Sayfa 4 / 13 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 190 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sex işcisi ne kadar masumane bir tabir isim değişince içerik değişiyormu bu insanların tamamı bir genel eve yada pezevenge iş başvurusunda bulunup şartları beğenirse işemi başlıyor ve istediği zaman işten ayrılıyormu kadın ticaretinin büyük bir kısmının nasıl yapldığını hepimiz biliyoruz cinsellik bir ihtiyactır bunda hem fikirim ama cinsellik sizi arzulamayan hatta sizden tiksinen bir kadının içine girip çıkmakmıdır içinde sevgi kırıntısı dahi olmayan bir ilişki benim için asla tatmin aracı olamaz o nedenle sağlıklı olduğum dönemlerdede bunu yapmadım şimdi engelimi kılıf olarak kullanarakta yapmam sevgilimle el ele film izlemenin hazzını hiçbir hayat kadını bana veremez eğer sizler gibi sevgilimi cinsel obje olarak görseydim bu ilişki 2,5 yıldır devam edemezdi birde kadın genel evinden bahseden arkadaşlar kusura bakın ama hiç bir kadın o kadar düşmez erkeklerin bu kadar uçkur sevdasında olduğu bir dünyada kadın neden üste para versin

Bir şeyin var olmaz onun doğru olduğu ve herksein bundan faydalanmasınımı gerektirir o zaman hırsızlıkta var kiralık katilde var her isteyen bu hizmetlerden yararlansın tıpkı fuhuş mafyası gibi organ mafyasıda var boşuna organ beklemeyin adamlar sizin için ne güzel hizmet sunuyor ha bir kadına zorla fuhuş yaptırıp hayatını calmışsınız ha birinin böbreğini. kalbini ne fark eder benim verdiğim örnekleri uçmu dersiniz saçmamı bilmem ama bunlar istemesenizde görmezden gelsenide gerçek

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Engelli insanların temel sorunlarından biride cinsellik.Bunun için verilebilen tek çözüm örneği evlenmesi gösteriliyor..Evli olan veya evlenme ihtimali olanlar için zaten böyle bir uygulamadan yaralanmak bence de uygun değil. Ama böyle bir imkanı olmayanlar için çok isabetli bir uygulama. Sakat olmayan insanlar için bile bu tür uygulamaların olduğu bir ortamda bu uygulamaya ateş püskürtülmesine de açıkça anlam veremiyorum.

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynurrr;
    bağlasın walla çok iyi olur............çift maaş alırız fazla mal göz çıkarmaz

vilanjik;
    aynen kardeşim bizi düşünen yok evlendirmiyolarda ne yapcaz biz demi aslında bu uygulama çok güzel olmuş ingiltere hükümetinden örnek alması lazım bizim el tayyibin cinsellik bi suç deil kardeşim yemek yemek gibi su içmek gibi .bi ihtiyaç sonuçta....İNGİLTEREYEMİ GİTSEM NE YAPSAMMMMMMMMMM

gülayşeekin;
    seks ihtiyaç değildir.diyosun bence ihtiyaçtır.ihtiyaç olmasa koca england hükümeti bu muvzuyu ele alırmıydı.....

mehmetselcuk;
    LA HELAL OLSUN SANA şimdi onlardan sex için zaruri ihtiyacım olduğu için para talebinde buluncam.........böle bi durum varsa kardeşim bende isteyim para versinler anasını satıym 2022 maaşı kesmiyo hem yan gelir olur..........öle benim engellim demekle olmuyo sayın başbakan ENGELLİNİN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILIYCANNNNNNN...saygılar

OturanBoğa;
    sayın bülent bey (oturanboğa)genel yayın yönetmenim çok doğru söylüyosunuz yaşım 37 bi kadının eline elim değmedi walla bende sexk işçisi olmak istiyorum......geçen bi gazetede okumuştum daha yeni erkekler genelevi açılacakmış avrupada bi yerde başvuru patlaması yaşanmış MEVZU ÇOK DERİN.........siz diyorum bülent bey sosyal politikalr bakanlığına bi faks çekseniz bu konuyla ilgili olarak bize ayrıcadan bi para ödensin ingiltere örneği gösterilerek.........

