Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm özürlü başbakanlık kimlik kartımı kaybettim raporumunda aslı yok fotokopisi var ne yapmam lazım raporum sürekliydi aslı yok ama fotokopisi var ne olur yardım edin hastaneye raporumun fotokopisini götürdüm 10 sene önce almışşsın o doktorlar yok dediler fotokopisi var alimde hemde sürekliydi raporum

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kimlik için geçmiş olsun, gazeteye kayıptır ilanı verin. Eğer hastanenin arşivleri yanmadıysa ( bu yalanı söylerler ) raporunuzun bir aslını hastane arşivinden alabilirsiniz. Ve çoğaltabilirsiniz. Şikayette bulunun oradaki memurun amirine veya başhekimliğe. Bir şekilde neticeye ulaşırsınız. Hasta hakları bölümü olması lazım oraya da başvurun.
    Raporunuzu aldıktan sonra başbakanlık kimlik kartı için yeniden başvurun veya eski kartınızın yenisini çıkartabilirsiniz bir dilekçe ile.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kartınız için elinizdeki rapor fotokopisi ile raporu çıkarttığınız hastahanenin başhekiminin yanına gidin ve aslı gibidir kaşesi vurdurun sonrada shçk kart içinmüracaat edebilirsiniz kolay gelsin

Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tşk arkadaşlar kaybolan kartımın fotokopiside var raporumunda fotokopisi var aslı yok raporumun hastaneye istedim 10 sene olmuş tekrar çıkacan diyorlar raporum sürekli ama insanlara işkence hoşlarına gidiyor