Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erol-67 Avatarı

Gerçek Adı
    erol
    Son Giriş
    16.04-2015
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben ssk dan tazminatımı alablir (15 yıl+3600 pirimim var) yazısını almama rağmen işyerim bana bütün haklarımı aldım diye kağıt imzalatmak istiyor ama ben parayı almadan imzalamadım 1 aydan beri ne arıyolar nede paramı veriyorlar ne yapmam lazım mahkemeyemi yoksa ssk danmı dilekçe yazdırmalıyım lütfeen yardım edin şimdiden teşekkürler

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

erken emekli olacaksınız anlaığım kadarıyla emekli olacaksanız şaet ben yalnış anlamadıysam ssk ya emeklilik başvurusunu yapınca tazminat almak için ssk dan işten çıkış sebebi emekliliktir diye bir yazı veriliyor bildiğim kadarıyla o yazıyla gidip tazminatınızı alabilirsiniz... hakkımı aldım vs kağıdını falan sakın imzalamayın...

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    15 yıl ve 3600 prim gün sayısını dolduran herkes tazminatını alarak işten ayrılabilir,emekli olması,engelli olması şart değil herkes için geçerlidir ve sgk bu şartaları taşıyan işçilere kıdem tazminatı yazısı vermektedir.
    Erol,anlaşılan işvereniniz pek iyi niyetli değil,o yazıyı (ibraname) kesinlikle imzalamayın.
    Noterden ihbar çekerek istemek yolunu deneyebilirsiniz,konunun resmiyet kazanması işvereninize geri adım attırabilir,olmazsa hukuki süreç başlatabilirsiniz.