TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 49 / 95 İlkİlk ... 3945464748495051525359 ... SonSon
Toplam 1413 mesajın 721-735 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @umutsuzvaka Valilik kurumlara yazı göndermiş yazı var bende ama yükleyemiyorum sendika gönderdi ayrıca kurumda çalışanlara mesaj olarak gönderilmiş ve yazı hazırlanıyor.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

@i_brahi_m Antalya'da iptal edilen birşey yok Antalya Valiliği yazısı ve kurum mesajları var ve kurumdan yazı hazırlanıyormuş yani Antalyada engelliler 1 haziranda işbaşı yapmayacak.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    44

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: tb2nhf Mesajı Gör
    Bakıyorumda herkes çepe almış bana ben engelliler ardındansa ayırt kayıt yapıldı şu kronik gelsin bu kronik gelmesin diye ben şartları eşit olmasını savunuyorum
    Ben şahsen çalışma taraftariyim ama bunyem enfeksiyona acik ve maskeyle bes dakikadan fazla dursam nefesdarlığı yaşıyorum
    Şimdi sağlıklı bir insanla hasta bir insani aynı kefeye koymanın nesi adalet? Ben hasta olsam tüm sistemim çöker çünkü bağışıklık sistemim ilaclarla zayiflatiliyor
    Kronik hastalığı olanin vücudu zaten hastaliga açıktır ve bu kisilere her türlü tedavi yöntemi rahatlikla uygulanamaz hafif ilaçlar verilir iyilesmesi uzun sürer belki kurtulamaz
    Bu riskin alinmasi sonucu hasta olsam, iyilesecegimin garantisi var mı ya da daha kotu olsam kim verecek hesabını?
    Burasi engelli sitesi elbette birlik beraberlik olmalı fakat siz de şunu atliyorsunuz. Engel durumu işe gitmesine engel degilse, hastalık açısından saglikli bir insandan farki yoksa bünyesi güçlüyse calisabilir. Tabii gitmek istemeyen varsa ona da saygi duyarım sonucta engelli olarak pozitif ayrimcilik yapılması da gerektigini düşünürüm.
    Burada kimse "iyi ki hastayım evdeyim, hastaligimi kullanayim" derdinde degil bence. Sağlikli olayim da çalışıp hayatımı idame ettireyim, ki daha izne ayrildim bir hafta sonra ne zaman geleceksin sen gel de ben izne cikacagim diyenler oldu. Ben varken yatan insanlar biraz çalışınca aglamaya basladi.
    Sizin sağlık durumunuz iyi demek ki buradaki insanlara saldirabiliyorsunuz.

Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    47

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gul2011 Mesajı Gör
    Ben şahsen çalışma taraftariyim ama bunyem enfeksiyona acik ve maskeyle bes dakikadan fazla dursam nefesdarlığı yaşıyorum
    Şimdi sağlıklı bir insanla hasta bir insani aynı kefeye koymanın nesi adalet? Ben hasta olsam tüm sistemim çöker çünkü bağışıklık sistemim ilaclarla zayiflatiliyor
    Kronik hastalığı olanin vücudu zaten hastaliga açıktır ve bu kisilere her türlü tedavi yöntemi rahatlikla uygulanamaz hafif ilaçlar verilir iyilesmesi uzun sürer belki kurtulamaz
    Bu riskin alinmasi sonucu hasta olsam, iyilesecegimin garantisi var mı ya da daha kotu olsam kim verecek hesabını?
    Burasi engelli sitesi elbette birlik beraberlik olmalı fakat siz de şunu atliyorsunuz. Engel durumu işe gitmesine engel degilse, hastalık açısından saglikli bir insandan farki yoksa bünyesi güçlüyse calisabilir. Tabii gitmek istemeyen varsa ona da saygi duyarım sonucta engelli olarak pozitif ayrimcilik yapılması da gerektigini düşünürüm.
    Burada kimse "iyi ki hastayım evdeyim, hastaligimi kullanayim" derdinde degil bence. Sağlikli olayim da çalışıp hayatımı idame ettireyim, ki daha izne ayrildim bir hafta sonra ne zaman geleceksin sen gel de ben izne cikacagim diyenler oldu. Ben varken yatan insanlar biraz çalışınca aglamaya basladi.
    Sizin sağlık durumunuz iyi demek ki buradaki insanlara saldirabiliyorsunuz.
    hayır bu uygulama sanki günlük ölüm 0 hgasta sayısı 20 felan gibi olduğunda uygulama şuan binlerce kişi ekleniyor hergün iyileşme bir süre sonra durcak

