Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bizim için türksel bir tarife çıkarmış,bu faturalı tarifeyi kullanmak istedim burnumdan geldi,hattı aldım 2 gün sonra açıldı online işlem yapmak için sadece karttan bi şifre isteginde bulundum ücretsiz şifre geldi,numarama ait siteye girdim hat özeti tamam bizbize destek ses tarifesi,bide fatura bilgilerime girdim yemin ediyorm gözlerime inanamadım 52 tl fatura,sorunumu müşteri hizmetlerine aktardım çözüm aşamasına gidildi hala bana dönülcek 4 gün oldu ses seda yok türkselden,durumu hat aldıgım bayiye bildirdim yetkilileri aramışlar o fatura güncel olarak 52 görükür ama 20 gelir demiş tamam dedik,yine bana dönüş yapmadılar türksel müşteri hizmetlerini aradım tekrar bilgi verdim fatura ödeme tarihi geldi hala çözemedinizmi benim bu 52 tl yi dedim tamam beyfendi bakacagız yine beni salladılar,hala bekliyorum bu gün gece işten geldim yine online işlemlere girdim faturama baktım 52 olan fatura 55 olmuş yemin ederim hattımı takıp bir tek numara çevirmedim yemin ederim hattım tlfnda 5 dk dahi takılı durmadı ama faturaya bakın 55 tl napmamı istersiniz,beni bu rezletten kurtarın hattımı vodafonmu aveamı faturalıya çevireyim,şimdi bu hat geçişinde ne yapmam gerek,yardım lütfen

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    20:58
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle faturanız kesilsin ve size ibraz edilsin hiçbir itiraz ödemeyi durdurmaz öedemenizi yaptıktan sonra mahkeme olayna girin son dönemde bu ve benzeri durumlarda mahkeme tüketiciden yana kararlar veriyor sonrada vodofonu tercih edin ben kullanıyorum iki yıl oluyor bir sorun yok memnunum

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Üye
    serkanser Avatarı

Gerçek Adı
    SerkaN
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim anladığım kadarıyla "hattı aldım 2 gün sonra açıldı" dediniz.
    Yeni türkcell hat aldıysanız bu 35 tl oluyor,
    ardından bir tarifeye bilmeden veya bilerek üye olmuşsanız 20-25 tl civarındadır, zaten destek ses tarifesi 29 tl gibi birşey sanırım bunuda eklemiş olmalılar ki toplam 50 tl üzeri olmuştur diye düşünüyorum..?

Üye
    muhabetci Avatarı

Gerçek Adı
    selim
    Son Giriş
    30.07-2016
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 8 aydır kulanıyorum cooook memnunum 21 tl fazla ödemiyorum 1500 dk turkcell 500 dk her yöne kulanıyorum coook seviyorum
    sen baska yerleri aramıssındır 0900 yada 444 gibi

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    muhabetci;

selim kardeşim şakası bile hoş deil hattı takmaya korkuyorum desem yeri,sadece online işlemler için şifre aldım hat özeti hangi tarife falan die baktım,bi baktım güncel faturanız 52 tl 3 günmü aradan geçti tekrar baktım gece işten geldim baktım güncel faturanız 55 bu ne ayak dedim müşteri hizmetlerini aradım bi sürü yalan bi sürü palavra hattı takmadan 1 aylık ödeyip başka operatöre geçecegim öyle görünüyor..