Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nzsu Avatarı

Gerçek Adı
    nazsu
    Son Giriş
    24.07-2015
    Saat
    19:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaslar...Engelliler için verilen bireysel eğitim yardımı alan var mı? bunu almanın koşulları nelerdir?biz kızım için ( % 98 ) raporuyla sadece evde bakım ücreti alıyoruz.bu eğitim yardımını ilk defa duydum.konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslar paylaşımda bulunurlarsa sevinirim.ilgiinze şimdiden teşekkür ederim...

Üye
    canercan Avatarı

Gerçek Adı
    Ercan
    Son Giriş
    03.05-2017
    Saat
    14:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ayşe hanım güzel özetlemiş ancak alacağınız sağlık kurulu raporunun süreli ise süresinin dolmamış olması yeterli. Özel eğitim alması uygundur ibaresine gerek yok onun kararını Rehberlik ve araştırma merkezlerinde oluşturulan kurul verecektir. raporunuzun aslı yada onaylı örneği olması gerekir. Rehberlik ve araştırma merkezine raporunuzu götürürseniz geçerli olup olmadığını size söyleyeceklerdir. Raporunuz geçerli olsa bile oradaki kurul size eğitim raporu çıkarmayabilir. Ayrıca bir kurumun 500 tl civarında ücret alabilmesi için çocuğunuzda zihinsel yetersizlik ya da Otizm olması ve kurulun bireysel+grup eğitimi önermesi gerekir. Sadece bireysel eğitim önerilirse haftada 2 saat bireysel ve grup birlikte önerilirse 3 saat eğitim alabilecektir. detaylı bir konu şimdilik özetle bu kadar.

Üye
    jüpiter Avatarı

Gerçek Adı
    cemil
    Son Giriş
    29.12-2013
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evde eğitimden yararlanmak için yaş ya da daha önce bir eğitim kurumuna gitmiş/yarıda bırakmış olma koşulu var mı?