TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 3 / 30 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 441 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Sametmenc05 Merhaba, kullandiğım paket 8mbps 50gb tı.48TL. ödüyordum şuan emsali 51.80TL.. Bana yardımınız için teşekkür ederim ancak ben bana degil Tüm engelli arkadaşlar bu indirimler fayladanmasını istiyorum ve bununla ilgilide CİMER' e yazdım verilen cevapta ilgili işletmeye yazılacak denildi bunun üstüne gidiyorum %25 engelli indirimi yapmamanın ve engelliler arasınsa ayrımcılık yapılmasınında BTK Mevzuatında bir yaptırımı da var tabiki..
    Ancak size şunu sormak isterim ben engelliyim hat benim üzerime benim eşimde engelli hattı kapattırıp onun üzerinde mi açtırmak gerekiyor yoksa tavsiye ettiğiniz başka bir yol varmı? Bu arada TürkNet ile görüştüm ona geçişte yapabilirim Telekomun altyapısını kullanıyorlar ve Türk Telekomda 16Mbps 75GB paket TürkNette 48.50TL. en azından TürkNet böyle bir ayrımcılık yapmıyor diye düşünüyorum.

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.252
    Verilen Beğeniler
    6.127

@uNiQuE_54 telekommı sizinki yenimi geçtiniz engellimi

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

@sahranil yok yeni geçmedim 2 yıldır kullanıyorum 2 hafta sonra taahut bitecek engelli tarifesini yeniletmek istedim ancak Mevcut engelli aboneler engelli indiriminden faydalanamıyormuş ve sadece yeni engelli aboneler faydalanıyormuş bunu yeni öğrendim.

Arkadaşlar Konu ile ilgili CİMER'e şikayetimi ekte belgeleriyle aşağıdaki gibi yazdım umarım faydası olur eğerki BTK Kurulu görevini yaparsa tabiki..

Şikayet: TürkTelekoma ait .............. nolu mevcut engelli abonesiyim. Mevcut engelli internet müşterisi olduğum sebebiyle taahhüt süresi (29.08.2018) sonrasında tarafıma engelli indirimi yapılmamakta olup, ilgili paket başvurularında da mevcut engelli müşteriler ile yeni engelli müşteriler arasında AYRIMCILIK yapılmaktadır. Mevcut internet tarifeleri ile engelli internet tarifeleri kıyaslandığında asgari %25 engelli indirimi tam anlamıyla uygulamamakta olduğu ve ayrımcılık yapıldığı apaçık görülmektedir.

Konuyla ilgili BTK sitesi üzerinden yaptığım şikayet başvurum ve verilen işletmeye ait olumsuz cevap ekte sunulmuştur.

Bilgi Teknolojileri Kurumunun 2011/DK-07/653 Sayılı kararına göre ENGELLİLER ARASINDA AYRIMCILIK YAPILMADAN TÜM ENGELLİLERE asgari %25 indirim uygulanması gerekmekte olup, Kurul Kararları ihlal edilerek uygulanması, Ükemiz nüfusunun %7'lik kesimini oluşturan engellilerin eşit şekilde hizmet almalarında negatif bir AYRIMCILIK yapılarak mağduriyetlere sebebiyet vermekte ve şikayete konu yaygın engelli abone mağduriyetlerine yol açtığı görülmektedir.

Ekte sunulan belgeler Kurumunuz Mevzuatı "Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu İdari Yaptırımlar Yönetmeliği" çerçevesinde incelenerek ilgili maddeler gereğince gerekli idari cezaların Kurul Kararlarınız neticesinde verilerek sonuçlandırılması, Ülkemizde mağduriyet yaşayan ve sosyal açıdan Devletimizce desteklenmesi gereken engellilerin bir an evvel mağduriyetlerin giderilmesi hususunda geregini arz ederim.

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.252
    Verilen Beğeniler
    6.127

Bişi yapmazlar tehatüt bitince uygun tarife yokmu bizimki normal tarife arıp duruyolar 79 felan ödücez galiba bende yeniletme diyorum kendime yptırım dedim 100gb bizimki

https://hizliresim.com/4z9BQp

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    826
    Verilen Beğeniler
    3

Türknete geç galiba engellilere indirim var
    @-mka nerede galiba neti kapanmış

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.252
    Verilen Beğeniler
    6.127

Onlada babam uğraşmaz müşteri hizmetleri iyi değilmiş

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    826
    Verilen Beğeniler
    3

Türk Telekom bayisine gittin
    Bu zamanın fırsatlarından bilgi alsın
    En uygun indirimli tarife hangisi diye

