Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musti4153 Avatarı

Son Giriş
    26.05-2012
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    10 yıldır bir şirkette çalışıyorum.son üçyıl içerisinde kademeli olarak maaşlarımız sürekli aksıyor önceleri10 gün 15 gün şimdi ise25 günü buluyor.site içerisinde bazı forumları okudum. kafam karıştı. sgk hizmet dökümünde sigortamın tam olarak yatırıldıgına baktım normal yatmış. kıdem tazminatımı yıllık izinlerimi ve diger hakedişlerimide bırakmak istemiyorum ne yapmam gerektigi konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.çok zor durumdayım saygılar

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Ayrılmakta kararlı iseniz,noterden ihbarname çekerek aylık ücretinizin kanunda belirtilen şekilde zamanında ödenmediği gerekçesiyle iş akdini tek taraflı feshettiğinizi bildirerek tazminat ve içerde kalan tüm haklarınızı talep edebilirsiniz.

Üye
    musti4153 Avatarı

Son Giriş
    26.05-2012
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yardımınız için teşekkürler bugün iş yerimle görüştüm.kendilerine ya maaşımı verin, yada iş akdimi fes edin dedim. buna yanaşmadılar,önce noterden ihbarnameyi çekip.ellerine ulaşmadan iş akdimi fes edersem sorun olurmu