Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    okuma hakkı elbette engellenemez. ama bunu kalkan olarak kullanmamak lazım. zaten hiç kimsenin okuma hakkı da engellenmiş değil. ama ben kamuda çalışacağım ve 1800-2000 lira arasında maaş alacaksın hem de çalışman gereke mesai saatleri içerisinde okuyacam diyeceksin. bu mantıklımı. bu durumu elbette suistimal eden amirler ve memurlar vardır ve olacaktır. bunu uyguluyanlar tamamen menfeatleri doğrultusunda uyguluuyorlar. diğer mesai arkadaşları bundan rahatsız olup şikayet ederlerse ileride başınız arıyabilir.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

ben çevremde hiç görmedim memur olupda örgün eğitim gören böyle bi hak varmıymış ))

Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

pari85;

Sıkıntıyı bence sen yapıyorsun. Memur olmuşsun ama bu mantıksız soruyu sorarak bulunduğun yeri hak etmediğini düşünüyorum.

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

çok kasama izin vermiyolarsa sen risk al izinsiz git gel tespit etmeleri 6 ay sürer savunmanı istemeleri 1 sene sürer biraz şansın yaver giderse bir iki uyarı ile okulu bitirirsin bol şanslar

Üye
    pari85 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

naser34;
    elbette hak değil arkadaşım pardon özür dilerim o kelimeyi yanlış yazmışım )

kunta;
    süpperrr

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nereye 6 ay sürüyo ya tespit edilmek anında şutlarlar başında müdür filan yokmu başında bu adamın iş konusunda herkes birbirinin ayanı kaydırmaya çalışır mutlaka biri şikayet eder sana tek şey diyeceğim midyada pirince giderken evdeki bulgurdan olma bence eğer okumak istiyosan uzaktan eğitim yazsaydın

Üye
    pari85 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allaha binlerce şükür işim var. Okuduğum üniversiteyi bitirsem bile böyle bir işe zor girerim.
    Fakat tek hayalim 4 yıllık bir üniversite kazanmaktı. Fakat o da bu yıl oldu nasip kısmet. Hem okuyup, hemde çalışan bi dolu insan tanıyorum. Elbette haftanın 5 günüde okulda olmayacağım. Bunu vicdanım kabul etmez, hem zaten böyle bir şeyin imkanıda yok. Derslerimi düzenleyebilirim hocalarla konuştum hatta bi kaçı zorluk çıkarmadı, bi hafta birine girerim, bir hafta birine.....

aliş şerif;
    teşekkür ederim

Üye
    pari85 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

.... arkadaşlar başka fikri olan var mı?

Üye
    pari85 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar işyerine dilekçe yazacağımda, eğitim hakkında bir yönetmelik varmış onu bulamıyorum bana yardımcı olur musunuz?

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

sana şöyle bir seçenek sunabilirim ama mümkün mü tam bilmiyorum araştırmak lazım
    şimdi sen üni.ye kaydını yaptırdın büyük ihtimalle, eğer öğrenci işleriyle konuşursan onu 2. öğretime kaydırabilirler zira İÖ daha az puanla öğrenci alıyor
    bunu yapamazsan bile, şimdi aöfte 2. uni kayıtları başladı git başvur ve 4 yıllık bir bölüm seç, açıktan okurken örgünü bırakırsın açıktan aldığın diploman olur bir yıl daha kaybetmezsin
    bunu araştır, hem örgün kazandığın okulun öğrenci işlerine danış hem aöf büroya sonuçta 2. öğretim de örgünden farksız sadece gece okuyorsun
    benim staj yaptığım yerdekiler bu konuda kolaylık sağlarız eğer olur da buraya memur olarak atanırsanız demişlerdi ama her yer aynı değil sanırım biraz da inisiyatifle ilgili...

Üye
    pari85 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

açıköğretim okumak istemiyorum, örgün öğretimle ilgili bilgisi olanlardan rica ediyorum yardımcı olurmusunuz?

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

o zaman ikinci öğretimi deneyeceksiniz o da örgünle aynı eğitimi veriyor tek farkı akşam olması o kadar...
    yani siz illa ki ben gündüz okuyacağım diyorsanız okulu seçeceksiniz ama işinizi riske edeceksiniz
    yani şunu iyi düşünün, gerçekten istediğiniz, haylini kurduğunuz ve illa ki bu bölümü okumalıyım dediğiniz birşeyse ünivesite hayatı, o zaman herşeye rağmen risk alıp işi bırakacaksınız
    hayatta bazen istediklerimiz arasında tercih yapmamız gerekebilir ne demişler "her tercih bir vazgeçiştir" bu hangisinin ağır bastığına bağlı tabii...

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım universite devamsızlığı sorun etmez çok nadirdir sürekli devam isteyen hoca sen ders notlarını alip çalışır sınavları geçersen problem olmaz universite hayatı ilköğretim gibi devam istemez ,üniversitede bilgi verilir almak isteyen gider mecbur oldugu için değil senin durumun böyle oldugundan biraz amirlerin diare edicek birazda sen idare ediceksin gunun önemi nerede olmani gerektiriyorsa o gun sen orda olucaksin amirlerinede fazla kızma onlarda yasaları uyguluyor senin dişarda basina iş gelse direk görev yeri izinsiz terke girer, amirlerine diklenme ama okumaktanda asla vazgeçme .sen yeni memursun sanırım idare etmek diye bierşey vardır memurlukta idare ediceksin canım idare hem işi idare ediceksin hem okulu idare ediceksin nerde olman gerekiyorsa orda olucaksın sen bu işi başarırsın bol şanslar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12