Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asmina Avatarı

Son Giriş
    04.12-2008
    Saat
    13:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben Önlisans Mezunuyum Yıllardır kurum sınavlarını takip ediyorum Fakat Kurumlar benim bölümümle ilgili çok az sınav açıyorlar genelde de zaten açılan sınavların çoğu lise ve dengi şartı istiyor, bazen keşke okumasaydım diyorum ünv. falan şimdi yılların memuruydum bu yüzden şansım çok az. Bu nedenle size sormak istediğim soru Lise Diplomamın aslı bende acaba lise mezunuyum diye başvursam mı? Böyle bir Başvuruyu yapan veya bunu araştıran arkadaşlarımız var mı?

Lise mezunu olmayıp ünv. okuduğum için o kadar pişmanım ki, Okumanın bedeli bu olmamalı biraz artık bizede yer versinler, Bu nasıl bir sistemdir anlamadım heralde ben 40'ıma geldiğimde anca önlisans ve ünv. mezunlarını yoğun isterler o zamanda Doktora yapanlar benin gibi yazar Muasır Medeniyetler seviyesindeyiz malasef...

Bazen de düşünüyorum bu ülkedeki Engelli bireylerin bir eğitim profilini çıkarıp neden buna orantılı şekilde eleman almazlar ki? Böyle bi şe olsa hepimiz hakkımızada razı oluruz...
    Bu arada Lise mezunu arkadaşlara tavsiyem bi 10 yıl daha ünv. okumasınlar yada benim gibi 10 yıl beklerler

Üye
    prograssive Avatarı

Son Giriş
    27.04-2011
    Saat
    20:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

asmina bildiğim kadarıyla memuriyete almadan önce bunların hepsini oldukça detaylıolarak araştırıyorlar ayrıca bu araştırmada bişey bulamazlarsa ve sonradan çıkarsa maddi tazminat artı devlet kurumlarına karşı sahtecilikten dava açılıyor ve işten çıkarılıyorsun ama daha detaylı bilgisi olan varsa yardımcı olsun
    ayrıca sana tavsiyem kpssye girmen neden böyle bişey denemiyorsun illaki kendi bölümünle ilgili bir işe atanacaksın diye birşey yok önlisans mezunlarının fark gözetmedenalındığı işler var bunlara başvurabilirsin başka soru varsa aklında sor bu konuda bayağı araştırma yapmıştım bende

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ön-Lisans mezunu olduğunuz için,KPSS ye Lise düzeyinde giremezsiniz.

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KPSS değilde özürlüler alımında varsa önlisans ile memur sınavına girebilirsiniz.

Moralinizi düzelteyim dedim..