Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    likarbam Avatarı

Gerçek Adı
    ismet karamehmetoğlu
    Son Giriş
    04.03-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 0/069 özürlü raporum var, malulen emeklıyım , ben ve benım gıbı olan engellılerın ,2022 yasasından, ne gıbı haklarımız var

3600 üzerınden malulen emekli oldum , yenı yasadan yararlanarak maaşim 1002 tl olmuş, ben ve benım gıbıleren hakları varmı varsa neler nasıl yararlanabılırım , tabıkı ıhtıyacım olmasa hak aramam borclarım cok oylekı bır işitme cıhazına ıhtıyacım var ama su an alamıyorumnedenı, on mılyar borcda olmamız teş ederım

işitme cıhazına ıhtıyacım var , bılıyorsunuz eskıden makul bır ucret ödenırtı, şimtı hemen hemen tamamını bızler verıyoruz ,devletımız 300 kusur lıra vermekde oysa benım işidecem cıhaz en az bır mılyon beşyuz lıra , ama 2022 yasasından ben ve benım gıbılere sosyal yartım varmı ne gıbı haklar var teşk

Üye
    likarbam Avatarı

Gerçek Adı
    ismet karamehmetoğlu
    Son Giriş
    04.03-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm kardes ben her zaman gıremıyorum ne kadar cok calısırsan masın yuksek olur ısıtme cıhazına ıhtıyacım var ama uygunu bulmam lazım

Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    emekli olan birisi 2022 sayılı yasadan yararlanamaz.