Sayfa 2 / 13 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 190 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bencede süper bir uygulama fiyatın nereden ödendiği değil insanların ihtiyaçlarını gidermesi önemli mutlu olmaları önemli

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

"İhtiyaç gidermek" ve "cinsellik" arasındaki bağ kurup düğüm attınız ya haklılığınıza dair, "helal olmasın!" diyorum... Bu etkinliğe zorunluluktan dolayı katılmak durumunda kalan kadınların ruhu sizi hiç mi ilgilendirmiyor ya? İğrençsiniz... Çözüm bu mu yani? Arzınız talep oluşturacak. Ve birçok kadın bedeni bu sebepten pazarlanacak...

Siz yorulmayın! Ben, "geri kafalı, empatiden ve erkek dünyasından uzak; hala cinselliğin kadın için de erkek için de aşk ile paylaşıldığını düşünen masum bir köylüyüm! Ve biliyorum gerçek dünya hiç de benim düşündüğüm gibi değil...

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nagihan07;

ben antalyada biliyorum adres vereyimmi :=)

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Seninle aynı fikirdeyim Mezom.. Erkek bedeni ya da kadın bedeni ihtiyaç giderilecek bir et parçası değil! Cinsellik bir ihtiyaç da değil bana göre.. Aşksız, sevgisiz, duygusuz günü birlik yaşanan ilişkilerin aşağılık bir durum olduğunu düşünüyorum.. İnsan bedeni bu kadar ucuz olmamalı.. O kadar basit değil bu işler.. Desek de ne faydaa.. Alem bildiğini okumaya devam edecek.. Allah hayat kadınlarının yardımcısı olsun.. Onlara ihtiyaç gidermeye giden adamların insanlıkla alakası yok bence.. Cız etmez mi insanın içi..? Etmesi lazım, insansan etmeli! Vicdansız, bencil ve hayvani duyguları baskın gelen namusdan ardan bi haber olan insan işi bu işler.. Hiçbir kadın gönül rızası ile, isteyerek yapmaz bu işi.. Tabi erkek milletinin keyfi söz konusu olunca kadının ne istediğinin bir önemi yok, basarsın parayı içindeki bütün pisliği kusarsın kadının bedenine..İnsan evladı olan bir insan asla bu yollara başvurmaz.. İki insanın gönül rızası ile yaşadığı birlikteliklere, içinde sevginin saygının olduğu ilişkilere lafım yok, o da yanlış bana göre ama en azından sömürülen olmuyor işin içinde, diğer türlüsünü midem kaldırmıyor.. Hayat kadınları için her zaman dua ediyorum.. Allah sütü bozukların şerrinden kurtarsın inşallah biran önce onları..

Üye
    Beliz Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bayanları nasıl böyle seviyesiz bir konunun içine dahil ediyorsunuz? Engelli ya da engelsiz ,bayanları böyle erkek muhabbetlerinin içine dahil ettiğiniz için sizi kınıyorum. :P:P Umarım fikrimi yazdığım için beni ''engellemezsiniz!''

Üye
    cesuromar Avatarı

Son Giriş
    10.09-2013
    Saat
    09:49
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam çok normal adamların içinde var aileden yetişme bunlar aileden veyahut çevreden öyle görmüşler ve devam ediyorlar.Bunların demekki hiç anası bacısı teyzesi halası baldızı yengesi nenesi yok galiba ama o durumda olan o bataklıga düşen herkesin bir ailesi veya bu yazdıklarımdan biri mutlaka var artık konuyu sizin yorumlarınıza bırakıyorum allah vere böyle bir konu açtılar diye konu silmezler ama benim bu yazdıgım yorumuma da tarafsız bakamazlar.

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    83
    Blog Mesajları
    2

yahu ben şaşkınlık içindeyim ,bi kişide ne zamandır çıkıp, ne bu rezalet demiyor ,yılışık birkaç kendine bilmezde konuya destek veriyor ,allah sizi ıslah etsin bune hayasızlık bune utanmazlık rezillik ,onlar gavur üstelk ingiliz ingilizlerin geçmişini bilmiyormusunuz onların aile içi bile .............normal geçmişde nüfus azalıyor diye üleke yönetimi neler yapmış hiç okumadınızmı çok normalmiş gibi hiç utanmadan arlanmadan ihtyaç diyip kendilerine kıredi çıkaranlar kendinize gelin bastıgın yerleri toprak diyerek geçme tanı...site yönetiminide kınıyorum başka konular kapatılırken burası ,bu ayıp bu utanç günlerdir burda....bu kadarınıda beklemezdim burdan...

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaa ne güne kaldık yaa gerçekten çok çok ayıp bee olurmu böle yaaa kınamak lazım , kadınlar ingiltere gibi bir ülkede zorla tutulup getirilmiyor bu 1 2incisi şaka gırgır biyana hakikatten yerinde bir uygulama , doğru bir tespit ve bravo kutluyorum !!! bu bir arzu istek nefs ve büyük ihtiyaçtır ve herşeyden önemlisi sıkıntı ve stresi bi nebze gideren bir yöntemdir !!!oh herkez ne güzel ıhtıyacını gidersin engelli arkadasım seyretsin ! dikkatinizi çekerim ! 3üncüsü ne ne ayıbından bahsediyoruz lütfen lütfen! ben uzun süredir bu sitedeyim! genelleştirmicem şuan çünki bayanları katmıcam onun dışında böle bişeyi 98% kimsenin red etmiyeceğini bastıra bastıra öne sürüyorum!daha konuşurumda neyse şimdilik yetsin!

Üye
    atildertli Avatarı

Gerçek Adı
    atıl
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yes wi can

Üye
    antepli Avatarı

Gerçek Adı
    Cahit
    Son Giriş
    31.03-2016
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep/Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sizce de çok acı değil mi ? Biz engellilerin adını kullanarak böyle utanç verici bir konuda reklam yapmaları.

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

[QUOTE=mezopotamyali kederi;1271405]"İhtiyaç gidermek" ve "cinsellik" arasındaki bağ kurup düğüm attınız ya haklılığınıza dair, "helal olmasın!" diyorum... HELAL OLSUN DİYORUM SANA AĞZINA SAĞLIK.

Üye
    cesuromar Avatarı

Son Giriş
    10.09-2013
    Saat
    09:49
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah islah etsin sizi bende bundan fazlasını demiyom

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Bunun İçinde Devlet Size Maaş Baglayabilir:=)

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    83
    Blog Mesajları
    2

buraya baktıkça midem kalkıyor aboneligi sonlandırıyorum ,bu konuyu normal gibi görüp onaylayanları ve destek verenleri ALLAH bildigi gibi yapsın...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aşksız cinsellik olur mu ? Bal gibide olur ve nitekimde oluyor.
    Cinsellikte yemek içmek cihetinden temel ihtiyaçlarınızdan biridir.Burda sözkonusu olan şey, bu işin zevk için değil ihtiyaç için yapıldığıdır.Tu kaka haysiyetsizlik deyip kınayanlar keşke bu konuda varsa çözüm önerilerini sunsalardı daha büyük katkı sağlamış olurlardı.Bu uygulamayı yürekten destekliyorum.Bana göre uygulamanın tek eksik yönü kadınları kapsamamsı.Erkek eksenli bir çözüm olarak gördüm uygulamayı.

Sayfa 2 / 13 İlkİlk 12345612 ... SonSon