Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nusret9 Avatarı

Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Ben 2003 yılında çıkarılan ve yürürlüğe konulan kanunun nasıl olup da önceki yılları etkilediğini merak ediyorum. Burada konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlarım bu konuda ne düşünüyor? Hani kazanılmış haklar geri alınamaz falan deniliyordu... Kazandığımız 15 yıl sonra emekli olma hakkı nerede kaldı? Yani herşey bu kadar kolay olup bitebiliyor mu ?
    Bu konuda bir araştırma yapıp dava açmak aklımdan geçiyor.

Teşekkürler.

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2003 yılı mart ayında çıkan resmi gazeteyi inceleyerek işe başlarsan daha mantıklı.

bir yol gösterdim kolay gelsin...

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nusret9,
    ne yazık ki öyle, meopius'un söylediği gazeteyi okursan insanların ellerinden haklarının nasıl alındığını anlarsın. "şu kadardan beridir sigortalı olanlar şu kadar daha, bu kadar sigortalı olanlar bu kadar daha" diyerek insanların hakları gaspedildi.
    nusret9,
    bu ülkede güzel işler de olmuyor değil. örneğin milletvekili olarak kıt kanaat geçinen vatandaşlarımıza sağlanan kıyak emeklilik, yine bu vatandaşlarımıza sağlanan sağlık yardımları, maaş farkları vs, vs,..
    Onun için vekile sağlanan yardımların ve kıyakların ve sosyal hakların aslına da sağlanacağı günleri umutla beklemeliyiz...