Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    By_Akif Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET AKİF ERİN
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim 1,5 yaşında cp engelli bir oğlum var devletten ne tür yardımlardan yararlana bilirim bez ve mama yardımı kaç yaşından sonra başlıyor bakıcı aylıgı için ne yapmam gerekiyor bide araç indiriminden hiç anlamıyorum dacia arıyorum arabasına göre degişir hangi araç olursa olsun en full modelini alırsanız 11 milyar indirim en boş modelini alırsanız 5 milyar indirim diyorlar böyle bi saçmalık varmı ...

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun ALLAH şifa versin devletten rapor ile madikalden bez alabilirsiniz bakıcı aylığı alabilmeniz içinde yetkili hastahaneden alınacak engelli raporu en az %55 ve ağır özürlü ibaresi taşıyan bir rapor ile bulunduğunuz ildeki shçk başvuruda bulunabilirsiniz araba konusunda birşey diyemiyorum diyememin sebebi araba konusnda benden daha iyi bilgilere sahip arkadaşlar var onlar cevap verirlerse daha etkili olur tekrar geçmiş olsun

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rapor oranının yüzde 90 ve üzeri olması gerekiyor ötv indiriminden faydalanmak için...