Sayfa 3 / 13 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 190 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vilanjik;

al sana öneri ; o krum engellilere fahişe hizmeti verene kadar evlendirsin daha sağlıklı bir hayat için daha sağlıklı bir ruh hali gerekir bence. bir fahişeyle insan kendini ne kadar iyi hissedebilirki bir fahişe bir erkeği yalnızca parası için sömüürür .

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cinsellik ile aşkın bununla ne alakası var??! bu bir ihtiyaç sanki bana herkez yani erkekler diyim buna taaaki evlenene kadar çılgınbakiremi oluyor lütfen lütfen! aşk ayrı cinsellik ayrı! bunu ayırt edin lütfen!
    Aynur: bunun için ayrı maaş bağlansa ıyı olur tabi! cinsellik stresi atar rahatlatır keyf ve zevk verir!!!
    bu konu Tartışılıar!!! çok kapsamlı olarak!ben şuan burayasayfa dolusu yazarım fakat zaman yok bazı kişilerinde anlamak istemediklerinide biliyorum! !

bu konuyu iyi bir şekilde açıklığa kavuşturum ama uzun sürer! nice engelli arkadasımız var! normal ınsanlar gibi istediği şeyi yapamıoyolar her an heryerde olamıyolar heran istediği kişinin peşinden koşamıyolar! felçli yatalak vs. vs. nice engelli arkadaslarımız var ! bukadar yetermi arkadaslar! ayrıca bu işte çalışan kadınlar hayat kadınları elit ve çok güzel oluyolar bilmem anlatabildimmi? ve bu işi kendi istekleri için yapıyolar! vee ülkemizde zina diye bir yasak yok ! veee hangi çağda yaşıyoruz vee avrupayı dünyayı çokttaaan solladık nedıyonuz arkadaslar lütfen veee bu konuya neden 1550 kişi göz attı neden???

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

zinanın çağı yoktur istersen uzay çağına gir Allahın emir ve yasakları dünyanın sonuna gelene kadar geçerldir sen istediğin kadar evrim değiştir Allahın emir ve yasaklarını inkar et çağa bağla zarta bağla zurta bağla senin imanınn zayıflığından kaynaklı biir durum bu gelelim diğer saçmalıklarına her an herkezin peşinde koşmak ne zamndan beri bir insanın ihtiyaçları arasına girdi engellilere sex hizmeti veren o kurum bile senn kadar sapkın fikirlere sahip değil buda başka bir gerçek ...

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

oğlum kudurdunuz mu la sırf bu konu niye sürekli güncel diye bir girip bakayım dedim... gitmek isteyen bile var aramızda hani ihtiyaç diyosunuz da zinaya girer kardeşim bu ...ha gerçekten sapıklık derecesine kadar varıyor sa durum o zaman bir önerim daha var şişme alın bence ksr bakmayın kızlar bunu söylemek istemezdim ama

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen anlamıyosun Nasibegül anlamak istemiyosun veya ben anlatamadım! Allaha şükür benim imanım ve kalbim çok iyi birisiyim!!!

turan seninde anlamak istemiyosun belli neyse anlamamak için inat ediyosunuz! herkez herseyi biliyor hiç merak etmeyin! bu konuyu görüpte hoşuna gıtmeyen zaten bakmaz kardesim bukadar basit!

Oturanboğaaaaaaaaaa Bülentabiii nasılsın saygılar!

sende abarttın ayıp ettin twillight we want it live ok!!!

