen çıksın "ben adayım desin"bizde adayların içerinden en vasıflı olanını seçelim ve Meclise gönderelim.Haydi varmısınız?

Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ali kardeş doğru diyor ama baksana mail atalı 1 saat oldu ilgilenenler parmakla sayılacak kadar az.. Düşüncesi fikirleri olan insanda bu taplo karşısında olumsuz düşünür.

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    61

leaderboy benim yazımı tekrar oku bizim insanımızdan bi cacık olmaz . Yunan halkı bile sokağa dökülüyor zamları geri aldırıyor bizim insanımız halinden memnun senin anlayacağın mutlu mesutlar ... Ben bir engellinin ailesinde en az 3 kişi var diyorum bırakın Lokman Ayva ve diğerlerini adam lar akp nin uşağı nedese yapmak zorunda neyi itiraz edecek sen kendi partini kur bir engelli olarak hükümet kurarsın diyorum Türkiye nüfusunun %10 engelli hiç akıl yok mu

Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İron,
    Yazını okuya okuya zaten hükümet oldum kendi kendime sen bu ön yargınla hiç bir yere varamasın bizim insanımızdan bir cavık olmaz diyorsun sen kimlerdensin acaba zaten hep sizin gibi böyle düşünen zihiniyetlerden dolayı kaybettik sen insanına böyle yaparsan elin adamları ne yapmaz sen bir düşün. yok bizim türkler böyle yok şöyle e zaten batırdınız memleketi en başında ne gerek var hükümete ona buna. Herkes senin gibi düşünse kim arayacak bu engellinin hakkını. Akp çok şey yaptı engelliler için bu konuda nankörlük yapma bak bakalım geriye var mı bu kadar değer veren engellilere. Yetmiyor ama e e ülkenin halide ortada...

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    61

akp çok şey yaptı derken ne yaptı ? akp hükümetinden memnunsan burda neden form mesajı atıyorsun bak bakalım kaç kişi okudu ilgilendi konu ile sen git bu kafa yapını değiştir önce

Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sen hiç araştırdın mı akp den önceki hükümetlerin engelliye verdiği değeri hiç buna baktın mı .Akp'li değilim ama yaptığı işlerin çoğunuda beğeniyorum. Hem kendin diyorsun bizim insanımızdan bir cacık cıkmaz hemde kaç kişi ilgilendi diyorsun iron tek ağızla tek dille konuş.

Üye
    leaderboy Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende onu diyorum ama arkadaş ne anlıyor onu anlayamıyorum. Demiyorum ki akp her şeyi yapıyor yaptıkları yetiyor ama diğerlerine nazaran daha iyi duruma getirdi engellileri.

Üye
    gençyaşam Avatarı

Son Giriş
    15.06-2013
    Saat
    18:08
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

var zaten şavak pavey chp mlletvekili

Üye
    london78 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet sayın arkadaşlar BEN adaylığımı koyuyorum sizden destek bekliyorum mecliste harzaman biz engellileri savunacam.bu saaten itibaren hayatımı engellilerin onurlu yaşam mücadelesi için verecem bağımsız adayım.

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    61

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ya biri bana anlatsın ne yaptılar şimdiye kadar lütfen rica ediyorum ben akp ve diğer partilerde dahil üç kuruşluk yardım parasımı ne verdiler ? Biriniz tek tek yazsın bende utanıyım ya helal olsun diyeyim allah aşkına yazın şunları yaptı deyin

senin birini seçmen için önce çevren ve arkan sonrada çok paran olması lazım o kadar basit değil akp , fethullah ve amerika üçgeninden çıkamazsın artı israil adamlar ne derse o oluyor bu ülkede kusura bakma kimse okumuyor herkes tv izliyor ve izlediğine inanıyor .

Sayfa 1 / 2 12 SonSon