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

bence tam yerinde bir uygulama olmuş en kısa zamnda turkiyede de hayata gecmesini temenni ediyoruz..
    bu konuyu sevgiye aşka baglamanın ne alemi var onuda anlamadım dogrusu. cinsellik herkes için zorunlu bir ihtiyactır.
    yarım saat beraber oldugu hayat kadınına aşık olacak kadar ileriye gitmesse durum bence faydalı olur.
    elbbette sevgilisiyle karısıyla gercekleşse bu durum daha iyi olur ama hayatı boyunca kadın eli tutmayan bir sevgilisi olmayan insanlar için cok faydalı olacagı kesin.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

vilanjik burda kimse bu uygulamaya karşı değil önce bunu anlayın karşı olanların tamamı para karşılığı cinselliğe karşı engelli engelsiz fark etmeden daha öncede belirttim bir ülkede fuhuş serbestse devletin müşteri seçme hakkı yoktur ya herkese yasak ya herkese serbest olmalı

herkes bekarlıktan dem vuruyor evlenecek kız bulamadığından yakınıyor kusura bakmayında cinselliği zorunlu ihtiyaç olarak gören kişi kadınıda sadece bedeni için ister en aptal kadın bile yapmacık ilgiyle gerçek sevgiyi ayırt edebilecek zekadadır siz kadının ruhunu besleyemedikten onun isteklerinin ne olduğunu anlayamadıktan sonra daha çok dertlenirsiniz kadınların neden sizi tercih etmediğini bi düşünün sorun sadece engelse aramızda evlenen veya sevgilisi olan arkadaşlarımız uzaydanmı geldiler ben bu güne kadar çok kadınla tanıştım hepsininde beklediği şey sevgi ve saygıdır siz bir bayanın kişiliğine öncelikli değer vermedikçe bekar kalmaya mahkumsunuz buradaki bayan arkadaşların yorumlarını daha dikkatli okuyun onlar size çok şey anlatıyor ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz.....

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

bu forumda öyle bir ilşkiden doğan bir çocuk olmak isteyen kaç kişi var yazsn bakalım!
    Böyle bozuk zihniyet taşıyanlar bir silkinsin.
    hayat kadınına ve ilgi duyana söyleyecek sözüm yok ancak toplumun temel taşı ailedir.
    Aile kavramını taşımayan hayatınızın olduğunu bir düşünün görün bakalım neler oluyor.

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen evlisin heralde bizim halimizden anlamazsın yani TOK acın halinden anlamaz KARDEŞŞŞ.KADER ve BİZİ BEKAR BIRAKANLAR .UTANSIN......(babama sevgilerimle)..........

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

sen gerçek manada evlenmek istersen evlenirsin buraya biri çıksın desinki ben evlenmek istıyorum evlenemıyorum herkesin kendınce bır alıcısı vardır ha sen şaşalı bir hayal umıt edıyorsan anca hayal edersın .. sorunun çözümüne gelince illa kendıne hakım olamıyorsan oruç tut bak bakalım şehvet denen bişey kalıyormu

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aile kavramını taşımayan hayatınızın olduğunu bir düşünün görün bakalım neler oluyor.walla aile derken benim ailem felan yok annem babam var onlar ölünce aile kalmıyo hem bekar adamın ailesimi olurmuş..........tabii bize karı boşamak kolay evlilere zor ..........ben başka bilmem arkadaş yanlış ülkede dünyaya gelmişim.mesela şöle USA =NEVADA yada batı virjinya....offffffffffffffffffff hayat oralarda....şansımı..........

Üye
    Beliz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Onlar S.x işçisi değil ,s.x kölesi!!! Ayrıca ''kime ne, sana ne ,iyi bişey'' diyerek bayanların satın alınıp kullanıldığı et pazarında,söz konusu olan kız kardeş ya da anne olsa ,olay kadın cinayetlerine kadar gider.. arkadaşlar sadece tek taraflı bakıyorsunuz ve bu çok sığ!!!

demirc tebrik ederim sizi...