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

cinsellik zevktir hiçbir zaman ihtiyaç bahenisi uydurmayın siz abazalıktan ölen birini duydunuzmu kadınları bilemem ama erkek bedeninin zorunlu ihtiyacı sadece spermin atılmasıdır bunuda beden hiç birşey yapmasanızda kendi atar cinselliği beden değil ruh arzular boşuna yediğiniz halta kılıf uydurmayın olaya (dini acıdan bakmıyorum yanlış anlaşılmasın) iki kişinin hatta daha fazla kişinin hür iradesiyle yaptığı şeyler kendilerini bağlar bizlerin yargılama hakkı yoktur lakin iş hayat kadını oldumu bunda hür irade diye birşey yoktur hangi kadın kendi isteğiyle o mesleği seçer sizle para karşılığı birlikte olan bir kadının gözlerine baktığınızda aldığı zevkimi görürsünüz yoksa onu bu hale getiren siz ve siz gibilere olan nefretinimi o anda onun içinden geçenin sizin ne yakışıklı vs olduğunuz düşüncesimidir yoksa size ettiği küfürmüdür ailenizden bir kadının para karşılığı bir başkasıyla yatmasını normal karşılayabilirmisiniz ve unutmayın bu kadınların bir çoğu zorla bu işe çekilen insanlardır gün gelirde kız kardeşinizde onlardan biri olursa boşuna feryat etmeyin tüm bunlar bir yada ingilteredeki olaya gelelim buna devletin engelli sömürüsü diye yasak koyması yanlıştır siz hayat kadınına vesika verin vergi alın ama engelliyle oldumu yasak koyun bu olmaz deselerki kadın bedeni sömürülüyor o nedenle fuhuş tamamen yasak ona kesinlikle katılırım ama siz türkiyede olduğu gibi genel ev kapısına polis koyup o işten vergi alarak devlet pezevenkliği yaparken müşterinin kim olduğuna karışamazsınız

bir kadını kendi isteği dışında fuhuş yapmasına direk yada dolaylı yoldan neden olanların Allah belasını versin Allah ın laneti onların üzerine olsun

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamam ozaman engelli arkadaslar herhangi bir zevki ihtiyaç için taxiye atlayın umumi ev hotel motel vs. vs. nasılsa paranızda boldur! kolay gelsin!

demirci tabiki zevki ihtiyactır ve ayrıca abazada olabilir insan gayet normal yani rahatlama keyf alma haz zevk STRESS atma kafa boşaltma istek arzu ihtiyaç sevinç heyecan sempati sıcaklık ne ararsan var Sexde daha ne olsun kardesim....

SEX güzel bişeydir kim ne derse desin! helede birde hoşuna giden biri olursa ! dünyayı bi kenara bırakırsın O an!
    Helal olsun ingiltereye! bu konu şuan 1850 kere Görüntülenmiştir arkadaslar!!!

Aile ve sosyal politakalar bakanlığına bu konuyu açıp yazı yazacam! sosyal yardımlaşma dayanışma vakfına gidiyuorum şimdi onlardan sex için zaruri ihtiyacım olduğu için para talebinde buluncam ! eyi günler bol güneşler arkadaslar!

Üye
    zaferdağ Avatarı

Gerçek Adı
    zafer dağ
    Son Giriş
    12.11-2015
    Saat
    11:19
    Yaşadığı Yer
    manavgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hizmeti verenler ve alanlar memnun ise problem yok... Bu arada bazı arkadaşlar İbrahim TATLISES döneminden Tarkan dönemine geçememişler... Yazıııık...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Beğenmeyen, ilgi duymayan, başlığı takip etmez (kimse kimseyi bir şeyler yazıp çizmekten men edemez bu sitede). Bu kadar basit. Kimse kimsenin namus bekçisi değil. Kimle sevişip sevişmeyeceğini size mi soracak insanlar? Seks işçiliği dünyanın en eski mesleklerindendir. Bu işi yapılış şekli, koşullar, oradaki mafya ilişkileri, devlet düzenlemeleri vs. ayrı bir konu, ama yetişkin kadın-erkek seks işçiliği yapıyorsa ve birileri de bu hizmeti satın alıyorsa, kime ne?

Seks, dünyanın en keyifli duygularından biridir. Bunu yaşamamış olmak -kadın ya da erkek- büyük bir talihsizliktir. Kişi aseksüel değilse, canı birileriyle birlikte olmak ister. Ve kişi gündelik yaşamda bir partner bulamıyorsa (ki heralde sakatların ezici bir çoğunluğu bulamıyor), bu durumda seks işçiliği yapan birilerinden hizmet almak yapılabilecek en mantıklı şeydir.