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    44

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: druid Mesajı Gör
    hayır bu uygulama sanki günlük ölüm 0 hgasta sayısı 20 felan gibi olduğunda uygulama şuan binlerce kişi ekleniyor hergün iyileşme bir süre sonra durcak
    Aynen normallesme diye tümden hersey sifirlaniyor önlemler ne kadar alındı, alt yapı calismasi yapıldı mi ? Sanmıyorum
    Simdi bile 100 m ötedeki markete ekmek almaya gitsem sokaklar insan kayniyor maske takan hak getire, sosyal mesafe de neymis kaldirimda bile ben bir ucuna geçip adama yol veriyorum o geliyor dibimden geçiyor!
    Kademeli serbestlik olsaydi daha iyi olurdu, şimdi ikinci dalganin gelmesi kacinilmaz

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:58
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar hiç bir şey kesin değil kararname çıkar 1 2 güne bilemediniz en geç pazartesiye her şey belli olur daha kimse ne yapacağını bilmiyor bence

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:58
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

@uNiQuE_54
    yazının içeriği nedir hocam biliyor musun işe başlayacak mıyız başlamayacak mıyız neler var mesela.

Üye
    yagmurunisan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:57
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Kas hastalığı kronik hastalıktir.
    İdari izinler cumhurbaşkanlığı imzasında birazdan netleşir

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    44

Bence mesai saati içinde aciklansa iyi olacakti maalesef ben cagrildim.gitmek zorundayim.ama resmi yazi da yok, gitmesem sorusturma acilir

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    9

@gul2011 resmi açıklama geldikten sonra seni kapsıyor ise gitmeyebilirsin soruçturma açılmaz, resmi açıklama gelmez ise veya seni kapsamıyor ise gitmezsen soruşturma açılabilir.

Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    47

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: i_brahi_m Mesajı Gör
    arkadaşlar hiç bir şey kesin değil kararname çıkar 1 2 güne bilemediniz en geç pazartesiye her şey belli olur daha kimse ne yapacağını bilmiyor bence
    Çağırıyor müdürler kardeşim cb konuşmasından yola çıkarak ortada halka açık imzalı karar yok birşey yok cb'nin tvdeki konuşmasından yola çıkıp karar alıyorlar hangi devlette böle uygulama var bilmiyorum.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    44

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: birkan01 Mesajı Gör
    @gul2011 resmi açıklama geldikten sonra seni kapsıyor ise gitmeyebilirsin soruçturma açılmaz, resmi açıklama gelmez ise veya seni kapsamıyor ise gitmezsen soruşturma açılabilir.
    Iste mudur de açıklama yapıldı yazi yazilmis valilikten ama daha teblig edilmemis
    Bana pazartesi geliyorsun dedi
    Simdiden adıma planlar yapılmış 10 kisi benim is basi yapmamı bekliyor izin almak için!
    Bana tebliğ edilmedigi icin gitmezsem tabii soruşturma acamaz ama dünkü açıklama havada kaldi net bir resmi yazi da yok

Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    47

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gul2011 Mesajı Gör
    Iste mudur de açıklama yapıldı yazi yazilmis valilikten ama daha teblig edilmemis
    Bana pazartesi geliyorsun dedi
    Simdiden adıma planlar yapılmış 10 kisi benim is basi yapmamı bekliyor izin almak için!
    Bana tebliğ edilmedigi icin gitmezsem tabii soruşturma acamaz ama dünkü açıklama havada kaldi net bir resmi yazi da yok
    gitmessen izinler bitince mobbing yapar engelin ne ?

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    44

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: druid Mesajı Gör
    gitmessen izinler bitince mobbing yapar engelin ne ?
    Fiziksel bir engelim yok, böbrek nakilliyim. Bağışıklık sistemim ilaclarla baskilaniyor.

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @gul2011 Daha Cumhurbaşkanı imzalamadı nasıl valilikten resmi yazı yazılmış sallamasınlar, hadi geldi diyelim o zaman yazının fotoğrafını göndersinler. Çıkan yazı da engelli memurlar, kronik rahatsızlıkları olan memurların izinleri devam ediyor tarzı bir şey çıkarsa işe gitmezsen hiçbir şey yapamazlar.

Sayfa 49 / 95 İlkİlk ... 3945464748495051525359 ... SonSon