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

servethalit slm kardeş ! Bülentabi Oturanboğa seni seviyorum sex güzeldir arkadaş bukadar her engelli arkadasımızın hakkı var bu bir gerçek biz her normal bir bayandan kabul edilmiyoruz buna ne diyosunuz peki benim için hiiiiçç önemli değil fakat engelli arkadasım istediği beğendiği bayan ile bu şekilde beraber olup kendini tatmin edebilir buarada 2000 kişi olmuş bu başlığa göz atan !!!

yaa Beliz bu işi hem zevk hem para yapanlar çoookk eskıden beri var bu iş kımse zorla veya zorunlu veya baskı içinde yapmıyor bu işi inandır kendini buna tamammı ekmek parası herzaman heryerde bulursun ben mılmyoner değilim! anlaşıldıumı!

Üye
    Beliz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu ahlakla, namus bekçiliğiyle ya da başka bir şeyle nasıl bağdaştırılır? Bu tarz şeyleri okumak,tartışmak,görmek istesek,bunun yeri engellilerin sorunlarını (bel üstü ) çözmeye yönelik bir site olmaz heralde...!!! Herşeyin bir platformu var.!! Site yöneticisinin yazdıklarını okuyunca dehteşete düştüm)) Örnek video vermişsiniz.. Peder Hoze ve tahminen ona günah çıkaran (ne dediğini duymadım çünkü ses kapalı) engelli kardişin bu konuyla ne ilgisi var? Bunca üyesi olan bir sitede pes dedim yani... Birkaç doymamış insanın bir araya gelip aklına geleni yazacağı bir platformsa,insanlara üye olmadan önce uyarı vermeniz lazım.Benim ailem bu konuyu burada görse,birdaha benim bu sitede gezinmeme izin vermez.Ben ilk şunun için yazdım..Erkekler toplanmış bu konu hakkında yorumlar yazarken ,engelli bayanlara da aynı hizmetin verilip verilmediğini sorguluyorlar. Bu ne cüret!!! küstahlığın zirvesi..ynı sorgulamayı ailenizdeki bireyler için yapıyor musunuz?

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

offf offf nedir yenilen takım hakemi suçlar sağlıklı adamın sevgilisi yoktur spor arabayı suçlar engellinin tek nedeni engelidir fakirin ki para vs.. hiç hatayı kendinizde aradınız mı? ben sevgilimle hastanede tanıştım o hakkaten güzel sağlıklı bir bayan ben ise tekerlekli sandelyede felçli kel vede estetik kavramına göre çirkin üstüne tanıştığımız dönemde meteliği olmayan yani sizlere göre bir kızın hayatta dönüp bakmayacağı biriyim 2,5 yıldır ilişkimiz devam ediyor ve bu sürede sadece 3 kez çiçek yolladım yani benim paramı yemek gibi bi durumda yok emekli olmadan öncede kendisinden borç aldığım dönemler oldu bir kadın dönüp size bakmıyorsa bundaki tek suçlu sizsinizdir ağır engelliyseniz maça 3-0 geriden başlarsınız ama forfet hattınız iyiyse maçı cevirirsiniz ama tutupta o kadına cinsel obje olarak bakarsanız barselona madrit birleşse hakemide alsanız o maç asla dönmez

bu işi kimse zorla yapmıyor diyecek kadar dünyadan bi haber insanlara neyi anlatsak boş ben bu konudan çekiliyorum bu kadar mide bulantısı bana yeter kış günü yazlık elbise giyen biride çok dikkat çeker bu onun normal olduğunumu gösterir Allah aklı vermiş inşallah fikride verir

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Beliz herşey normal ve gayet yolunda merak buyurma lütfen ok! herkez fikrini söleyebilir nevar bundaki! Oturanboğa ve benim dediğim gibi ısteyen konuya göz atar isteyen atmaz bukadar basit! dimi yani ! sex güzeldir begendiği,n biri olursa evli olduğun eşin veya sevgilin olursa oda tabiki ayrı bi zevk ! herseyden öte sex önemli bir unsurdur inş.her engelli arkadasım istediği kişi ile veya beğendiği kişi ile ücret karşılığı bile olsa bunu yaşar sex muhtesemdir heryönüyle bukadar !

Üye
    Beliz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mehmetselcuk bey,olay konu ya da başka bir şey değil ki kardiş.. Bu konunun burada bu şekilde ,üslup sınırı olmadan yapılması. Yoksa bize ne ,kime ne , bana ne, sana ne olayı değil mi? )) Olay neyin nerede ve ne şekilde yazılıp konuşulduğu.

Sayfa 4 / 13 İlkİlk 12345678 ... SonSon