Yanyana geldiğimizde bu açlıklarını büyük bir buruklukla dile getiren arkadaşlarımız, iş burada böylesi bir konunun tartışılmasına geldiğinde -böylesi sert karşı çıkışlar nedeniyle- görmezden gelmeyi tercih ediyorlar.
    Seks olmadan mutlu musunuz, seks aklınıza bile gelmiyor mu, seks deyince ifrit mi oluyorsunuz, ne güzel, size hayatta mutluluklar dilerim. Ama bırakın ben de ne yapıp yapmayacağıma kendim karar vereyim. Ben size zorla "sevişeceksiniz" diyor muyum da siz bana "sevişmeyeceksin" diyorsunuz?

Dindar bir sakatın seks ihtiyacına dair güncel bir film öneririim: The Sessions | Aşk Seansları.
    İzleyin, oradaki peder'den öğrenecek çok şeyiniz var...

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

şu insan oğlu ne acayip bir varlıktır yaptığı her yanlışa ne güzel kılıflar uydurur bir kadının hür iradesiyle başka biriyle sırf sex için birlikte olmasını çağdaşlık ilericilik sayar buna karşı gelenleri gericilikle suçlar ama iş kendi kız kardeşi veya kızına geldimi en gerici yine o insan olur gelişmekten bahseder çağ atladığını savunur köleliğe cariyeliğe tamamen karşıdırda iş sex köleliğine geldimi fikirler hemen değişir bu işin yapan kadınların nasıl bu batlaklığa sürüldüğünü bilmezden gelir bırakın zorla olanı bir kadın para karşılığı bedenini satmak zorunda kalıyorsa ve bu dünyanın en eski mesleğiyse demekki bu dünya halen çağ atlamamış bana kimse bunu savunmasın ben 6 yaşımdayken hayat kadını bir komşumuz vardı gece kondu tipi evlerde otururduk çok güzel baklava yapardı bende her fırsatta yanına gider afiyetle baklavamı yerdim birgün pezevengi kadına bi hayli ağır hakaretler yağdırıyordu sonra o evden çıktı ben kadıncağızın yanına gittim suratı kan içindeydi aradan 2 gün geçti beni çağırdı sırtına krem sürmemi istedi o morluk ve diş izlerini hayatım boyunca bir an dahi unutmadım ve benim afiyetle yediğim baklavalar müşteri içinmiş o günden beri bırakın bir hayat kadınıyla birlikte olmayı düşünmeyi baklava bile yemedim şimdi siz gidin o zavallı insanlarla kendinize bir kılıf uydurup doya doya tatmin olun size dünyanın en büyük zevkini yaşatsınlar bunun bedelini asla düşünmeyin hadi belinize kuvvet "cağdaş" arkadaşlarım

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Parayla sex bir araya geldimi işin içine pişmalıklar girer,diyelim ki engelli arkadaşımız fahişelerden biriyle ilişkiye girdi ,sonra ya bir de ona bağlanırsa tekrar onu görmek isterse hayatına dahil etmek isterse ne olacak ?Daha büyük bir yıkım olmaz mı ,bence anlık zevkler peşinde koşmak yerine uzun soluklu ilişkilerin insanını bulmak ,hayatın zorluklarıyle birlikte mücadele etmek daha sağlıklı ,parayla yapılan sex çok onur kırıcı