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.252
    Verilen Beğeniler
    6.127

Öle yaparız artık
    @uNiQuE_54 tehatüt bitince ne kadar ödücekmişin

Aynı kalırsan

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @sahranil Taahhüt bitince bilmiyorum nekadar olduğunu ancak yeni normal kampayaları 65.90TL. Bu arada ben 3-5TL. indirim peşinde değilim yanlış anlamasın kimse amacım sadece bizlere bir hak veriliyorsa bana sahip çıkmak gerekli yere şikayetimi bildirmekle yükümlüyüm herkes aynı şeyi yapmış olsa zaten sorun çözülür, ben üzerime düşen vazifemi yerine getirmis oluyorum. CİMER'den iki satır şikayet yazısı yazıp ilgililere bilgi veriyorum birşey kaybetmiyorum. Umarım dikkate alınır alınmazsa da operatör değiştiririm herkes gibi tabiki bukadar basit.

Üye
    Pride Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    17.08-2018
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    9

@uNiQuE_54

Merhaba , o zaman şöyle bir yol izleyelim hattı kapattırma talimatı verin arkadaşlar sizi 7 gün içerisinde arayacaklar ve kapatmamanız yönünde size kampanyalar önererek ikna etmeye çalışacaklardır. BU şekilde indirimden faydalanabilirsiniz. Eğer istediğiniz kampanyalar size uygun düşmez ise internet hattınızı kapattırıp yeniden bir hat talebinde bulunabilirsiniz.

Ev telefonu kullanmak istemiyorsanız KONUŞTUKÇA öde yani tek fatura olan kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtin. Ve şuna dikkat edin 8mps çok düşük bir hız santraliniz eğer 32 mpmbps yi destekliyorsa bu hıza yükseltin akn dolduğu zaman hızınız 16 mbps ye düşer ve hızdan ödün vermemiş olursunuz. Engelli tarifesi normalde taahhütsüzdür raporunuzu ibraz etmeniz durumunda 55 lira olması lazım ücreti. Siz hattı açtırırken engelli raporunuzun aslı gibidir olan suretini Türk telekoma verdiniz mi? Vermediyseniz yüksek gelir ücreti

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    176
    Verilen Beğeniler
    95

Bende engelli tarifelerini taahütsüz biliyorum.
    Belki siz normal ve taahütlü aldınız ondan dolayı böyle bi şey oluyor.
    Ben yıllardır ttnet kullanıyorum, taahüt falan yoktu, ilk defa sizden duydum.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    176
    Verilen Beğeniler
    95

Arkadaşların dediği gibi sanırım TT net durumları değiştirmiş, fiyatlara zam yapmış ayrıyeten de taahüt olayını getirmiş.
    Adamlar indirim yapmayı bi şarta bağlamışlar.
    Açıkcası sitesinde bi kaç farklı bilgi mevcut kafam karışmadı değil.
    TT net te bozdu demekki

https://bireysel.turktelekom.com.tr/...ampanyasi.aspx

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Aynen 24 ay Taahhütlü ve sadece yeni engelli müşteriler engelli indiriminden faydalanıyor. Mevcut Engelli abonelerine engelli indirimi yapılmamakta.. Mevcut Engelli Müşteriler ile Yeni Engelli Müşteriler arasında da AYRIMCILIK yapılmakta..

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.252
    Verilen Beğeniler
    6.127

Ttnetin şirkete yazsanız

Üye
    halil385 Avatarı

Gerçek Adı
    Halil
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    40

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    6 aydır Türk Neti kullanıyorum. Türk telekomdan vazgeçtim ne indirim alabildim ne de hızımı 20 mbps den yukarı çıkarabildiler.
    Türk.net e geçtim aynı altyapıyı kullanıyor ama VDSL portuna taşıdılar şu an 35 mbps hız ve akn yok taahhüt yok 49 lira ödüyorum. Müşteri hizmetleriyle de işim yok online işlemlerden bir sorun oluyorsa yazıyorsunuz. Sanki Türk telekom anında destek oluyor müşteri hizmetleri.

Türk telekom iptal ettiğimde resmi başvuru yaptıktan sonra 65 lira yerine 45 lira ödeyin devam edin kapatmayın felan dediler ama yine hız problemi ve akn derdiyle işiyle uğraşaktım. Ve taahhütü cabası.

Türk.net kullanan bir çok arkadaşımız var referans linki de verip duruyorlar onların vasıstasıyla kayıt olun 1 ay da bedava kullanın mis.

Sayfa 3 / 30 İlkİlk 123456713 ... SonSon