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

yaa gerçekten sizi anlamıyorum ben şahsım adına kimsenn namus bekçiliğini yapmaya çalışmıyorum burada ben engelli bir birey olarak kadın yada erkek olarak cinsiyet ayrımı yapmadan konuşucam, benim en temel ihtiyacım sevgi ve saygı bana saygı duyacak beni sevecek biri urada kimse cnsellik yaşamak istiyor diye kimseyi suçlamıyor ama böyle bir sömrüyü okadar güzel bir şeymiş gbi anlatıyorsunz ki, zaman zaman bir çoğumuz yaşamıştır ki beni en çok çıldırtan şey toplum içersinde diğer insanlar gbi idame edemem ve yalnız olmam çevremin olmaması sevgilimn olmaması bana saygı duyan beni seven elini tutabileceğim gözlerine bakabileceğim biri. Siz parayla kiraladığınz bir hayat kadınıyla hiç bir duygu bulummadan ihtiyacınızı yarım saat beraber olarak giderdiniz ki zaten insan buna her zman ihtiyaç duymazsınız arada bir peki o gidince ne olacak gene yalnız odanızda duvarlarla başbaşa kalacaksınız bi eşi olsa bir sevgilisi olsa beraber film izlerler yemek yerler muhabbet ederler yaşanak bütün güzel şeyleri yaşarlar. bir insanın elini tutabilek okadar güzel bir şeyki parayla kiraladığınz birnin elini tutabilirmisniz. evet engellilerin mutlu olmasını istiyorum ama insanca sömürülerek değil bütün duyguları yaşamasını istiyorum sevilmesini saygı görmesini her kez gbi sevgilisinn olmasını evlenmesini . eğer siz kedinizi hayat kadınına layık görüyorsanız ve bu şekilde bir uygulamayla onure edildiğinizi düşünüyorsanız size mutluluklar. ben normal bir hayat yaşamak istiyorum kadınlar içinde böyle bir uygulama varmıymış diye soruyorsunz benim sevilmeye ihtiyacım var kiralaln biriyle yarım saat geçirmek cinsellik değildir hiç bir zamnda kabul etmiycem hiç bir zamnda kafam basmıycak böylesine bir çıkar ilişkisine. bayan olduğum için değil erkek olsaydım gene aynı şeyleri savunurdm. param için yanıma yakşalanların canı ceheneme...Ben diyorum ki madem o kurum engellileri düşünüyor onların normal bir hayat sürmesine bir çare arasınlar. BU sadece bir sömürü ...

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

6 yaşında geçirdiği çocuk felcinden sonra, madeni bir kutuda, solunum cihazına bağlı olarak yaşayan 36 yaşındaki Mark O’Brien’in öyküsünü anlatan filmin en önemli erdemi aşırı duygusallık tuzağına düşmemesi.

ENGELLİ ŞAİRİN SEKS HAYATI

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Daha önce buna benzer bir konu açmıştım silinmişti.Konu ise Amerikada açılan genelevede bayanların yerine erkeklerin çalışması, müşterilerin bayan olması.Bu haberi güncel bir gazeteden almıştım ama ne yazıkki açtığıma bimpişman oldum.Her konuda eşitliği savunuyorsunuz engelsiz ve engelli hakları aynı olmalı, bence şaşıracak bir durum yok.İki taraf istiyorsa bundan doğal ne olabilir.Bir çomakta başka yerden sokalım, başbakanımız 3 çocuk yapın diyor evet malesef 10 gencimizden yedisi bekar evlenemiyor bu yüzden onların yapacakları cocukları diğer zengin durumu iyi olan 3 gecimiz 3 cocuk yapma görevi verilmiş.Bekar geçlerimiz avucunu yalasın, geneleve insan bir kere gider milli olmak için ,sonra gittiğine bin pişman olur.Zaman değişti artık aldatan altana ,bunu yapan iki kişi biri erkek biri dişi.Allah c.c. şaşırtmasın insanı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    demirc, ben de sana en uç örnekler vererrek istediğin her şeye dair iddialarda bulunabilirim. Seks işçiliğine dair tartışmak istemiyorum (bkz: Seks İşçisi | Seks İşçiliğine dair tartışmalar).

Bu hizmet var, yani seks işçisi var ve seks işçisinin sunduğu hizmeti isteyen var. Nokta.

Ben, sakatların da seks ihtiyaaçlarını karşılamak için seks işçiliğinden yararlanabilmesi gerektiğini düşünüyorum. Eline erkek-kadın eli değmeden yaşamanın ve ölmenin başedimesi çok zor bir durum olduğunu düşünüyorum. Seks güdüsünü karşılamanın insanı çok rahatlatacağını ve gündelik yaşamına büyük keyif katacağını düşünüyorum...

Ha, bir sevgilin/eşin var ve onlasın. Zaten sorun yok! Sev, seviş, keyfince yaşa. Ama ya bu yoksa? Bir nedenle bu olamıyorsa, o zaman ne olacak? Seçenklerin ne? Seks işçiliğinin bir seçenek olarak sunulmasından kime ne?

Sayfa 3 / 13 İlkİlk 1234567 ... SonSon